Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » VRDOLJAK: Naš je uvjet Đapićev odlazak iz grada Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  VRDOLJAK: Naš je uvjet Đapićev odlazak iz grada Autor: Igor_OS Post Postano: 18.03.2008. 14:15

Ivan Vrdoljak (HNS-HSU-Zeleni) prokomentirao je Đapićevu izjavu kako je optimist po pitanju eventualne suradnje sa strankama lijevog centra: “Drago mi je, jer to znači da prihvaća jedan od uvjeta - njegov odlazak iz grada”. Na konstataciju kako je Đapić poručio da potencijalni partneri ne mogu uvjetovati kadrove, Vrdoljak je kratko rekao kako je iz toga jasno koliko postoji prostora za pregovore.

(Glas Slavonije)

Toliko o đapićevim nadanjima Smile

#2:  Re: VRDOLJAK: Naš je uvjet Đapićev odlazak iz grada Autor: mali_ivica Post Postano: 18.03.2008. 15:21

Igor_OS je napisao/la (Pogledaj post): › Ivan Vrdoljak (HNS-HSU-Zeleni) prokomentirao je Đapićevu izjavu kako je optimist po pitanju eventualne suradnje sa strankama lijevog centra: “Drago mi je, jer to znači da prihvaća jedan od uvjeta - njegov odlazak iz grada”. Na konstataciju kako je Đapić poručio da potencijalni partneri ne mogu uvjetovati kadrove, Vrdoljak je kratko rekao kako je iz toga jasno koliko postoji prostora za pregovore.

(Glas Slavonije)

Toliko o đapićevim nadanjima Smile

Nekužim, Đapinjo je rekao da se nada potpori HSU-a, a ne HNS-a??? Wink
PS: Taj vaš Vrdoljak je nadasve nadobudan ako misli da je neki veliki faktor!
Prvo kaže da će podržati bilo koju vlast samo da ne đođe do ponovnih izbora, a sada kad je Glava kao Robin Hood zapirio iza UVA odmah priča drugačije!!!
sam od sebe pravi pijuna!
PS: Šta kaže Vesna na koaliciju sa Glavonjom, sigurno joj se digao! Laughing

Jebeš takvog čovjeka, kad bih se na takvu vlast oslanjao, brzo bih se razočarao! Wink

Pozdrav Igore!

#3:   Autor: Igor_OS Post Postano: 18.03.2008. 15:48

Je a prije dva dana umirovljenici rekli da su koalirali prije izbora s HNS-om, stoga i u moguće koalicije idu zajedno s njima, odnosno ne odvajaju se Smile

Sve u svemu, čeka nas zanimljivih nekoliko dana...

Pozdrav.

#4:   Autor: mali_ivica Post Postano: 18.03.2008. 17:54

Igor_OS je napisao/la: ›
Je a prije dva dana umirovljenici rekli da su koalirali prije izbora s HNS-om, stoga i u moguće koalicije idu zajedno s njima, odnosno ne odvajaju se Smile

To HSU uopće NE spriječava da podrži Đapića kao gradonačelnika, kao što ni HSS koalicija nije spriječila da glasa protiv ukidanja ZERPA! Smile

#5:   Autor: Igor_OS Post Postano: 18.03.2008. 22:52

Evo dobili ste stranku u usponu SDP za sada, ako ne shvatite kako vas i oni zavlače jer znaju da Vrdoljak ne da penziće! Smile

#6:   Autor: mali_ivica Post Postano: 18.03.2008. 22:59

Kako ti kažeš...
Igor_OS je napisao/la: › Sve u svemu, čeka nas zanimljivih nekoliko dana...

#7:   Autor: marrai Post Postano: 18.03.2008. 23:50

Netko se ovdje gadno nadroksao... osijek031.com smile

#8:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 19.03.2008. 12:08

U svakom slučaju bih puno radije vidio Đapića, nego ovu terorističko-zločinačko-pjevačko-lopovsku gamad...

#9:   Autor: tayllor Post Postano: 19.03.2008. 12:13

Evil Poodingh je napisao/la: ›
U svakom slučaju bih puno radije vidio Đapića, nego ovu terorističko-zločinačko-pjevačko-lopovsku gamad...


Pa upravo si đapića opisao!!!!

#10:   Autor: bela@ufo Post Postano: 19.03.2008. 12:57

ma nebi nitko đapića jer brate taj ima ego 2xnjegova tezina i zna da ukoliko ne sastavi vlast je u masnoj banani...pa tko će normalan s njim....Borzanica kako je i gore opisano prebacuje odgovornost na HNS jer bi sastavila vlast al da joj ne uđe...
šta se ovdje događa je apsolutni presedan jer to se još nigdje nije dogodilo...
još jedan dokaz da su nas sve ove godine jebale budale i još nas jebu....

#11:   Autor: Igor_OS Post Postano: 19.03.2008. 13:52

bela@ufo nažalost možda tako mislimo ti i ja ali ne i 13755 naših "dragih sugrađana".

#12:   Autor: toni Post Postano: 19.03.2008. 14:09

Igor_OS je napisao/la: ›
bela@ufo nažalost možda tako mislimo ti i ja ali ne i 13755 naših "dragih sugrađana".


Djapic gravitacijom privlaci birace ! Laughing

#13:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 19.03.2008. 14:34

Ma slažem se ja da je loš, ali ja bi radije brate i mješavinu Hugo Chaveza i Ahmadinedžada vidio na vlasti, nego HDSSB...

#14:   Autor: toni Post Postano: 19.03.2008. 14:45

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Ma slažem se ja da je loš, ali ja bi radije brate i mješavinu Hugo Chaveza i Ahmadinedžada vidio na vlasti, nego HDSSB...


Ja bi definitivno prije da nam je bilo koji od dvojce navedenih gradonacelnik, nego bilo koji od rivala na zadnjim nam izborima.

A obojcu postujem jer odbijaju biti amerikanski poltroni.

#15:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 19.03.2008. 15:27

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ma slažem se ja da je loš, ali ja bi radije brate i mješavinu Hugo Chaveza i Ahmadinedžada vidio na vlasti, nego HDSSB...
Slažem se. I Pol Pot bi bio bolji.
Osijek031.com » Politika » VRDOLJAK: Naš je uvjet Đapićev odlazak iz grada Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::