Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Zakasnitis Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Zakasnitis Autor: Isis Post Postano: 31.03.2008. 0:19

Kako se boriti protiv kašnjenja?
Ima li netko tko je bolovao od zakasnitisa, a izlječio se?
Osobno nemam taj problem, al ima jedna osoba kojoj pokušavam pomoći oko toga već 4 mjeseca, ali bez uspjeha...
Napominjem, to su kašnjenja od 20 minuta pa na više...

#2:   Autor: Poppy Post Postano: 31.03.2008. 0:41

Isis je napisao/la: ›

Napominjem, to su kašnjenja od 20 minuta pa na više...


nakon 10 odi kući.

#3:   Autor: Frost Post Postano: 31.03.2008. 1:50

To je obična neodgovornost i neozbiljnost. Ta osoba se treba malo sredit.

Poppyn prijedlog dosta često upali Wink

#4:   Autor: kent_slip Post Postano: 31.03.2008. 8:30

dokle god se budemo ljutili osoba ce i dalje kasnit. pa ako znas da kasni uvijek dodji 15-20 min kasnije pa ti nece izgledat kao kasnjenje;-)

#5:   Autor: Circa Post Postano: 31.03.2008. 8:35

kent_slip je napisao/la: ›
dokle god se budemo ljutili osoba ce i dalje kasnit. pa ako znas da kasni uvijek dodji 15-20 min kasnije pa ti nece izgledat kao kasnjenje;-)

Nije ti bas neki prijedlog...
Ja imam jednog legu koji redovno kasni 10-20 minuta i tako sam jednom i ja odlucio docio na dogovoreno mjesto sa zakasnjenjem od 20minuta, a onda sam dobio jezikove juhe sto me cekao. Naime, lega je prvi put u 10 godina dosao na vrijeme...
Stero sam ga u kurac kad mi je poceo pametovat...

#6:   Autor: tonya Post Postano: 31.03.2008. 11:04

Ja imam kronični zakasnitis! I uvijek imam dobar razlog za kašnjenje! Wink

#7:   Autor: faktor-x Post Postano: 31.03.2008. 11:48

Ako se planiraš naći s tom osobom npr u 12h kažeš da dođe u 11.45h.
Imao sam taj problem s jednim legom. Dogovorimo se za izlazak u 9 a on se u pola 10 tušira. Otišli smo 2 puta bez njega, poslje je uvijek bio spreman na vrijeme!

#8:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 31.03.2008. 11:58

ja dosta često kasnim, gotovo uvijek, zapravo...
ali u okviru pristojnih 5minuta.
ako vidim da ću kasniti, javim na vrijeme da me ljudi ne čekaju...

ali, zanimljivo je ovo: što ranije tijekom dana, to više kasnim, navečer kasnim iznimno rijetko

#9:   Autor: kyx Post Postano: 31.03.2008. 12:18

jaoo mrzim kasnit,ono uvijek na vrijeme dodem,a ovi koji kasne jebat im mater,popizdim ako zakasne i minutu

#10:  Re: Zakasnitis Autor: 1step2far Post Postano: 31.03.2008. 16:15

Uvijek dođem i ranije od dogovorenog i toleriram nekih 5 minuta ili da me se obavijesti da će se kasniti prije nego krenem od kuće, jer dosta vremena, tj. do punoljetnosti sam išla pješke do centra grada a treba mi inače pola sata, pa kad osim toga još moram čekati... Jedan me prijatelj N. jedanput ostavio čekati pola sata, još nije bilo mobitela, ni dan danas ne znam što me zadržalo da ga čekam.
Nikad nisam nigdje zakasnila, osim na vlak kad se mijenjao raspored polaska.
Dolaskom na vrijeme pokazuješ osobi s kojom se nalaziš da poštuješ i nju i njezino vrijeme.

#11:   Autor: gaap Post Postano: 31.03.2008. 16:55

ja sam pet minuta prije dogovora na licu mjesta, toleriram kašnjenje od 15 minuta (iako u vrijeme mobilne komunikacije ne volim da mi se ne javi "sori, kasnim, stižem za 15..."), a nakon 15 minuta (ukoliko nije najavljeno) - ode ja, fak of!

#12:   Autor: tranquilize Post Postano: 31.03.2008. 18:02

ima jednostavno rjesenje, ja si uvijek pomaknem sat na mobu i liniji malo unaprijed pa uvjek stignem na vrijeme Very Happy

#13:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 31.03.2008. 18:05

tranquilize je napisao/la: › ima jednostavno rjesenje, ja si uvijek pomaknem sat na mobu i liniji malo unaprijed pa uvjek stignem na vrijeme Very Happy
Eh, eh...

To sam i ja radio... 15 minuta su mi isli svi satovi, ukljucjuci i onaj na kompu (iskljucena sinkronizacija preko Neta).

To je dovelo samo do toga da bih uvijek mislio "ma, imam jos 15 minuta fore, tja. moji satovi idu unaprijed". ;-)

#14:   Autor: nake_rado Post Postano: 31.03.2008. 18:17

Nemam velike probleme za kašnjenjem, ne kasnim često, ali kad zakasnim, to je do 5 min a to se tolerira. Kada znam da ću zakasniti više javim osobi koja me čeka.
A ovo kako se boriti protiv toga, čekaj 10 minuta, 15 max, ako osoba ne dođe lagano na petu, okreni se i odi.

#15:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 31.03.2008. 18:29

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la: › ima jednostavno rjesenje, ja si uvijek pomaknem sat na mobu i liniji malo unaprijed pa uvjek stignem na vrijeme Very Happy
Eh, eh...

To sam i ja radio... 15 minuta su mi isli svi satovi, ukljucjuci i onaj na kompu (iskljucena sinkronizacija preko Neta).

To je dovelo samo do toga da bih uvijek mislio "ma, imam jos 15 minuta fore, tja. moji satovi idu unaprijed". ;-)


ista stvar i kod mene...
u biti, sve manje i manje kasnim...samo na posao još uvijek
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Zakasnitis Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::