Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Izbori 9. ožujka Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Izbori 9. ožujka Autor: aethur Post Postano: 24.01.2008. 16:15

Vlada: izbori u Osijeku 9. ožujka

Vlada je danas donijela odluku o raspisivanju izvanrednih izbora za osječko Gradsko vijeće, za 9. ožujka.

Kriza vlasti u Osijeku traje od prošlog ljeta, nakon razlaza vladajuće koalicije HSP/HDSSB, koja nije mogla uskladiti stavove o izgradnji dvorane za europsko rukometno prvenstvo.

Na izvanrednim lokalnim izborima za osječko Gradsko vijeće, 25. studenoga, HDSSB i HSP osvojili su po 7 mandata, SDP 6, HDZ 4 i HNS jedan mandat.

Kako je propao pokušaj sastavljanja većine od 13 vijećnika, Vlada je raspisala nove izvanredne izbore.
(Hina)

Hoće li se konačno riješiti kriza u gradu novim izborima?

#2:   Autor: gaap Post Postano: 24.01.2008. 17:14

umjesto da glasamo za budaletine predlažem da ih 9. ožujka postrojimo na trgu i izjebemo u guzicu!

#3:   Autor: Monstrum Post Postano: 24.01.2008. 19:51

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › umjesto da glasamo za budaletine predlažem da ih 9. ožujka postrojimo na trgu i izjebemo u guzicu!


a nakon što ih NA SUHO izjebemo u guzicu po tim istim guzicama ih išibamo vrbovim granama iz sve snage i to svaki stanovnik osijeka po 20 udaraca svakom po dupetu, mlađi od 10 godina svoje pravo šibanja političarske debele guzice prepuštaju sljedećem starijem u kućanstvu
nabijem ih sve na kurac

#4:   Autor: morgan Post Postano: 24.01.2008. 20:16

al ste mi vas dva horny na političare...
kao da bi ta jebačina utjecala na njihove mozgove.uzvratili bi oni svima nama (kao što to već i rade)na puno perfidniji način.

#5:   Autor: flak Post Postano: 04.02.2008. 8:31

jebi ga da se i ja malo uključim .znam da ih je većina prije rata dofurala u Osijek u sličnim ako ne i istim papučama,nanulama jebo im ja nanu nanulašku.

#6:   Autor: Uma Post Postano: 04.02.2008. 8:36

gaap je napisao/la: ›
umjesto da glasamo za budaletine predlažem da ih 9. ožujka postrojimo na trgu i izjebemo u guzicu!


bolje da ih natjeramo da se međusobno jebu u guzice....ali ako ti to jako želiš možeš i ti mislim...jel...

#7:   Autor: flak Post Postano: 05.02.2008. 0:06

ma daj koji vam je kurac ?ta govna nisu u stanju čuvat ni nacrtane ovce ,čobani smrdljivi.da nije bilo rata kurac bi netko znao za njih Embarassed

#8:   Autor: Mladjo Post Postano: 09.02.2008. 23:46

jebemu mater evo opet svi pljujemo i drobimo i jedemo govna ak ćemo ih streljat onda ćemo ih streljat. evo cijene nam skaču ko blesave, pizza u bossi više nije 10 nego 13 naku, kru je 7, benzin je 8,25, pljuge su 15+. pa jebemu mater doklen više?!?! pička mu materina mladi su prije dvadeset, pedeset, sto godina dizali bune i rušile vlade a nama je danas bitno jedino da nam se kurac digne. ajmo na ulice!!!

#9:   Autor: faktor-x Post Postano: 13.02.2008. 17:14

Danas u Glasu piše da se osniva nezavisna lista. Lovokovićka, Mato Škojo, Pipunić,...

#10:   Autor: Loona Post Postano: 14.02.2008. 9:09

uh, kakva se sve ekipa kandidirala za vlast u gradu, na kraju će ispasti da nam je Đapić još bio i dobar gradonačelnik i najpoželjniji kandidat za slijedećeg.. Rolling Eyes

#11:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 14.02.2008. 15:17

Svinjče Đapić ne može ispasti dobar i najpoželjniji kandidat za gradonačelnika ni da se kandidira na farmi svinja, jer bi se i tamo našla koja pametnija i poštenija. Ili bi pak manje tražila za mito, možda šaku kukuruza, a ovaj traži 100 milijuna. Isto vrijedi i za priraste Glavaševe guzice, ovi iz Hdssb-a, nevažno kako se zovu.

#12:   Autor: baranjac22 Post Postano: 18.02.2008. 14:18

Mladjo je napisao/la: ›
jebemu mater evo opet svi pljujemo i drobimo i jedemo govna ak ćemo ih streljat onda ćemo ih streljat. evo cijene nam skaču ko blesave, pizza u bossi više nije 10 nego 13 naku, kru je 7, benzin je 8,25, pljuge su 15+. pa jebemu mater doklen više?!?! pička mu materina mladi su prije dvadeset, pedeset, sto godina dizali bune i rušile vlade a nama je danas bitno jedino da nam se kurac digne. ajmo na ulice!!!

svaka ti čast...konaćno nešto pametno...naravno da će stvari biti iste ako ih samo gledamo i kritiziramo...

#13:   Autor: cane Post Postano: 18.02.2008. 21:18

Mladjo je napisao/la: ›
jebemu mater evo opet svi pljujemo i drobimo i jedemo govna ak ćemo ih streljat onda ćemo ih streljat. evo cijene nam skaču ko blesave, pizza u bossi više nije 10 nego 13 naku, kru je 7, benzin je 8,25, pljuge su 15+. pa jebemu mater doklen više?!?! pička mu materina mladi su prije dvadeset, pedeset, sto godina dizali bune i rušile vlade a nama je danas bitno jedino da nam se kurac digne. ajmo na ulice!!!


Mladjo nije problem u rastu cijena, već u tome što sukladno tome ne rastu i plače i standard u lijepoj nam našoj. Cijene goriva moraju rast jer ih ne diktiramo mi već pohlepni Arapi. Zato lijepo trebamo svi kupit aute na plin!

#14:  Re: Izbori 9. ožujka Autor: Ajkula Post Postano: 19.02.2008. 0:04

Prigodan filmić za cjelokipnu hrvatsku političku scenu pa tako i naš Osijek. Ionako ćemo mi "mali" građani dobro...popušit.



Zadnja promjena: Ajkula; 19.02.2008. 14:40; ukupno mijenjano 1 put.

#15:   Autor: morgan Post Postano: 19.02.2008. 14:06

ima netko kakvu vezu da upadnem u izbornu komisiju?
lijepe dnevnice dobiju za malo sjedenja...
Osijek031.com » Politika » Izbori 9. ožujka Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::