Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Podržimo Tajanu na izboru za Miss Global Beauty Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Podržimo Tajanu na izboru za Miss Global Beauty Autor: 100ka Post Postano: 28.08.2008. 13:34

Na ovom linku http://vote.missglobalbeauty.org/contestants-2008.php možete vidjeti sve sudionice izbora i podržati našu Tajanu, koja se upravo bori da se promjeni naziv grada koji su krivo napisali da predstavlja. Predstavlja Osijek, pa tek onda Hrvatsku. Uđete u voting page, utipkate broj kartice i posao gotov dok kažete keks. Unaprijed hvala svima na glasovima.

#2:   Autor: DonQuijote Post Postano: 28.08.2008. 13:43

100ka je napisao/la: ›
Na ovom linku http://vote.missglobalbeauty.org/contestants-2008.php možete vidjeti sve sudionice izbora i podržati našu Tajanu, koja se upravo bori da se promjeni naziv grada koji su krivo napisali da predstavlja. Predstavlja Osijek, pa tek onda Hrvatsku. Uđete u voting page, utipkate broj kartice i posao gotov dok kažete keks. Unaprijed hvala svima na glasovima.

čekaj malo, jesi ti normalan? da glasam i još da platim 3 USD za to?! pa ne pada mi na pamet!

#3:  Re: Podržimo Tajanu na izboru za Miss Global Beauty Autor: MissTake Post Postano: 28.08.2008. 13:43

100ka je napisao/la (Pogledaj post): › Uđete u voting page, utipkate broj kartice i posao gotov dok kažete keks. Unaprijed hvala svima na glasovima.

moš si mislit
ajd ti meni palti da ja za nju glasam

moj tata nije todorić
i da ja radim1h da bi glasala za nju na nekom kvazi izboru koji nema nikakvog smisla i poante osim jačanja ega (ajd da je barem izbor za miss svijeta ali ovo)

pretpostavljam da je ovaj post nastao iz a) ljubavi i b) nedostatokm novaca za glasovanje... s toga ti predlažem da odeš na pijanu i Tvrđu skupiš par boca, uplatiš keš na karticu i glasaš

sretno tebi i njoj u budućem životu i puno pozzdrava

#4:   Autor: Circa Post Postano: 28.08.2008. 13:47

Buaahahahahaha, kaki lopovluk...
Navlakuša za debele drkaroše koji se nadaju da ce pojebat nesto ako glasaju i plate tri dolara...
Sjajno!

#5:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.08.2008. 13:49

Mene najvise boli to sto ju je netko tako izdeformirao dok ju je peglao u Photoshopu.

Nadam se da njena pozicija (na dnu) ne predstavlja njeno trenutno stanje na ljestvici.

#6:   Autor: MissTake Post Postano: 28.08.2008. 13:51

meni ovo počinje ličiti na novu lovu
nazovite naš 060 i pričajte sa aktraktivnom voditeljicom
sigurno osvajate 5000kn, ali još sigurnije dobivate tel. račun od 10 000kn...

s toga odmah, ali sada odmah, dok cijena nije porasla, kliknite na priloženi link, utipkajte broj kartice(svoje, mamine, tatine, muževe i naravno ljubavnikove) i gledajte kako netko koristi vaše podatke i prazni vam račun

#7:   Autor: tux Post Postano: 28.08.2008. 13:52

ajmo sad svi dodite do mene i podrzite moj kupus u izboru najljepseg kupusa na svijetu,samo vi meni dajte 10 kn ja cu sve ostalo rjesiti

#8:   Autor: D.E.A. Post Postano: 28.08.2008. 14:55

Koji uzas,sami lopovi...

#9:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 28.08.2008. 15:12

vidim ja da se tu razbacuju mojim imenom...

#10:   Autor: mali_ivica Post Postano: 28.08.2008. 15:22

100ka je napisao/la: › Uđete u voting page, utipkate broj kartice i posao gotov dok kažete keks.
Dobro da nisi tražio da ti budem jamac za kredit Laughing
PS: Koliko je tih izbora za miss na kraju?
I kako onda znaju koja je od tih misica na kraju naujljepša...
Predlažem osnivanje superkup izbor za miss na koji mogu samo pobjednice izabrane iste godine na različitim natjecanjima. Very Happy

#11:   Autor: Uma Post Postano: 28.08.2008. 21:50

glasat cu ne!

#12:   Autor: legica_os Post Postano: 29.08.2008. 9:26

ma daj prije bi glasala za makedoniju nego za ovu našu!!! ili armeniju Smile

#13:   Autor: Delfin Post Postano: 29.08.2008. 11:11

Koji proser!!! hahahaha

#14:   Autor: Heroina9 Post Postano: 29.08.2008. 12:54

Zamisli, moram platiti da glasam za nekekav tamo izbor nečega...?!? Bože koja glupost.....

#15:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.08.2008. 13:20

Ne znam kako je djelovala na vas, ali mene je ova rasprava natjerala da Tatjanu pocnem podrzavati u ideji njenih obozavatelja da im pokaze sve cari svog nagog tijela.

Go, Tatjana, go! You can do it!
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Podržimo Tajanu na izboru za Miss Global Beauty Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::