Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Euro...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
super_leptir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2007. 15:27 
Naslov:  Euro...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima me što mislite kolike su nam šanse da postanemo domaćini europskog prventska u nogometu...

moram priznati da se bas ne rauzimjem u tematiku ali me jako zanima pa reko da cujem sto javno mijenje misli!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2007. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da nam to ne treba........
i nadam se da nećemo biti domaćini.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2007. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super_leptir je napisao/la: ›
Zanima me što mislite kolike su nam šanse da postanemo domaćini europskog prventska u nogometu...

moram priznati da se bas ne rauzimjem u tematiku ali me jako zanima pa reko da cujem sto javno mijenje misli!


mislim da imamo shanse. kao sto je portugal dobio organizaciju prije par godina..

znaci.. daju nam domacinstvo, mi potrosimo jos 5-10 miljardi kuna u uredjenje infrastruktue, hotela, blabla... i onda nas prime u EU.. i marketinski to pokazu u svetu.. evo.. pogledajte... ko udje u EU odma med i mleko svuda cure Smile

a u stvari smo svi skupa zajedno goli qrac.. u Kini je buducnost Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
canyon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2007. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...jebeš fabrike, u futbalu je posao, u futbalu je kapital... Ajd Zdravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2007. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da nam to ne treba........
i nadam se da nećemo biti domaćini.


Glavno da je ona protiv.
Zašto to misliš?

Mislim da je nogometna euforija dobro iskoristiv faktor koji, ako smo imalo pametni, može producirati poželjne ekonomske učinke. ;-)

Stadioni su samo pola investicija, a procjena je da Mađari i mi trebamo uložiti 750 milijuna €. To se uvijek prebaci za 20-30%, pa eto. Koliko je novaca ukradeno i koliko godišnje kamata platimo inozemstvu, ovo je prava sića.

Pozitivni šokovi su rast potrošnje, rast zaposlenosti, razvoj novih industrijskih grana dubinski i u širinu... Turizam, naš "domaći izvoz".
Svi se za to otimaju; ako smo mi ludi, drugi nisu.
Pitanje je samo jesmo li dorasli, hoće li opet netko opljačkati, zajebati ili pretvoriti sve u izborno pitanje...

Što se odluke UEFE tiče, mislim da možemo dobiti jedino u slučaju da se prvo izglasa eliminacija Poljsko-Ukrajinske kandidature. Sad
Tada vrlo vjerojatno oni koji su glasovali za njih, daju glas našoj kandidaturi...
http://en.wikipedia.org/wiki/Euro_2012
Ukrajinac i Talijan nemaju prava glasa.

Kao i svaki posao, ovo može biti izbuzetno isplativa stvar, i kratkoročno i dugoročno... samo treba gledati kako se i što financira.


Zadnja promjena: 8; 16.04.2007. 18:21; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
havirovster
Offline
Ukupno postova: 28
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2007. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Talijani će dobiti prvenstvo..
j..e se svima njima za nas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2007. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemamo šanse!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.04.2007. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
mislim da nam to ne treba........
i nadam se da nećemo biti domaćini.

potpisujem..
nema šanse da budemo domaćini ...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2007. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Glavno da je ona protiv.
Zašto to misliš?



Znaš da sam ja uvijek protiv & antiprotivna. Nešto kao Jovandeka iz 8. ofenzive (pazi, broj 8 Smile ).
Zašto?
Zato što nogometno vrlo brzo prođe i ostane stadion za održavanje. Ta tema je već bila na topicu i rekla bih da ne treba dodavati.
Bile tako neke mediteranske igre svojedobno u Splitu i što bi poslije?
A na račun dobivenog prvenstva opet si uzak krug ljudi uzeo šap i poznavajući naš mentalitet, pitanje je da li bismo uopće pokrili troškove.... jer što nikome ne uspije, nama odlično ide...

U Osijeku ima dovoljno sportskih objekata u lošem stanju. I sportova u koje treba ulagati i omasovljavati ih, a to nogomet svakako nije. Nitko me neće uvjeriti da nečije noge vrijede silne milione ne znam koje valute jer zna šutati loptu, a s druge strane imamo entuzijaste koje se bave "manje vrijednim sportovima" za ništa i donose čak i bolje rezultate. Iako se općenito protivnik natjecateljskog sporta, znam da je dobar za popularizaciju bavljenja sportom uopće. (zdravo je to, priznajem, ali više mi se sviđa maltretiranje moždanih vijuga)

p.s.
evo, @Osječanin se razumije u nogomet, pa čovjek kaže da nemamo šanse... Wink

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2007. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Euro nosi puno troškova, ali još više zarade!!! Ljudi dajte nam Euro!!!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2007. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zato što nogometno vrlo brzo prođe i ostane stadion za održavanje. Ta tema je već bila na topicu i rekla bih da ne treba dodavati.
Bile tako neke mediteranske igre svojedobno u Splitu i što bi poslije?
Potrebno je, čini mi se, da sve generacije rođene prije godine 2000. umru - pa da bismo kaodruštvo izišli iz socijalizma.
Registriraj firmu koja upravlja stadionom (famozno JPP), napravi d.d., naplaćuj NK Livadar Osijeku korištenje kapaciteta pa vidiš kako će se rentabilno poslovati. Stopostotno. Što je svačije ničije je, ali ako je nešto ima gazdu koji od toga jede, pije i kaki... E...

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › A na račun dobivenog prvenstva opet si uzak krug ljudi uzeo šap i poznavajući naš mentalitet, pitanje je da li bismo uopće pokrili troškove.... jer što nikome ne uspije, nama odlično ide...
Dobro, Osijek je čak i u hrvatskom svjetlu posebna priča, u to ne sumnjam. ;-)

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › U Osijeku ima dovoljno sportskih objekata u lošem stanju. I sportova u koje treba ulagati i omasovljavati ih, a to nogomet svakako nije.
Slažem se.
Isto tako, podržavam incijative i kad se radi o ulaganjima - bila to natkrivena dvorana, izgradnja BMX parka ili biciklističke rute...

Stadion se ipak ne radi samo za nogomet, niti je prvenstvo samo stadion. Publika, televizija, marketing, gledatelji.
Za mjesec očajnih reklama na CNNu Ministarstvo turizma platilo je tržišnu cijenu od 6,0 mil. $. Samo da se spomene da ima tamo neka Hrvatska, nema više ratovanje, sunce, more, pijesak te guzice i sise.

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Nitko me neće uvjeriti da nečije noge vrijede silne milione ne znam koje valute jer zna šutati loptu, a s druge strane imamo entuzijaste koje se bave "manje vrijednim sportovima" za ništa i donose čak i bolje rezultate.
Eh sad, subjektivne ocjene utemeljene samo na uskoj, lokalnoj percepciji. Postoje i pametni nogmetaši, bistri i dobri momci koji tu i tamo u medijima zablistaju s nekom pozitivnom ljudskom pričom.
Kažem, pustimo NK Livadar Osijek, nije ovo za njih.
Ovo je dobro i za Ministra financija, žene koje šiju dresove a i za putnika namjernika.
Jel' baš u svemu moramo biti strogo protiv? EU, NATO, nekad ranije NE Krško...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uf, jesi izanalizirao.....

Najviše mi se sviđa ono "postoje i pametni nogometaši....." , dakle ti pametni koji su dosta i zaradili neka sami malo ulože u promicanje sporta koji im je osigurao egzistenciju, pa tu uključujem i prilog za stadion, da ostane više za druge sportove.

Ne moramo u svemu biti antiprotivni, ali ja eto moram Smile

p.s. zašto samo žene da šiju dresove? (a i znaš gdje se šiju dresovi, i da sve dolazi iz ruku malih Kineza)

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2007. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
p.s. zašto samo žene da šiju dresove? (a i znaš gdje se šiju dresovi, i da sve dolazi iz ruku malih Kineza)


Cijenjene žene,

primite moje najdublje isprike.
Nasilu sam izgeneralizirao, jer ionako pišem duge postove.
Iako većinu radništva u tekstilnoj industriji čine žene, nepravedno sam zapostavio muške švelje.


P.S. dresovi koji nešto vrijede ne šiju se u Kini. Sve za što je potreban minimum patentne tehnologije, ne dolazi iz Kine. Dresovi naših reprezentacija mahom dolaze iz - Portugala.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2007. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš sam odvratna, znači pomagat ćemo gospodarstvo Portugala......

Nema veze, samo ti piši. Zanimljivo je za čitati.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2007. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Baš sam odvratna, znači pomagat ćemo gospodarstvo Portugala......
Nema veze, samo ti piši. Zanimljivo je za čitati.

Gle, ne ovdje ne pišem samo zato jer malo interesantnije od ljubavnih romana u nastavcima iz Arene, Glorije, Moje tajne/sudbine...

Pišem ono što smatram ispravnim.
Što se gospodarskog i socijalnog autizma tiče - uvijek se možemo vratiti brkljama na granicama, reindustrijalizaciji, petoljetkama, bratstvu i jedinstvu ili jednostavno se uspeti na drvo ili prpati po prašini i sisati korijenje. ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: