Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Imam nazi majicu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.05.2007. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Da su njega/organizatora svakog od koncerta opajdacili po novcaniku za svako velicanje ustastva, tada bi i sam Thompson jako pazio sto pjeva i dvaput bi promislio kakve ce stvari prodavati (gle cuda, pa on to radi zbog PARA!) napaljenoj rulji.


ajd mi sad reci zašto ga nikad nisu "opajdačili po novčaniku"? i šta bi postigli time?

btw imam crnu majicu sa ustaškim U na leđima i nitko mi nikad nije "a" rekao zbog toga....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2007. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › btw imam crnu majicu sa ustaškim U na leđima i nitko mi nikad nije "a" rekao zbog toga....


što te inspiriralo da nabaviš tu majicu, ako nije tajna?

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.05.2007. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › btw imam crnu majicu sa ustaškim U na leđima i nitko mi nikad nije "a" rekao zbog toga....


što te inspiriralo da nabaviš tu majicu, ako nije tajna?


ništa...to sam dobila za rođendan...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2007. 1:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › btw imam crnu majicu sa ustaškim U na leđima i nitko mi nikad nije "a" rekao zbog toga....


Svaka ti čast.
Ti misliš da je u redu staviti to na sebe i vozati se gradom?

Možda ti nitko i neće reći ništa, ali vrlo lako možeš dobiti kamenom glavu - i na to računaj kao odgojno-obrazovnu mjeru.

Da se razumijemo, nemam ništa protiv tebe - ali imaš ozbiljna režimska oštenćenja i propuste u odgoju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2007. 1:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › btw imam crnu majicu sa ustaškim U na leđima i nitko mi nikad nije "a" rekao zbog toga....


Svaka ti čast.
Ti misliš da je u redu staviti to na sebe i vozati se gradom?

Možda ti nitko i neće reći ništa, ali vrlo lako možeš dobiti kamenom glavu - i na to računaj kao odgojno-obrazovnu mjeru.

Da se razumijemo, nemam ništa protiv tebe - ali imaš ozbiljna režimska oštenćenja i propuste u odgoju.


moj problem,samo ću ti to reći...Tebe se ne tiče hoću li ja nositi majicu sa crvenom peterokrakom,sa srpom i čekićem s ovim ili onim...kažeš propusti u odgoju,oprosti ali moji roditelji su me dobro odgojili i ne vole slušati thompsona i to što ću ja nositi takve majice ili veličati ustaštvo to nema veze nimalo sa njima i njihovim odgojem...

ne vraćam se na ovu temu više nikad..nemam živaca slušati više te tvoje pametne komentare...svojim pametovanjem mi samo dižeš tlak..grozno....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.05.2007. 1:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako je.... zivilo osjecko pivo....

salim se

Slazem se s legicom... to sto neko nosi, kako se ponasa i ne znam ti ja sta, to nema veze sa odgojem djeteta.... mislim ima, ali covjece pa legica je punoljetna i sigurno joj sada stara nece zabraniti da nosi ovakvu ili onakvu majcu....

Isto tako, kada mi mene upoznao prvi puta, bez toga da me znas sa foruma mislio bih da sam ja jedan fin i kulturan momcic... Very Happy, ali zato kad se skompam s nekim.... e onda sam to pravi ja.... i to nema veze s odgojem roditelja.... jer sigurno nijedan roditelj nece uciti svoje dijete da dode covjeku na ulici i stjera ga u rodni kraj.... na zalost postoji mogucnost da i postoje takvi ljudi, ali su oni u velikoj manjini....

a ja sad idem jest, a vi se nastavite svađati.... Very Happy

btw. nisi ti tu nitko i nista da prosuđujes jel neko ima ostecenja, propuste ili sta ja znam sta u odgoju....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2007. 1:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›

btw. nisi ti tu nitko i nista da prosuđujes jel neko ima ostecenja, propuste ili sta ja znam sta u odgoju....



istina,pretjerao si ovaj puta...kak ti ne ide više na jebeno živce solit pamet drugima i ponašat se prema svima kao da si ne znam ti ja što..jebote imam osjećaj kao da si ti neki psiholog na ovom forumu...sve ti možeš riješiti...i svagdje ostaviti svoj pametni komentar...jer ti sve znaš.... i po tebi,nitko ne valja...a ti...ti si savršen....alo,daj se sredi malo...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2007. 2:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › oprosti ali moji roditelji su me dobro odgojili i ne vole slušati thompsona i to što ću ja nositi takve majice ili veličati ustaštvo to nema veze nimalo sa njima


Sale, Legice - evo napišite kraći sastav: "Zašto volimo ustaše"

Idemo ispočetka, možda sam ja sjeban u ovoj priči. Ja sam mislio da dobar Hrvat znači biti dobar drug, voljeti sve ljude, govoriti tri strana jezika, plaćati porez, stajati na crveno.

Očito sam nešto propustio, stalno mi neka djeca s pjenom na ustima viču da nisam dobar, da bih morao više mrziti pedere, Rome...

Ovo se odnosi i na one koji još uvijek (?!?) mniju da je NDH bila doista nezavisna, suverena i hrvatska, a njezin "poglavnik" domoljub, koji je eto, malo zastranio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2007. 2:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › oprosti ali moji roditelji su me dobro odgojili i ne vole slušati thompsona i to što ću ja nositi takve majice ili veličati ustaštvo to nema veze nimalo sa njima


Sale, Legice - evo napišite kraći sastav: "Zašto volimo ustaše"

Idemo ispočetka, možda sam ja sjeban u ovoj priči. Ja sam mislio da dobar Hrvat znači biti dobar drug, voljeti sve ljude, govoriti tri strana jezika, plaćati porez, stajati na crveno.

Očito sam nešto propustio, stalno mi neka djeca s pjenom na ustima viču da nisam dobar, da bih morao više mrziti pedere, Rome...

Ovo se odnosi i na one koji još uvijek (?!?) mniju da je NDH bila doista nezavisna, suverena i hrvatska, a njezin "poglavnik" domoljub, koji je eto, malo zastranio...


očito je da si nešto propustio....
a to je činjenica da ti treba jedan jebeno dobar psihić...koji će te malo srediti i dovesti u red..
možda se budeš tada drugačije odnosio prema ljudima oko sebe i općenito prema svima...
i nadam se da ćeš prestat srat jer mi to ide na živce...
ali nema veze,ipak sam ja samo glupa balavica koja ti tu nešto serenda,koju ni s visoka ne možeš vidjeti,jer si prejebeno prepotentan..
.a to što se desilo prije više desetljeća ne zanima me,jebe mi se živo...
puno stvari ne znam iz povijesti i nećeš me ti učiti tomu,ti nisi nikoji kurac u mom životu..a pogotovo ne moj profesor povijesti.....
što je bilo -bilo je -prošlost se ne može promijeniti....
točka..gotova sam s tobom...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2007. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
što je bilo -bilo je -prošlost se ne može promijeniti....

ali se može ponoviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2007. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
što je bilo -bilo je -prošlost se ne može promijeniti....

ali se može ponoviti.
Ako ne zaboravimo proslost i prihvatimo buducnost.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2007. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › točka..gotova sam s tobom...

Nitko ti nije rekao da si balavica, niti sam se i na koji način bavio tvojom psihologijom.

Rekao sam ti da je "U" ružno i da bi u svakom imalo normalnom svijetu ljudi poštovali žrtve ustaškog terora i ne bi vrijeđali preživjele stradalnike.

I kad je rat, bilo kakav, važno je ostati čovjek.

A na ovom forumu - čim nastane deficit argumenta, onda se prebacujemo na vrijeđanje sugovornika jer je to uz malo mašte nepresušno vrelo argumenata.

Ove ćemo uvrede zaboraviti.
Ono oko čega se raspizdjeste jest idolatrija vezana za ustaštvo, a s obzirom da je manjak javne kulture i svijesti akutan, nudim kratki pregled - čisto da vam se ljudi ne smiju ako ikad prestanemo kao narod sami sebi biti dovoljni:

Skriveno: 
1. Oduvijek su osvajači na osvojenim područjima osnivali tzv. satelitske države, kako bi preko njih učinkovitije vladali pokorenim narodima.
2. Te satelitske države su osvajači naslovljavali na ime prije osvajanja potlačenog naroda, kako bi mu se prikazali kao zaštitnici i osloboditelji.
3. Satelitske države stvarane su voljom osvajača, njihovom su voljom upravljane i, kad više ne bi bile potrebne, dokidane.
4. Hitler, Mussollini i Japan osnivali su satelitske države na osvojenim područjima tijekom Drugog svjetskog rata; Mađarsku, Slovačku, Vichyjevsku Francusku, Talijansku Albaniju, Somaliju, Etiopiju, Mandžukuo, Quislingovu Norvešku…
5. Kao i prije spomenute, osnovana je i NDH, jer je na tom dijelu Europe Italiji i Njemačkoj bilo lakše ostvariti svoje osvajačke ciljeve. Hitler i Mussollini znali su da će Hrvati prihvatiti i banana-satelitsku državu jer su u Kraljevini Jugoslaviji bili zatirani od kraljevske hegemonističke politike i jer su težili za obnovom svoje države.
6. Pavelić se sa svojom grupom ustaša do 1941. uvježbavao u Italiji, na Liparima, pod zaštitom Mussollinija, koji ga je financirao. Mussolini je prije rata dogovorio sa Pavelićem da će ga u ratu instalirati na vlast u NDH, a da će NDH jadransku obalu ustupiti Italiji.
7. NDH je osnovana čim je na ovim stranama počeo drugi svjetski rat, kao što su osnovane i druge satelitske države kad je na njihov teritorij došao osvajač.
8. Mjesec dana po osnivanju Pavelić je Rimskim ugovorima ostvario dogovor sa Mussollinijem i ustupio Talijanima Dalmaciju i ostatak naše obale te Gorski Kotar, Mađarima Baranju i Međimurje. Talijanski Vojvoda od Spoletta određen je da postane kralj NDH pod imenom Tomislav II. Poslije ovog i prvih ustaških zočina, najveći dio Hrvata se priklanja u Sisku osnovam antifašističkom pokretu, prvom u okupiranoj Europi, u koji je Staljin tek 1943. instalirao Tita.
9. Pavelić je svu vlast; zakonodavnu, izvršnu i sudsku u NDH uzeo u svoje ruke. Nakon dvije godine imenovao je članove Sabora, koji se sastao tri puta i nije imao nikakve vlasti.
10. NDH nikada nije uspostavila svoju vlast na čitavom teritoriju koji je obuhvaćala. Talijanske i njemačke vojne snage, koje su porezni obveznici u NDH plaćali, radile su što su htjele. Ustaška vojska nije sudjelovala u ozbiljnim borbama, bila je instrument represije nad nehrvatskim stanovništvom i zadužena za deportacije i implementaciju straha.
11. NDH je donijela rasne zakone; donijeti rasne zakone nespojivo je sa zdravim razumom i ljudskošću, a da ne govorimo da je nespojivo sa kršćanstvom.
12. NDH je na osnovu rasnih zakona u konc-logorima ubijala i zlostavljala Srbe, Židove, Rome, Hrvate i druge. Da se Isus kojim slučajem utjelovio na tlu NDH u to vrijeme, završio bi smaknut u Jasenovcu. U Jasenovcu je bio zatvoren i vođa HSS-a Vladko Maček. Pored Jasenovca, postojao je čitav niz drugih logora (Danica Koprivnica, Đakovo, Travnik, ... upišite ako se sjetite)
13. Ne zna se koliko je ljudi stradalo u Jasenovcu; ne manje od 80 000, i ne više od 300 000. Svakako, da je stradao i samo jedan čovjek, bilo bi to previše! Zamislite da je to netko iz vaše obitelji!
14. Pavelić je radio blaženom Alojziju Stepincu o glavi! Kad su generali Lorković i Vokić, bliski Pavelićevi suradnici, poglavniku 1943. predložili da odstupi s vlasti i da se NDH prikloni zapadnim saveznicima jer je nakon kapitulacije Italije i rata s Rusijom bilo jasno da Nijemci neće dobiti rat, Pavelić je dva najsposobnija generala dao smaknuti; tiraninu je vlast ipak draža od svega!
15. Kad je 1945. zagustilo, Pavelić je prvi kidnuo na sigurno, sa sanducima opljačkanog zlata, ostavivši svoj narod da se u njega infiltrira vojska. Junaci su mislili izbjeći suočavanje s zlodjelima, ali se ta ideja "izjalovila" jer je čitav narod naišao na krvavu osvetu u vidu tragedije na bleiburškom polju. Dakle, koliko su im krvnici partizani, toliki im je krvnik i Anete pavelić koji je do zadnjeg dana tvrdio da će se Zagreb braniti - samo zato da bi se partizani bavili ustašama, a njemačke trupe krišom šmugnule s Balkana.
16. Što ako...? Mnogi se zlurado pitaju što bi bilo da je povijest tekla drukčije. Iako ona uvijek ide kako mora, reći ću vam: da je kojim slučajem Hitler dobio rat, NDH bi bila ukinuta, kao i sve druge satelitske države nastale pod nacističkom zaštitom. Zašto? Jer više ne bi bile potrebne. Osima toga, mi Hrvati smo Slaveni, ili štoveć, a za Slavene je Hitler predvidio; dijelom raseliti iza Urala, dijelom potamaniti, a dijelom pretvoriti u roblje Germana, jer smo «niža rasa». Baš kao što su za ustaše bili komunisti, "Juden", Srbi, Romi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2007. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
što je bilo -bilo je -prošlost se ne može promijeniti....

ali se može ponoviti.

Tu se slažem, ali očigledno misliš na samo jedan dio prošlosti?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2007. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
što je bilo -bilo je -prošlost se ne može promijeniti....

ali se može ponoviti.

Tu se slažem, ali očigledno misliš na samo jedan dio prošlosti?!

da, na onaj dio koji se ne bi trebao ponoviti! a na koji dio ti misliš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pollux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 145
Lokacija: Sin city - Old town
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2007. 16:17 
Naslov:  Re: Thompson
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ponekad nosim crnu majicu za dom spremni... i sa osjeckim grbom na lijevom ramenu i natpisom na ledjima.... pa što?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: