s ispušni ventil :x [1/50]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ispušni ventil Mad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2007. 14:18 
Naslov:  ispušni ventil Mad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovakvu nekakvu sličnu temu sam vidjela dosta davno na jednom drugom forumu i svidjela se poprilično velikom broju ljudi...
evo kada je ilija već spomenio negativnu energiju i tenzije ovo neka bude tema u kojoj ćete se ispuhati a da nećete napraviti štetu ili nekog povrjediti a moglo bi vam biti lakše... Wink

upute su vrlo jednostavne...zamislite si osobu na koju ste ljuti i želite joj se istresti u facu ali ne smijete iz raznoraznih okolnosti i napišete ono što bi ste joj rekli kada biste imali priliku...naravno imena ne spominjete...samo monolog koji si stvorite u glavi kada vas netko nasekira... Very Happy

nadam se da ste shvatili bit...eto pa pokušajte... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.04.2007. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa kod mene nema te osobe jer sve riješim odmah ... tako da za sada nema ... Smile

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.04.2007. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bih,hvala...kad bi se ispucala....neki bi mislili da sam skrenula sa uma...a ima ljudi ovdje kojima bi mogla lijepo istresti sve u facu...ovako je glupo Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2007. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo bi baš zabavno čitati monologe...hehe...svi ih imamo to je 100% i nisu baš pristojni...tako da don't worry Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2007. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la (Pogledaj post): › bilo bi baš zabavno čitati monologe...hehe...svi ih imamo to je 100% i nisu baš pristojni...tako da don't worry Smile

Kad si već spomenula monologe... Oni su moja svakodnevica, svaki dan barem jednom počnem pričat sama sa sobom. U zadnje vrijeme čak imam monologe na engleskom! Definitivno nisam normalna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2007. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kužim

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2007. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ana18os je napisao/la: ›
zeko je napisao/la (Pogledaj post): › bilo bi baš zabavno čitati monologe...hehe...svi ih imamo to je 100% i nisu baš pristojni...tako da don't worry Smile

Kad si već spomenula monologe... Oni su moja svakodnevica, svaki dan barem jednom počnem pričat sama sa sobom. U zadnje vrijeme čak imam monologe na engleskom! Definitivno nisam normalna...

blizu sam. i ja pričam sama sa sobom sto na sat, kad god negdje hodam, a hodam stalno.. bezbroj puta me već netko vidio iz parkiranog auta (kad sam mislila da nema nikoga), s prozora itd.... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2007. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zeko dobra ti je ova ideja. Vidim da se svi ustručavaju pa ću ja bit prva:

Jebem mater svima koji voze motor po biciklističkoj stazi prema Bilju!!!!!!!!!!!!!


Zeko, jel to bilo dobro?! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2007. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmeeeeee
zar su to riječi jedne dameeeeeee Embarassed Question


p.s.
@zeko,

svojedobno otvorih topic MONOLOG za ovako nešto.... Wink

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2007. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajme Poppy!

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.04.2007. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › Zeko dobra ti je ova ideja. Vidim da se svi ustručavaju pa ću ja bit prva:

Jebem mater svima koji voze motor po biciklističkoj stazi prema Bilju!!!!!!!!!!!!!


Zeko, jel to bilo dobro?! Wink


a role? i mi na rolama znamo biti opasni Very Happy

ps i ja pričam često sama sa sobom ...obično to bude pred ogledalom ili dok učim Very Happy
ps2 osobo a polomit ću ti kosti ak dobiješ na kladionici a ne ispuniš ono što si obećao Very Happy

... osobo b jeb.. ću ti mater ako mi ne doneseš sutra ono što si obećala Very Happy

... osobo c ona suknja što si ju kupila u intersparu za 199.99 kn ti stoji odvratno,imaš debele noge u njoj i nikako ti ne pristaje ..meni bi bolje stajala Very Happy

... osobo d mrzim te najviše na svijetu i nadam se da te nikad više neću sresti tamo gdje sam te jučer srela.crkni gade Very Happy

... osobo e ako mi još jedamput budeš htjela napraviti ono što si mi rekla da si napravila prije par dana izjeb.. ću ti oba brata Very Happy

...osobo f ja sam bila ona s kojom te tvoj dečko prevario i znaj da me boli kur.. što ti ne znaš da sam mu bila bolja od tebe i što ti on to nikad neće priznati Very Happy

...osobo g onaj dan kad smo se posvađali ja sam ti otkinula retrovizor i iščupala brisače sa tvog autića kojeg ti ja ćaća kupio...nije to napravila tvoja cura nego ja Very Happy

...osobo h sjetih se da sam ti ja brisala one opravdane sate pod fotogrametrijom i stavljala ti neopravdane i to je zbog toga što si glupača i što si me uvijek cinkala kravo glupa Very Happy

...osobo i znaj da si glupa ko kur... jer si totalno jadna ...iako si mi puno značila sada ti mogu bez jebemti reći da sam ti ja spalila onu tvoju najdražu majicu iako si za to krivila nekoga drugog a to je bilo zato što si mi maznila ružičasto sjenilo za oči i još bi ti htjela reći da nemaš pojma kak sam se smijala kad sam nekidan pronašla tu tvoju majicu u starim krpama i nakon toga sam obrisala prašinu u sobi s njom ..kravo Very Happy

...osobo j želim ti reći da imaš mali pimpek i da ne mogu vjerovati da si ti kao neki frajer,jesi zgodan ali ono što imaš u gaćama nije dovoljno da bi bila s tobom Very Happy

...osobo k ma ništa,to ću ti sasuti u facu kad te vidim...Very Happy


Zadnja promjena: legica_os; 15.04.2007. 22:41; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2007. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › Zeko dobra ti je ova ideja. Vidim da se svi ustručavaju pa ću ja bit prva:

Jebem mater svima koji voze motor po biciklističkoj stazi prema Bilju!!!!!!!!!!!!!


Zeko, jel to bilo dobro?! Wink


a role? i mi na rolama znamo biti opasni Very Happy


kada stanete na role i krenete biciklističkom prema Bilju prelazite na tamnu stranu svog života Question

osijek031.com smile

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2007. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam i ja roleeee

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2007. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Zeko dobra ti je ova ideja. Vidim da se svi ustručavaju pa ću ja bit prva:

Jebem mater svima koji voze motor po biciklističkoj stazi prema Bilju!!!!!!!!!!!!!


Zeko, jel to bilo dobro?! Wink


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
moram se samo nadovezati - jebem mater i onima koji voze motor (kao i one jebene usisavače koje nazivaju motorima) po promenadi!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2007. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›

ps i ja pričam često sama sa sobom ...obično to bude pred ogledalom ili dok učim Very Happy
ps2 osobo a polomit ću ti kosti ak dobiješ na kladionici a ne ispuniš ono što si obećao Very Happy

... osobo b jeb.. ću ti mater ako mi ne doneseš sutra ono što si obećala Very Happy

... osobo c ona suknja što si ju kupila u intersparu za 199.99 kn ti stoji odvratno,imaš debele noge u njoj i nikako ti ne pristaje ..meni bi bolje stajala Very Happy

... osobo d mrzim te najviše na svijetu i nadam se da te nikad više neću sresti tamo gdje sam te jučer srela.crkni gade Very Happy

... osobo e ako mi još jedamput budeš htjela napraviti ono što si mi rekla da si napravila prije par dana izjeb.. ću ti oba brata Very Happy

...osobo f ja sam bila ona s kojom te tvoj dečko prevario i znaj da me boli kur.. što ti ne znaš da sam mu bila bolja od tebe i što ti on to nikad neće priznati Very Happy

...osobo g onaj dan kad smo se posvađali ja sam ti otkinula retrovizor i iščupala brisače sa tvog autića kojeg ti ja ćaća kupio...nije to napravila tvoja cura nego ja Very Happy

...osobo h sjetih se da sam ti ja brisala one opravdane sate pod fotogrametrijom i stavljala ti neopravdane i to je zbog toga što si glupača i što si me uvijek cinkala kravo glupa Very Happy

...osobo i znaj da si glupa ko kur... jer si totalno jadna ...iako si mi puno značila sada ti mogu bez jebemti reći da sam ti ja spalila onu tvoju najdražu majicu iako si za to krivila nekoga drugog a to je bilo zato što si mi maznila ružičasto sjenilo za oči i još bi ti htjela reći da nemaš pojma kak sam se smijala kad sam nekidan pronašla tu tvoju majicu u starim krpama i nakon toga sam obrisala prašinu u sobi s njom ..kravo Very Happy

...osobo j želim ti reći da imaš mali pimpek i da ne mogu vjerovati da si ti kao neki frajer,jesi zgodan ali ono što imaš u gaćama nije dovoljno da bi bila s tobom Very Happy

...osobo k ma ništa,to ću ti sasuti u facu kad te vidim...Very Happy

...ok. a sad se zabrini za sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: