Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Subvencije projekata, kome se obratiti?

#1:  Subvencije projekata, kome se obratiti? Autor: Skakavac Post Postano: 10.11.2008. 13:59

Dakle kome se obratiti ako imamo projekt pripremljen i razradjen u zadnji detalj,crno na bijelo ali nemamo financijske mogucnosti za realizaciju?
Cula sam da zupanija daje neku lovu tu i tamo sto se tice ovih stvari al neznam odakle pocet,pa eto ak neko ima iskustva ili je cuo nesto uvezi ovog bila bi zahvalna za svaku informaciju Smile

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 10.11.2008. 14:08

...projekt za što?....

....projekte financiraju Grad, Županija, Europska unija, Gospodarska komora.....

...postoje i razni međunarodni fondovi....

...ponešto znam o tome, zato te pitam za detalje...

#3:   Autor: Circa Post Postano: 10.11.2008. 14:09

Ovisi o cemu se radi, ovisi kakav je projekt.
Projekte je moguce financirati iz zupanijske ili gradske blagajne, sredstvima resornog ministarstva, zainteresiranih sponzora i na 100 drugih nacina. Probaj biti malo preciznija...

#4:   Autor: Skakavac Post Postano: 10.11.2008. 14:12

radi se o sajmu koj ibi bio odrzan pocetkom 4. mj 2009 godine

eto,jako ukratko ak ista pomaze

al nevidim zasto je bitno o cem se radi kad meni treba ime i prezime il broj telefona osobe s kojom ja mogu pricat i izlozit projekt,il osobe koja ce me odvest do tog izlaganja jel

#5:   Autor: Circa Post Postano: 11.11.2008. 0:01

Pa jako je bitno radi li se o sajmu poljoprivrednih strojeva ili sajmu unikatnog nakita.
Sigurno neces kucat na ista vrata u potrazi za nekom lovom...

#6:   Autor: Skakavac Post Postano: 11.11.2008. 7:27

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Pa jako je bitno radi li se o sajmu poljoprivrednih strojeva ili sajmu unikatnog nakita.
Sigurno neces kucat na ista vrata u potrazi za nekom lovom...


aha,ja sam kontala da prvo izlazem jednog grupi ljudi ili jednoj osobi,pa da meonda oni usmjeravaju

sajam je 90% povezan s trgovinom
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Subvencije projekata, kome se obratiti?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::