Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Parfemi kao poklon Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Parfemi kao poklon Autor: chaknoris Post Postano: 05.04.2008. 14:47

Wink

Zadnja promjena: chaknoris; 03.08.2010. 16:33; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: MissTake Post Postano: 05.04.2008. 15:12

cijene su ogavne
400kn za bolji miris wtf???

#3:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 05.04.2008. 15:38

obožavam parfeme, ali je to vrlo skup sport Sad

ako si 100% siguran da netko voli određeni parfem i imaš novaca i nije ti žao i ta osoba će koristiti taj parfem , a neće stajati godinama, ok kupi...
ali, ako ne znaš koji točno parfem netko želi, radije nemoj riskirati...

osobno volim radije imati više parfema u što manjem pakiranju, ngo istresti hrpu novca na jedan kao veći pa onda biti prisiljena koristiti stalno jedan parfem dok mi ne dojadi... Sad

#4:   Autor: ruana Post Postano: 05.04.2008. 17:25

ja volim kad mi kupe parfem za poklon, barem se ne moram ubijat birajuci miris

#5:   Autor: chaknoris Post Postano: 05.04.2008. 17:42

Wink

Zadnja promjena: chaknoris; 03.08.2010. 16:33; ukupno mijenjano 1 put.

#6:   Autor: Poppy Post Postano: 05.04.2008. 17:42

žene obožavaju kad na dar dobiju parfem. namaš tu šta mislit.

#7:   Autor: MissTake Post Postano: 05.04.2008. 18:01

ja volim bilo što na poklon Smile
parfemi su dobro došli

#8:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 05.04.2008. 19:14

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › žene obožavaju kad na dar dobiju parfem. namaš tu šta mislit.


da al ne sad za svaku prigodu.... malo treba i maste koristiti pa onda izabrati poklon. najlakse je kupit miris...

#9:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 05.04.2008. 19:23

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › žene obožavaju kad na dar dobiju parfem. namaš tu šta mislit.


da al ne sad za svaku prigodu.... malo treba i maste koristiti pa onda izabrati poklon. najlakse je kupit miris...


slažem se za maštu...definitivno...

ali da je naklakše kupiti miris - i nije...
jedna od najgorih stvari mi je kad mi netko kupi parfem koji mi se ne sviđa pa se onda ili moram praviti da mi se sviđa ili povrijediti nekoga i reći mu da mi se ne sviđa.Opet tvrdim da je parfem dobar poklon ukoliko si 100% siguran što netko voli

#10:   Autor: Carobnica Post Postano: 05.04.2008. 22:59

Nisam razumjela je li pitanje postavljeno samo muškarcima, ali ponekad je dobro znati da ni sve žene nisu najsretnije kad dobiju parfem na poklon.

Za mene su to last-minute i reda-radi kupovine, pogotovo ako mi se parfem pokloni na dane kada su korporacije debilima usadile u glavu da je vrijeme rasprodaje zaliha njihovih proizvoda. Kako bi ironija debilizma bila još žešća, onda još kupe najizreklamiraniji miris, isti onaj koji nosi svaka druga žena u gradu.

Dakle, za početak pokušaj s nekim drugim poklonom, možda je i ona bila jedna od onih kojima je draže da im se poklanja iz srca (to je ono kad muškarac prepozna ženinu potrebu), a ne reda radi.

Btw. što skuplji parfem znači samo jedno - nije imao vremena za pripremu i razmišljanje o poklonu, pa je kupio što skuplji parfem kako bi smirio svoju savjest. Neka si takav štrca po glaviću.

#11:   Autor: nake_rado Post Postano: 05.04.2008. 23:46

Carobnica je napisao/la: ›
Btw. što skuplji parfem znači samo jedno - nije imao vremena za pripremu i razmišljanje o poklonu, pa je kupio što skuplji parfem kako bi smirio svoju savjest. Neka si takav štrca po glaviću.

E upravo to i ja mislim, i ne samo za parfeme nego i obično, ne volim kada ljudi kupuju skupe isfurane poklone, više bih volio da mi neko pokloni nešto što ga nije ništa koštalo ali da je originalno.

#12:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 06.04.2008. 12:12

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › žene obožavaju kad na dar dobiju parfem. namaš tu šta mislit.


da al ne sad za svaku prigodu.... malo treba i maste koristiti pa onda izabrati poklon. najlakse je kupit miris...


slažem se za maštu...definitivno...

ali da je naklakše kupiti miris - i nije...
jedna od najgorih stvari mi je kad mi netko kupi parfem koji mi se ne sviđa pa se onda ili moram praviti da mi se sviđa ili povrijediti nekoga i reći mu da mi se ne sviđa.Opet tvrdim da je parfem dobar poklon ukoliko si 100% siguran što netko voli


e pa zato pripreme pocinju danima prije kupovine poklona, naime tijekom razgovora saznajes kakve mirise voli (ne parfeme nego mirise) i slicno i onda ti dodes u parfumeriju i pitas imaju li neki parfem koji mirese na to nesto i kupis....

zato mrzim kupovati poklone jer se jako bediram kad moram nesto traziti i saznavati...

#13:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 06.04.2008. 12:22

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): ›
e pa zato pripreme pocinju danima prije kupovine poklona, naime tijekom razgovora saznajes kakve mirise voli (ne parfeme nego mirise) i slicno i onda ti dodes u parfumeriju i pitas imaju li neki parfem koji mirese na to nesto i kupis....

zato mrzim kupovati poklone jer se jako bediram kad moram nesto traziti i saznavati...


moj je komentar bio takav samo zato što je tema o parfemima, inače i ja dajem glas za poklone druge vrste...posebice ako je riječ o osobi koju volimo...puno mi je draže nešto od srca, nego bilo što "reda radi"

#14:   Autor: kyx Post Postano: 06.04.2008. 16:37

nema boljeg kad otvoris dar ono onak zamotan axe africa. mamu ti škrtu

#15:   Autor: nake_rado Post Postano: 06.04.2008. 16:41

kyx je napisao/la: ›
nema boljeg kad otvoris dar ono onak zamotan axe africa. mamu ti škrtu

I neoriginalnu Smile
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Parfemi kao poklon Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::