Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Prijemni ispit 2008. (informatologija)

#1:  Prijemni ispit 2008. (informatologija) Autor: nora Post Postano: 09.06.2008. 15:54

bok ljudi... Smile

Nemam pojma gdje da pišem, pa evo neka bude tu... Smile

Zanima me ima li ovdje možda netko tko studira informatologiju? Ako ima, ima li nekakve skripte ili savjete koje je voljan podijeliti s drugima?

Hvala. Smile

#2:   Autor: VaŁe^^ Post Postano: 01.07.2009. 0:53

ja sam bas danas se prijavila tamo :/
tako da s tobom cekam ovdje da netko kaze par lijeph rijeci o tom svemu -.-

#3:   Autor: aceww Post Postano: 02.07.2009. 20:10

tesko cete docekati nesto o tome... svi sute.. ko zaliveni.

#4:   Autor: sandika Post Postano: 03.07.2009. 6:43

Bok svima,
ne postoje skripte, ali clanke s popisa literature mozete pronaci u knjiznici Filozofskog fakulteta - odete tamo, kazete da ste se prijavili za razredbeni za informatologiju i oni vam posude za kopiranje. Popis literature nalazi se http://web.ffos.hr/infoznanosti/opsirnije.php?id=28
Dobro naucite sve iz te literature jer je cca pola pitanja iz tih izvora.
Osim toga bude i pitanja iz hrvatskog jezika, književnosti, informatike, povijesti, zemljopisa, likovnog i glazbenog - ali to vam ne bi trebao biti problem buduci da ste svjezi s mature:)
Razredbeni ispit sastoji se od 100 pitanja i za svaki su ponudena 3 odgovora - dakle, na zaokruzivanje. No, nemojte da vas to zavara, nije bas uvijel lako ni odabrati tocan odgovor... Savjet, obavezno nabavite literaturu gore s popisa - bez toga ne mozete proci - i cituckajte svoje udzbenike iz gimnazije:)
Eto, nadam se da sam vam pomogao.
Sretno!

#5:   Autor: aceww Post Postano: 03.07.2009. 19:57

puno si pomogao, znaci strukturirana su pitanja po tri odgovora... dobro, barem nesto sad znam. jel ima negativnih bodova?
hvala jos jednom osijek031.com smile

#6:   Autor: Heroina9 Post Postano: 04.07.2009. 11:10

Ja sam prije 2 god išla na prijemni iz informatologije, skripte mi nisu bili teške za naučit i iz tog područja sam imala sve točne odgovore, međutim zeznila me opća kultura (išla sam u ekonomsku srednju), spomenici, neke godine, UNICEF, UNESCO i takve fore... nakraju su mi samo 2 boda trebala da prijeđem prag, a navala je bila ogromnaa...dakle ljudi moj savjet, u ruke enciklopedije i štrebajte opću.

#7:   Autor: sokrat Post Postano: 04.07.2009. 15:49

....moj prijatelj to studira..... za prijemni je imao pola potrebne literature.....prošao prag.....
....ispite polaže doslovce bez učenja..... sazna za ispit i ode vidjet kako je i prođe.....
.........................
nikada nisam volio klasifikaciju na lake i teške studije...ali ovo mi se po njegovim riječima ponekada čini smiješnim.....neka se nitko ne uvrijedi....
.....

#8:  Re: Prijemni ispit 2008. (informatologija) Autor: VaŁe^^ Post Postano: 06.07.2009. 2:16

nora je napisao/la (Pogledaj post): › bok ljudi... Smile

Nemam pojma gdje da pišem, pa evo neka bude tu... Smile

Zanima me ima li ovdje možda netko tko studira informatologiju? Ako ima, ima li nekakve skripte ili savjete koje je voljan podijeliti s drugima?

Hvala. Smile


e ovaj da te pitam jel ti ides na prijemni sad u srijedu ? iz informatologije jel Very Happy
ako da mogle bi se cuti i konzulatirati =D javi se

#9:   Autor: VaŁe^^ Post Postano: 06.07.2009. 2:16

konzultirati*
xD

#10:   Autor: Frost Post Postano: 06.07.2009. 8:32

VaŁe^^ je napisao/la: › e ovaj da te pitam jel ti ides na prijemni sad u srijedu ? iz informatologije jel Very Happy
ako da mogle bi se cuti i konzulatirati =D javi se

Kolegica nora ti je već student... da student, odličan student Very Happy

#11:   Autor: aceww Post Postano: 09.07.2009. 16:29

e de jel neko zna koliko kosta index na filozofskom? dal je to sve uracunato u upisninu od 170 kn?
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Prijemni ispit 2008. (informatologija)


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::