Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Uvučeni u prevaru kao alibi

#1:  Uvučeni u prevaru kao alibi Autor: obyzouth Post Postano: 24.08.2008. 16:02

Zanima me kako rješavate situaciju kada ste ne svojom voljom uvučeni u laž "prijatelja/ice" koja vas koristi kao alibi za prevaru svog dečka/cure koji vam je isto prijatelj/ica.

#2:   Autor: tux Post Postano: 24.08.2008. 16:28

samo treba reci istinu i nema tu nekakve filozofije.najbolje je i za jednu i za drugu stranu da znaju istinu,nema smisla ista skrivati.

#3:  Re: Uvučeni u prevaru kao alibi Autor: Elena_Os Post Postano: 24.08.2008. 20:06

obyzouth je napisao/la (Pogledaj post): › Zanima me kako rješavate situaciju kada ste ne svojom voljom uvučeni u laž "prijatelja/ice" koja vas koristi kao alibi za prevaru svog dečka/cure koji vam je isto prijatelj/ica.

Moji prijatelji/ce znaju moj stav o prevari, tako da im ne pada na pamet mene uvlačiti u svoja sranja i laži.. no najbolje ti je ostati van svega, treća osoba uglavnom izvuče deblji kraj, nekada čak i s obje strane...

#4:  Re: Uvučeni u prevaru kao alibi Autor: MacaPapucharica Post Postano: 24.08.2008. 20:33

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
obyzouth je napisao/la (Pogledaj post): › Zanima me kako rješavate situaciju kada ste ne svojom voljom uvučeni u laž "prijatelja/ice" koja vas koristi kao alibi za prevaru svog dečka/cure koji vam je isto prijatelj/ica.

Moji prijatelji/ce znaju moj stav o prevari, tako da im ne pada na pamet mene uvlačiti u svoja sranja i laži.. no najbolje ti je ostati van svega, treća osoba uglavnom izvuče deblji kraj, nekada čak i s obje strane...


Elena je u pravu...
Ja bih prvo porazgovarala s osobom koja me u to uvukla i rekla da neću u tome sudjelovati...Ali, biti onaj tko će drugoj osobi reći da je prva vara...auuuuu...ta treća uvijek najebe...ni kriva ni dužna

#5:  Re: Uvučeni u prevaru kao alibi Autor: bondgirl Post Postano: 24.08.2008. 20:34

obyzouth je napisao/la (Pogledaj post): › Zanima me kako rješavate situaciju kada ste ne svojom voljom uvučeni u laž "prijatelja/ice" koja vas koristi kao alibi za prevaru svog dečka/cure koji vam je isto prijatelj/ica.


Trebalo bi biti jednostavno,ako sam protiv svoje volje uvučena u nečiju laž,svojom voljom izlazim iz nje.Jednom sam uhvatila frendicinog dečka da ju vara i to sam joj rekla,iako mi je i njen dečko bio prijatelj.Sve se fino ljudski raščistilo,tako je i najbolje

#6:   Autor: Uma Post Postano: 24.08.2008. 23:43

obyzouth je napisao/la: ›
Zanima me kako rješavate situaciju kada ste ne svojom voljom uvučeni u laž "prijatelja/ice" koja vas koristi kao alibi za prevaru svog dečka/cure koji vam je isto prijatelj/ica.

laži brate šta onda! samo ti muljaj...glasnik i ovako i onako uvijek naje....

#7:  Re: Uvučeni u prevaru kao alibi Autor: pumpkin Post Postano: 25.08.2008. 13:29

Jadno mi je općenito kad ljudi druge ljude pokušavaju uvući u svoja sranja i muljaže. Neka se svatko bavi sam svojim muljažama, ovako još nadrljaš i izgubiš najmanje jednog prijatelja.

#8:   Autor: water Post Postano: 25.08.2008. 13:46

pravi se da ih ne poznaješ osijek031.com smile

#9:   Autor: deer_hunter Post Postano: 27.08.2008. 13:58

obyzouth je napisao/la: ›
Zanima me kako rješavate situaciju kada ste ne svojom voljom uvučeni u laž "prijatelja/ice" koja vas koristi kao alibi za prevaru svog dečka/cure koji vam je isto prijatelj/ica.

asti velika stvar
pa ne varam ja, nego oni osijek031.com smile
ja sam sam dobar frend u nevolji osijek031.com smile

#10:   Autor: legica_os Post Postano: 27.08.2008. 14:43

deer_hunter je napisao/la: ›
obyzouth je napisao/la: ›
Zanima me kako rješavate situaciju kada ste ne svojom voljom uvučeni u laž "prijatelja/ice" koja vas koristi kao alibi za prevaru svog dečka/cure koji vam je isto prijatelj/ica.

asti velika stvar
pa ne varam ja, nego oni osijek031.com smile
ja sam sam dobar frend u nevolji osijek031.com smile


...koji će najebati svakako jer je dovoljno što zna o čemu se radi....
...s jedne strane najebat će ako bude alibi,ispast će da mu/joj nisi pravi frend bla bla kak si mogla to napraviti bla bla
...a s druge strane,samo ta činjenica da znaš da mulja deča/curu te opet dovodi do svađe sa tom osobom koja saznaje istinu jer pravi prijatelj i ako sazna nešto tako slično treba reći a ne kriti

tak da je sad svejedno i ako znaš a ništa ne poduzmeš i da budeš alibi....kad se sazna najebat ćeš svakako ....

#11:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 27.08.2008. 14:52

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
...jer pravi prijatelj i ako sazna nešto tako slično treba reći a ne kriti...



jesi sigurna?
možda tebi.
ali, ima onih koji ne žele znati takve stvari.ono što ne znaš - ne može te povrijediti.
iskreno, ja ne znam bih li htjela da mi to netko kaže ili ne...
mislila sam da bih htjela...pa kad sam saznala - hm...
ono, druga stvar što se takve stvari obično "osjete" i pitanje je možeš li tako dalje...ali, ako od ikoga to trebam saznati, trebam saznati od onoga tko me vara i ni od koga drugog...
dakle, max. koji bih očekivala od prijatelja je da frajeru kaže: "reci joj" i to je to...
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Uvučeni u prevaru kao alibi


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::