Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Gljivice i vagina (help) Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Gljivice i vagina (help) Autor: nicx Post Postano: 26.08.2008. 19:25

ovako,na svijetu jos ima ljudi koji ne zele ginekologu...hm,npr ja...a stvarno mi treba pomoc,valjda imam te gljivice,svasta sam nesto citala po netu,svi spominju canesten,vaginalete,i uzela sam ih,one tri,i nish mi nisu pomogle...nisam uzimala kremu,jel se to treba koristiti u kombinaciji ili sta...ajme meni,ako netko zna,plizzz help,ali stvarno...imam te simptome,iscjedaki ono,neke kao,sta ja znam pristice ...a joj,nikd nece proc

#2:   Autor: Poppy Post Postano: 26.08.2008. 19:27

nicx je napisao/la: ›
ovako,na svijetu jos ima ljudi koji ne zele ginekologu...hm,npr ja...a stvarno mi treba pomoc,valjda imam te gljivice,svasta sam nesto citala po netu,svi spominju canesten,vaginalete,i uzela sam ih,one tri,i nish mi nisu pomogle...nisam uzimala kremu,jel se to treba koristiti u kombinaciji ili sta...ajme meni,ako netko zna,plizzz help,ali stvarno...imam te simptome,iscjedaki ono,neke kao,sta ja znam pristice ...a joj,nikd nece proc


iš kod ginekologa! u čemu je tu problem?!

#3:   Autor: nicx Post Postano: 26.08.2008. 19:31

a sad mi stvarno ne treba razgovor o tome zasto ja hocu ili necu ici ginicu...ako je to netko rjesio sam,bez ginica,bilo bi super kad bi dao neki savjet

#4:   Autor: Poppy Post Postano: 26.08.2008. 19:35

nicx je napisao/la: ›
a sad mi stvarno ne treba razgovor o tome zasto ja hocu ili necu ici ginicu...ako je to netko rjesio sam,bez ginica,bilo bi super kad bi dao neki savjet


ja ti ne bi rekla ni da znam. za tvoje dobro. ginekologu se mora jednom godišnje. ne postoji opravdan razlog da se to izbjegava. i zaista nije ništa strašno.

#5:   Autor: nicx Post Postano: 26.08.2008. 19:37

sreca pa svi nisu kao ti...no hard feelings:)

#6:   Autor: Poppy Post Postano: 26.08.2008. 19:41

nicx je napisao/la: ›
sreca pa svi nisu kao ti...no hard feelings:)


čula sam da pomaže ispiranje u solnoj kiselini. i dvije žličice iste natašte. Wink

#7:   Autor: morgan Post Postano: 26.08.2008. 19:46

po mom stručnom (internetskom) mišljenju nisu gljivice već sifilis. pa se ti sad sama liječi...halo, 22 stoljeće je!!!!

#8:   Autor: Circa Post Postano: 26.08.2008. 19:46

Operi pizdu, jebemu babu...
Ako vec neces kod mehanicara, pazi na odrzavanje...

#9:   Autor: nicx Post Postano: 26.08.2008. 19:48

wow,alo,sad netko sa dobrim savjetom?!

#10:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 26.08.2008. 19:52

o, moj, Bože!
bježi kod ginekologa!!!!!!!!
čemu priče?

#11:  Re: Gljivice u vagini (help) Autor: lavic Post Postano: 26.08.2008. 19:57

nicx je napisao/la (Pogledaj post): › ovako,na svijetu jos ima ljudi koji ne zele ginekologu...hm,npr ja...a stvarno mi treba pomoc,valjda imam te gljivice,svasta sam nesto citala po netu,svi spominju canesten,vaginalete,i uzela sam ih,one tri,i nish mi nisu pomogle...nisam uzimala kremu,jel se to treba koristiti u kombinaciji ili sta...ajme meni,ako netko zna,plizzz help,ali stvarno...imam te simptome,iscjedaki ono,neke kao,sta ja znam pristice ...a joj,nikd nece proc


koliko ti godina imas?

#12:   Autor: Svebor Post Postano: 26.08.2008. 19:58

koji je razlog zbog kojeg izbjegavaš ginekologa? koji god bio razlog, nije dovoljno dobar. sumnjam da ti itko može dati ovdje savijet osim samog ginekologa, jelte...

Zadnja promjena: Svebor; 26.08.2008. 20:00; ukupno mijenjano 1 put.

#13:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 26.08.2008. 19:59

ili odi barem kod svog doktora...
ali, on/a će ti reći isto - ginekolog!

#14:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 26.08.2008. 20:00

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › koji je razlog zbog kojeg izbjegavaš ginekologa? koji god bio razlog, nije dovoljno dobar. sumnjam da ti itko može dati ovdje savijet osim samog ginekologa, jelte...


imamo li ginekologa na forumu?neka se javi djevojci na PM...

#15:   Autor: Frost Post Postano: 26.08.2008. 20:01

ja ću se obogatiti kad izmislim uređaj koji će mi omogućiti da ljude kao što je nicx ubodem nožem u facu preko interneta
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Gljivice i vagina (help) Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::