Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Help me.. if you can.. Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1: Beark ! Help me.. if you can.. Autor: insomnia Post Postano: 30.11.2007. 11:58

Evo otvaram topic za sve forumaše koji imaju neki problem.. koji ih muči.. ljubavne i ine prirode.. ili bilo što, što ne znaju kako bi riješili..ili jednostavno trebate neki savjet, a ne znate koga biste pitali..(a s ciljem da se smanji broj ljubavnih topica, ili kukanje na topicima di ne treba..)..
Zavalite se na sofu, i recite nam.. Što Vas muči.. Možda Vam forumaši mogu pomoći ??

#2:   Autor: aethur Post Postano: 30.11.2007. 15:15

Ja sam gladan.

#3:   Autor: nake_rado Post Postano: 30.11.2007. 17:36

aethur je napisao/la: ›
Ja sam gladan.


nemoj s takvim malim problemima dolazit...ajd da si gladan i zedan...to vec moze... al ovo si mogo i sam rjesit...

#4:   Autor: aethur Post Postano: 30.11.2007. 18:00

Da sam mogao sam riješiti ne bih tražio pomoć forumaša.

#5:   Autor: nake_rado Post Postano: 30.11.2007. 18:15

ajde onda da i to rješimo... al prije nego sto krenem objasnjavat trebat ce ti mnogo volje i snage da obavis taj zadatk zbog kojeg si nas upitao da ti pomognemo...
a sada da objasnim sta trebas napravit kad si gladan...
prvo skačući odi do ormara i navuci još jedan par čarapa zatim stoj na jednoj nozi i iskopaj nesto iz nosa, s tim sto si izvadio operi prozore (ovo je kljucan dio operacije) , poslje odi u kuhinju i tamo pleši sambu, kada završiši s tim zalij sve cvijece sto imas u kuci...i tek onda odi u kuhinju i napravi si nest za jest...i vrhunac mojeg objasnjenja...pojedi to...ocu kikirikije ak ti je pomoglo...

#6:   Autor: aethur Post Postano: 30.11.2007. 18:18

Naručio sam pizzu.

#7:   Autor: nake_rado Post Postano: 30.11.2007. 18:24

aethur je napisao/la: ›
Naručio sam pizzu.

e pa vidiš da mozes sam...

#8:   Autor: aethur Post Postano: 30.11.2007. 18:25

Da. Jer to nije zahtijevalo ustajanje sa stolice.

#9:   Autor: insomnia Post Postano: 30.11.2007. 19:50

divno.. drago mi je da je topic shvaćen ozbiljno.. Rolling Eyes

#10:   Autor: nake_rado Post Postano: 30.11.2007. 20:49

insomnia je napisao/la: ›
divno.. drago mi je da je topic shvaćen ozbiljno.. Rolling Eyes

a doce jednom valjda mozda neko ozbiljno pitanje...zasad imas nas 2 budale Very Happy

#11:   Autor: aethur Post Postano: 01.12.2007. 10:54

insomnia je napisao/la: ›
divno.. drago mi je da je topic shvaćen ozbiljno.. Rolling Eyes

osijek031.com smile osijek031.com smile
a sorry... bio sam gladan...
Nego imam novi problem. Ovaj je ozbiljan. ja sam mamuran. kako da to riješim. neke tablete ili šta... mamurluk me ubija...a gllaavvvvvaaaaaaaaa

#12:   Autor: nake_rado Post Postano: 01.12.2007. 11:01

aethur je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
divno.. drago mi je da je topic shvaćen ozbiljno.. Rolling Eyes

osijek031.com smile osijek031.com smile
a sorry... bio sam gladan...
Nego imam novi problem. Ovaj je ozbiljan. ja sam mamuran. kako da to riješim. neke tablete ili šta... mamurluk me ubija...a gllaavvvvvaaaaaaaaa

opet naruci pizzu

#13:   Autor: aethur Post Postano: 01.12.2007. 11:07

Ovo je ozbiljno.

#14:   Autor: nake_rado Post Postano: 01.12.2007. 11:13

aethur je napisao/la: ›
Ovo je ozbiljno.


ups...nisam znao Very Happy

onda idi odspavat kolko mozes...a popij plicet...

#15:  Re: Help me.. if you can.. Autor: Monstrum Post Postano: 01.12.2007. 13:39

evo pitanje, al ozbiljno je i molim ako ima neki pravnik (al baš dipl. pravnik) ili netko tko ima iskustva u tome da odgovori bio bih zahvalan:
situacija je ovakva, dobio sam za platiti kaznu na koju ulažem žalbu visokom prekršajnom sudu u zagrebu, da ne duljim, dobio sam za platiti dva računa, iznos prekršajne kazne i iznos za troškove suda, e sad pitanje je, pošto na visinu prekršajne kazne ulažem žalbu platit ju ne moram, eto toliko znam, e sad šta je sa troškovima suda, da li i njih ne moram platiti pošto ulažem žalbu ili njih moram u svakom slučaju platiti.

p.s. molim samo konkretne odgovore uz, po mogućnosti, obrazloženje zašto, hvala
Osijek031.com » Čavrljanje » Help me.. if you can.. Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::