Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Sexy zanimanja Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Sexy zanimanja Autor: 1step2far Post Postano: 09.01.2008. 12:27

Da ima nešto neodoljivo u ženama i muškarcima zbog profesije kojom se bave pokazalo je i istraživanje portala CareerBuilder.com koji je napravio popis sexy zanimanja u SAD-u.

Manekenke
To što su modeli uvršteni među osobe koje su izrazito privlačne zbog posla kojim se bave i nije toliko čudno budući da su manekenke lijepog izgleda. Osim toga, sama činjenica da žele biti što zapaženije u modnoj industriji, čini ih još privlačnijima. Drže do sebe, svog izgleda, putuju po svijetu, a najčešće relacije su im Pariz - Milano - New York.

Barmenice
Njihovo radno mjesto nalazi se u skupim barovima, klubovima, restoranima. Neobičnima ih čini poznavanje i spravljanje odličnih koktela, a većina ih u poslovnoj odjeći, kraćoj suknjici i većem dekolteu, izgleda privlačno. No, negativno u tom zanimanju jest činjenica da barmenice često rade s pripitim osobama u zadimljenim prostorijama.

Atletičari
Većina profesionalnih atletičara sportom se bavi od malih nogu. U izvrsnoj su formi, žive zdravim i discipliniranim životom te uvijek pred sobom imaju ciljeve, pa i ne čudi da su uvršteni među sexy zanimanja. Uz to, imaju mogućnost da naprave svjetsku karijeru i postanu slavni.

Vatrogasci
Pitate se što ima privlačno u zanimanju vatrogasca? Oni su hrabri i nesebični. Jednako su potrebni svakom malom mjestu kao i velikom gradu, a upravo zbog toga su privlačni i "nježnijem" spolu.

Medicinske sestre
Zašto su medicinske sestre atraktivne? One se, naime, brinu o zdravlju drugih ljudi. Pune su razumijevanja i suosjećanja, a djeca im ne predstavljaju problem, kao niti briga o starijima.

Umjetnici
Većina umjetnika boemski su tipovi. Zadovoljstvo im pričinjavaju male stvari koje ih čine sretnima, a ne novac i slava, što ih čini dodatno privlačnima. Oni nemaju radno vrijeme, vrlo su kreativni i društveni, a rade kao fotografi, slikari, kipari, većina ih ima vlastiti studio te nerijetko i putuju po svijetu.

Dragi forumaši, što vi mislite o tome?
Koje zanimanje vas pali i pale li vas uniforme?

#2:   Autor: aethur Post Postano: 09.01.2008. 12:33

Medicinske sestre... uuu obrada pacijenata...uuu...
i umjetnice...da... slikarice... kiparice... onako ruke zamuljane glinom (recimo)...

#3:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 09.01.2008. 12:46

Najbolje su one koje svaki dan mogu biti neka od navedenih i jos gomila nenavedenih. ;-)

Mislim da bi mi dopizdilo svaki dan gledati i manekenku i umjetnicu koja me oblikuje u bazenu punom mokre gline... ;-)

Jedina zenska zanimanja koja su totalno off su kojekakve knjigovotkinje i slicne pencil pusherice. Pogotovo ako se radi o krestavim kokoskama koje ne znaju sto bi sa sobom.

#4:   Autor: nake_rado Post Postano: 09.01.2008. 13:14

najseksi zanimanje : pomocnik joze trovaca

#5:   Autor: goose Post Postano: 09.01.2008. 15:28

kopač kanala u vodovodu.
radnik cestinga na vrućem asfaltu,bez majice Very Happy

uuuuu Smile

#6:   Autor: 031maja Post Postano: 09.01.2008. 15:34

goose je napisao/la: ›
radnik cestinga na vrućem asfaltu,bez majice Very Happy
mamma ... Embarassed heheheh.

#7:  Re: Sexy zanimanja Autor: 1step2far Post Postano: 09.01.2008. 18:00

Možda nekakav maser iliti fizioterapeut. Mene pale "mozgovi", volim inženjere koji se kuže u informatiku i elektrotehniku.

#8:   Autor: insomnia Post Postano: 09.01.2008. 18:17

ja se uopće, al' uopće ne palim na uniforme.. (Dragi Tin, jesam li normalna?Smile) aaaaliiii... se palim na umjetnike.. pisce, pjesnike (ti su mi najdraži) slikare, kipare.. muškarce s bilo kakvim umjetničkim darom ili štihom, kod mene popularno nazvani ''neshvaćeni''.. imadoh momka koji je svirao u bendu, bio je štoviše poprilična kretenčina, što je potpuno bivalo zanemareno kad bi mi napisao pjesmu.. čak i najgluplju tipa.. ''meni smrt opsesija, moj život anarhija, o ******, ******* (tu bi sad došlo moje ime, jel) ah, da.. Laughing

#9:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 09.01.2008. 18:21

1step2far je napisao/la: ›
Možda nekakav maser iliti fizioterapeut. Mene pale "mozgovi", volim inženjere koji se kuže u informatiku i elektrotehniku.


a programer ??
i to je sexy zanimanja Very Happy

#10:   Autor: morgan Post Postano: 09.01.2008. 21:05

kumice na placu....još kad su omotane gomilom prsluka u predjelu bubrega...pa kad kreneš mislit kako to skidaš,jedan,dva,tri...osam a ona sve vitkija i vitkija...Wink

#11:   Autor: Poppy Post Postano: 10.01.2008. 0:29

free climber

#12:   Autor: ruana Post Postano: 10.01.2008. 0:36

seke, seke, sestrice

#13:  Re: Sexy zanimanja Autor: Evil Poodingh Post Postano: 10.01.2008. 0:37

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Možda nekakav maser iliti fizioterapeut. Mene pale "mozgovi", volim inženjere koji se kuže u informatiku i elektrotehniku.


ju, vid' endem...Gdje vas uzgajaju, da posjetim malo to mjesto Wink

#14:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 10.01.2008. 0:37

a što se tice mene, ne znam zasto ali oduvijek su mi klizacice bile prehot...

#15:   Autor: toni Post Postano: 10.01.2008. 9:43

1step2far je napisao/la: ›
Koje zanimanje vas pali i pale li vas uniforme?


Francuska sobarica Wink

i da, pale. mućo pale. Wink

ok, pilote neću spominjat Smile)
Osijek031.com » Čavrljanje » Sexy zanimanja Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::