Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Art, glazba, kultura » 10.8 Iron Maiden na Poljudu

#1: Hehehe ! 10.8 Iron Maiden na Poljudu Autor: tux Post Postano: 29.12.2007. 14:35

ide li netko od ekipa sa foruma na maidene...imate li kartu i za koji sektor?

...ja sam odma 20.12. kupio kartu za headbangers pit i sada odbrojavam dane do koncerta...karta je na sigurnom...jedva cekam..UP THE IRONS!!!!

#2:   Autor: Metalucifer Post Postano: 30.12.2007. 15:26

Ne...jer me ti stari bendovi live ne zanimaju.Zažalio sam kad sam išao na Metallicu (sva sreća pa me Mercyful Fate spasio od samoubojstva) i rekoh samom sebi - e neš više vala!
Jebe mi se za njih...čast Maidenu oni su izuzetak,ali gdje su svi ti macani bili kad su bili na vrhuncu karijere?
u ostalom ne plaća mi se gledati gotovo nepokretne starce koji su udavno odjebali svoje...

#3:   Autor: tux Post Postano: 30.12.2007. 18:47

Metalucifer je napisao/la: ›
Ne...jer me ti stari bendovi live ne zanimaju.Zažalio sam kad sam išao na Metallicu (sva sreća pa me Mercyful Fate spasio od samoubojstva) i rekoh samom sebi - e neš više vala!
Jebe mi se za njih...čast Maidenu oni su izuzetak,ali gdje su svi ti macani bili kad su bili na vrhuncu karijere?
u ostalom ne plaća mi se gledati gotovo nepokretne starce koji su udavno odjebali svoje...
ti gotovo nepokretni starci jos uvijek se krecu bolje od svih ovih mladih teen bendova i poznatiji su nego svi ti smjesni bendovi zajedno...maideni su carevi koji ce skupit veci broj ljudi nego da se skupe svi bendovi zajedno i naprave neki koncert..ne doslovno naravno..Wink

#4:   Autor: Cayetano Post Postano: 30.12.2007. 19:50

tux je napisao/la: ›
ide li netko od ekipa sa foruma na maidene...imate li kartu i za koji sektor?

...ja sam odma 20.12. kupio kartu za headbangers pit i sada odbrojavam dane do koncerta...karta je na sigurnom...jedva cekam..UP THE IRONS!!!!


Naravno da je karta već u đepu, jedino sto sad preostaje su osmomjesecne pripreme Very Happy

#5:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 30.12.2007. 22:49

Poljud? to ona firma u Županijskoj što tepihe prodaju?

#6:  Re: 10.8 Iron Maiden na Poljudu Autor: sheila Post Postano: 31.12.2007. 2:51

tux je napisao/la: ›
ide li netko od ekipa sa foruma na maidene...imate li kartu i za koji sektor?

...ja sam odma 20.12. kupio kartu za headbangers pit i sada odbrojavam dane do koncerta...karta je na sigurnom...jedva cekam..UP THE IRONS!!!!


idemmm ideemmm ideeemmm Very Happy jedva čekaaaaammm

#7:   Autor: ajwar Post Postano: 31.12.2007. 10:27

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Poljud? to ona firma u Županijskoj što tepihe prodaju?


ooo srećo babina ti onda odi po taj tepih u "poljud" a mi ćemo na Maidene Very Happy

#8:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 31.12.2007. 12:19

imenjače dragi, i ja bih, ali dok ja dodjem do para sve ce se rasprodati. Smile

Zadovoljit cu se svojim sedmim DOFom za redom, te nadam se InMusicom Wink

#9:   Autor: tux Post Postano: 31.12.2007. 13:08

oh drago mi je da ima ljudi koji obozavaju maidene ko i ja...nego ovi koji idete idete organiziranim prijevozom preko fan cluba ili osobnim vozilima..?

#10:   Autor: sheila Post Postano: 31.12.2007. 15:08

aaa ne znam za taj prijevoz!!! detaljeee molimmm Smile

#11:   Autor: tux Post Postano: 31.12.2007. 15:41

http://www.maidencroatia.com/firma-putovanja.htm evo imas ovdje sve detalje..al ja ipak mislim da cu si skontat neki prijevoz osobni
Osijek031.com » Art, glazba, kultura » 10.8 Iron Maiden na Poljudu


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::