Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Trenutak istine Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Trenutak istine Autor: Elena_Os Post Postano: 18.09.2008. 11:39

Radi se o novoj emisiji Nove TV, licenciranom showu koji se emitira u 23 zemlje.
Moram priznati da nisam stigla pogledati niti jednu emisiju, ali sam pogledala isječak i malo prosufrala po stranici Nove TV i našla OVO=>klik





Dakle, imate 21 pitanje, 6 nivoa, max mogući osvojeni iznos je 500 000 kn.. znate pitanja prije igranja igre, jedino što trebate je odgovarati sa DA ili NE na osobna pitanja, odnosno biti iskreni jer ste prikopčani na detektor laži koji potvrđuje da li je odgovor istinit ili ne.
Zanimljivo je gledati i reakcije partnera koji sjede kao pratnja u publici. Laughing


Biste li se mogli prijaviti i mislite li da bi Vas unutarnja svijest ipak mogla sje8ati !?!
Da se Vaš partner odluči na sudjelovanje u toj showu, da li biste ga podržali i da li biste išli s njim kao pratnja !?
Da li uopće želite čuti istinu o nekim stvarima koja bi mogla poljuljati temelje Vaše veze?
Wink

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 18.09.2008. 11:45

..gledala sam malo onog prvog lika, čitala sam poslije da je ostao bez cure....osijek031.com smile....
...osobno se ne bi mogla i htjela prijaviti, mislim da ne želim otkrivati svoje tajne svekolikom pučanstvu...a da mi se partner prijavi, ne znam....ja sam sigurna u njega, ali razlog je isti kao i kod mene: čemu javnost zabavljati svojim škakljivim temama....

#3:   Autor: DonQuijote Post Postano: 18.09.2008. 14:24

Elena_Os je napisao/la: ›
Zanimljivo je gledati i reakcije partnera koji sjede kao pratnja u publici. Laughing

pogledao sam 20-ak minuta jedne epizode, to je prebrutalno prema ljudima koji sjede tamo i čije se reakcije prate, jer su pitanja ciljano takva da nimalo ne štede ljude u pratnji.

ne sviđa mi se i nemam namjeru ponovo gledati takvo ponižavanje svih okolo.

#4:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 18.09.2008. 14:37

odvratna emisija, ako se mene pita...ljudi se za novcu prostituiraju i povrijeđuju svoje najdraže...

#5:   Autor: fairy Post Postano: 18.09.2008. 14:47

Ma prestrava, nisam mogla vjerovati koja su to pitanja,,,meni je kod kuće bilo neugodno, a ne da moram tamo odgovarati...brrrr...

#6:   Autor: Uma Post Postano: 18.09.2008. 16:00

oni su sami pristali na to sve,znaci prihvatili su pravila i sve što se od njih traži,uopce ih ne žalim niti mi je brutalno to gledati,pitam se ko je tu nije normalan?oni koji su iscenirali emisiju ili sudionici?prije bi rekla da su to ovi drugi.....

#7:   Autor: Delfin Post Postano: 18.09.2008. 17:09

Emisija je preočajna!!!!!!!!!!!!!!!!

#8:   Autor: DonQuijote Post Postano: 18.09.2008. 19:37

Uma je napisao/la: ›
oni su sami pristali na to sve,znaci prihvatili su pravila i sve što se od njih traži,uopce ih ne žalim niti mi je brutalno to gledati,pitam se ko je tu nije normalan?oni koji su iscenirali emisiju ili sudionici?prije bi rekla da su to ovi drugi.....

ne bih se kladio ni na one koji imaju želju ili potrebu to gledati.

#9:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 18.09.2008. 19:44

Seks u troje...


Donje rublje

#10:   Autor: nake_rado Post Postano: 18.09.2008. 19:56

Ja mislim da bi tu steven seagal dobro prošao Smile

#11:   Autor: Uma Post Postano: 18.09.2008. 20:07

DonQuijote je napisao/la: ›
ne bih se kladio ni na one koji imaju želju ili potrebu to gledati.

ni ja....niti me to zanima niti imam najmeru gledat tu debilanu....al dobro...svaka budala ima svoje veselje...

#12:   Autor: toni Post Postano: 18.09.2008. 23:03

anakonda je napisao/la: ›

...osobno se ne bi mogla i htjela prijaviti, mislim da ne želim otkrivati svoje tajne svekolikom pučanstvu...a da mi se partner prijavi, ne znam....ja sam sigurna u njega, ali razlog je isti kao i kod mene: čemu javnost zabavljati svojim škakljivim temama....


Sigurna u njega kao i on u tebe ? Smile zahebano je tako biti vezan... osobno bi uzivao odgovarati na pitanja kviza.. mozda zato sto sam slobodan, bahat, bezobrazan i hebe mi se zivo ?

tja... kontam opet cu ostat bez nagrade.. ko i u bigbraderu ! :/

#13:   Autor: MissTake Post Postano: 18.09.2008. 23:21

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ..gledala sam malo onog prvog lika, čitala sam poslije da je ostao bez cure....osijek031.com smile....

misliš na onoga što je sa curom samo u inat mami, a seks im je jako loš??? čudo božje da ga je nogirala... a onaj ljuti muž što je istrčao van????


za ovaj kviz stvarno moraš biti kvadribudala da se prijaviš... gori su od BB po pitanju u zadiranje intime

btw... ja uopće ne mogu gledati ove filmiće??? admin help Shocked Shocked

#14:   Autor: empetri Post Postano: 18.09.2008. 23:41

Od 4 foruma koje posjećujem, svaki je dobio ovu temu u proteklih tjedan dana ;D

I na svakom sam ostavio link do američkog isječka istoime emisije:



Brutalno.

#15:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 19.09.2008. 0:27

Ostala je bez para, i nadam se da ju je frajer ostavio. KUČKA!!!
Osijek031.com » Film i TV » Trenutak istine Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::