Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Volimmm

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2007. 11:08 
Naslov:  Volimmm
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
a danas posebno mrzim one gmizavce koji na kamionima preprodaju povrće i voće..pa se kretenčine dere iz petnih žila...



A jesi neka, jebote...

Ja uživam kad nabasuju ti kojekakvi nomadi i beduini našega čudnovatog podneblja... Uživam kupujući od njih, pogađati se...
Pa onda recimo kad idu Romi što skupljaju glomazni otpad, staro željezo... prava mafija. U Sarvašu imaju ogranke, jedni su za željezo, drugi za baterije, treći za rijetke metale...

Meni na živce idu oni koji rade sitna sranja.
Recimo kad netko parkira na invalidsko, jer eto, nema invalida.
Kad parkira i zauzme dva mjesta.
Kad sebično stane na tračnice da bi, eto, "samo" kupio usrani burek zadržavajući tako 200 radnika, učenika, studenata koji idu na posao s manje komoditeta od jedne budale koja prči u glavu sve ostale svojom bezobzirnošću.
U stanju sam otkinuti retrovizore, brisače i porazbijati sva stakla i burek mu nagurati do gušterače.

Mrzim kad se netko pravi veliki gospodin, a prolije motorno ulje u školjku pa se u čitavoj ulici osjeti.
Idu mi na živce lažna markirana roba, osječki nadri-jet-set, odlaganje otpada po divljim deponijama.

Idete mi i svi vi na živce, jer kad je presudan trenutak za neki izbor ili incijativu za opće dobro, onda svi imamo neka opravdanja (vezana za sebične i "JA" interese), a kasnije kukamo (o generalno lošoj klimi, stanju, kriminalietu).
Također, kod svih vas mrzim i to da mnogi od vas (a ako ne vi, e onda vaši roditelji) znaju jako puno o raznovrsnim zločinima, kriminalu i lopoluku, od rata, od prije rata pa naovamo - samo se o tome "šuti", ne govori - jer valjda vjerujete da se sve može riješiti guranjem pod tepih.
Kad tad, netko se na tu grbu na tepihu spotakne.
Naravno, sve se događa kao i prije, iste metode, iste slike - samo eto očekujemo da nam svijet poprave političari.

Ne podnosim ni neodgojenu djecu što manično urliču dok igraju izbije kao da ih netko na kolac nabija.

Ipak, puno je više stvari koje volim.

Volim svjež zrak iz obližnje šume, cvrkut ptica, svog blesavog psa, 20 Kn u novčaniku, čitati knjige uz police i igrati "igradbenu postaju" s klincima po robnim kućama, zamišljati kakav bih stan imao, kuću gradio.

Volim pričati s djecom o važnim stvarima, odraslima nabijati osjećaj krivnje ("pa zar ti ne vidiš što nam se to događa?") i slično.
Volim druženja s lujkama, jer su uvijek svježe, šarene i u "novom ruhu".
Volim Velikog i Malog Nikolu, Mačka u čizmama, Sretnog princa.
Volim Boomtown ratse, Pink Floyde, Joy Division, Nicka Cavea, Depeche Mode i Let 3.
Volim i Clash.
Volim Bayern, Crne Krušovice, Noćnu moru.
Volim Mladost-Jug više nego Dinamo-Hajduk. Volim putovati.

Kazao je Martin Luther: "Tko ne voli vino, žene i pjesmu - ostaje budala čitava života."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volim poklone! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.06.2007. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Volim dobru staru Bety.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
ela je napisao/la: ›
a danas posebno mrzim one gmizavce koji na kamionima preprodaju povrće i voće..pa se kretenčine dere iz petnih žila...



A jesi neka, jebote...

Ja uživam kad nabasuju ti kojekakvi nomadi i beduini našega čudnovatog podneblja... Uživam kupujući od njih, pogađati se...
Pa onda recimo kad idu Romi što skupljaju glomazni otpad, staro željezo... prava mafija. U Sarvašu imaju ogranke, jedni su za željezo, drugi za baterije, treći za rijetke metale...

Meni na živce idu oni koji rade sitna sranja.
Recimo kad netko parkira na invalidsko, jer eto, nema invalida.
Kad parkira i zauzme dva mjesta.
Kad sebično stane na tračnice da bi, eto, "samo" kupio usrani burek zadržavajući tako 200 radnika, učenika, studenata koji idu na posao s manje komoditeta od jedne budale koja prči u glavu sve ostale svojom bezobzirnošću.
U stanju sam otkinuti retrovizore, brisače i porazbijati sva stakla i burek mu nagurati do gušterače.

Mrzim kad se netko pravi veliki gospodin, a prolije motorno ulje u školjku pa se u čitavoj ulici osjeti.
Idu mi na živce lažna markirana roba, osječki nadri-jet-set, odlaganje otpada po divljim deponijama.

Idete mi i svi vi na živce, jer kad je presudan trenutak za neki izbor ili incijativu za opće dobro, onda svi imamo neka opravdanja (vezana za sebične i "JA" interese), a kasnije kukamo (o generalno lošoj klimi, stanju, kriminalietu).
Također, kod svih vas mrzim i to da mnogi od vas (a ako ne vi, e onda vaši roditelji) znaju jako puno o raznovrsnim zločinima, kriminalu i lopoluku, od rata, od prije rata pa naovamo - samo se o tome "šuti", ne govori - jer valjda vjerujete da se sve može riješiti guranjem pod tepih.
Kad tad, netko se na tu grbu na tepihu spotakne.
Naravno, sve se događa kao i prije, iste metode, iste slike - samo eto očekujemo da nam svijet poprave političari.

Ne podnosim ni neodgojenu djecu što manično urliču dok igraju izbije kao da ih netko na kolac nabija.

Ipak, puno je više stvari koje volim.

Volim svjež zrak iz obližnje šume, cvrkut ptica, svog blesavog psa, 20 Kn u novčaniku, čitati knjige uz police i igrati "igradbenu postaju" s klincima po robnim kućama, zamišljati kakav bih stan imao, kuću gradio.

Volim pričati s djecom o važnim stvarima, odraslima nabijati osjećaj krivnje ("pa zar ti ne vidiš što nam se to događa?") i slično.
Volim druženja s lujkama, jer su uvijek svježe, šarene i u "novom ruhu".
Volim Velikog i Malog Nikolu, Mačka u čizmama, Sretnog princa.
Volim Boomtown ratse, Pink Floyde, Joy Division, Nicka Cavea, Depeche Mode i Let 3.
Volim i Clash.
Volim Bayern, Crne Krušovice, Noćnu moru.
Volim Mladost-Jug više nego Dinamo-Hajduk. Volim putovati.

Kazao je Martin Luther: "Tko ne voli vino, žene i pjesmu - ostaje budala čitava života."
Ako si bio na kojoj tekmi u Gružu onda shvaćam zašto više voliš Jug od Hajduk-Dinamo.... Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jupiii, topic volim... Very Happy
danas volim sve, danas sam sretna....
volim brezu ispred mog ureda
volim sunčan dan
proljetnu toplu kišu na licu
kupanje u kadi punoj pjene i čašu vina osijek031.com smile
danas volim ljude
volim svog mačora iako je "raritet"
volim što je ova tema otvorena
možda ću sutra na onu suprotnu stranu, ali danas volimmmmmmmmmmmm osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volim život
volim djecu
volim sex
volim plesati
volim more
volim crtati
volim se smijati
volim kad me vole
volim britanske filmove
volim internet..

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volimmmm,njegov pogled....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2007. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Ako si bio na kojoj tekmi u Gružu onda shvaćam zašto više voliš Jug od Hajduk-Dinamo.... Smile)


Nisam bio u Gružu, ali imam želju. U Dubrovniku sam bio mnogo puta, a eto... nisam...
A volim Jug.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2007. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volimmmm sunce, volim kupanje, još više volim more, volim sex, volim plesanje, volim još sexa, volim alkohol, volim kišu, pogotovo ljetnu.
volim kavu na terasi, volim ljeto, volim crkavati od smijeha, volim se maziti, volim sladoled, volim bauljati okolo po noći kad je zvjezdano nebo, volim mjesec, volim godišnji odmor, volim zdimiti s posla, volim prirodu, volim životinje, volim kršiti pravila i još svašta svašta osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima tome 7.god al sjećam se jako dobro te fenomenalne atmosfere,,igrali su sa brazilcima,Gruž pun,pjesma se ori cijelo vrijeme,ta njihova tradicija navijanja za Jug me odeusevila,stari,mladi,djeca:)cak sam znala i himnu:) tada je još moj prijatelj Ivaniš bio među živima,odigrao sjajnu tekmu s Jugom(eto sad si me malo podsjetio na davne dane:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
volimmmm sunce, volim kupanje, još više volim more, volim sex, volim plesanje, volim još sexa, volim alkohol, volim kišu, pogotovo ljetnu.
volim kavu na terasi, volim ljeto, volim crkavati od smijeha, volim se maziti, volim sladoled, volim bauljati okolo po noći kad je zvjezdano nebo, volim mjesec, volim godišnji odmor, volim zdimiti s posla, volim prirodu, volim životinje, volim kršiti pravila i još svašta svašta osijek031.com smile
i ja istooooo...sve toooo...puno,punoooo,sexa:) jer ja to zasluzujem,Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2007. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Gruž pun,pjesma se ori cijelo vrijeme,ta njihova tradicija navijanja za Jug me odeusevila,stari,mladi,djeca:)cak sam znala i himnu:)


Tre-tre-trese se... ;-)

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....ko u Juga dirne seeeee:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2007. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@cat,
kršiti pravila daaaaaaaaaaaaa

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.06.2007. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volim pravednost...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: