Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Feniks - novi club u Tvrđi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
minotaur_os
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.03.2007. 1:40 
Naslov: Great ! Feniks - novi club u Tvrđi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NEKU VECER PROLAZIM TVRDJOM I VIDIM NOVI LOKAL IZA PAPA JOE-A..........MISLIM DA SE ZOVE CLUB FENIKS......NEDA MI VRAG MIRA UDJEM I OSTANEM UGODNO IZNENADJEN,,,,,,,,LIJEPO UREDJEN LOKAL TAMAN SE POCELO PUNITI......I NARAVNO OPET NARODNJACI Razz .......ALI POSTO NIJE NI PRVI NI ZADNJI .............PROGUTAO SAM I MALO GLEDAO KAKVIH CURA IMA.......A BILO IH JE Embarassed ...JEL NETKO BIO JOS TAMO ????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2007. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još nisam tako očajan da idem na narodnjake zbog cura Neutral Ako i bude došlo do toga, slobodno me upucajte.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.03.2007. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, ne kuzim zasto bi netko tko kaze da ne podnosi narodnjake isao na mjesta gdje se skupljaju ribe koje se na njih loze?!

Jest da glazba ne odredjuje covjeka, ali "narodnjaci" sve manje ostaju glazba, a sve vise postaju "nacin zivota" i odredjeni "sustav vrijednosti". A, problema u interakciji s osobama drugacijeg vrijednosnog sustava imam dovoljno... ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2007. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Hm, ne kuzim zasto bi netko tko kaze da ne podnosi narodnjake isao na mjesta gdje se skupljaju ribe koje se na njih loze?!

Jest da glazba ne odredjuje covjeka, ali "narodnjaci" sve manje ostaju glazba, a sve vise postaju "nacin zivota" i odredjeni "sustav vrijednosti". A, problema u interakciji s osobama drugacijeg vrijednosnog sustava imam dovoljno... ;-)


Potpisujem.

Ako oću samo gledati cure, dovoljan je Internet...

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2007. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›


Ako oću samo gledati cure, dovoljan je Internet...


Drka, drka džon, drka, drka d džon, d drka drka drka džon drka drka d džon Smile)

Ša ima veze.. ako je društvo dobro, i na narodnjacima se može dobro zabavit.. pogotovo ako ima zgodnih 'cura' Smile

volim sve što vole mladi.. i više od toga Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.03.2007. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: › Potpisujem.
Ako oću samo gledati cure, dovoljan je Internet...
Dobro, necemo sada pretjerivati... nije isto prstima po misu i prstima po mackici...

Samo sam zelio reci da se nimalo ne nalozim kad vidim atraktivnu cajkushu... ima ih dosta koje se znaju srediti, cesto pretjerujuci pritom, ali znam da bi mi postkoitalna potraga za smislom zivota bila uzaludna, jerbo me i strah pomisliti sto bi sve iz tih nasminkanih cvalja moglo izaci...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2007. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›

Samo sam zelio reci da se nimalo ne nalozim kad vidim atraktivnu cajkushu... ima ih dosta koje se znaju srediti, cesto pretjerujuci pritom, ali znam da bi mi postkoitalna potraga za smislom zivota bila uzaludna, jerbo me i strah pomisliti sto bi sve iz tih nasminkanih cvalja moglo izaci...


Cuj.. na takvim mjestima sigurno ne tražiš ajnštajna.. ali ti možda uleti cvajštajn Smile)

usput.. kako dosta ljudi ide na te zabave.. sigurno idu i ljudi koji tamo ne idu zbog glazbe nego ih je sudbina počastila poznanstvom kruga ljudi koji to vole.. pa kod svi, tud i ludi suljo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2007. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): › usput.. kako dosta ljudi ide na te zabave.. sigurno idu i ljudi koji tamo ne idu zbog glazbe nego ih je sudbina počastila poznanstvom kruga ljudi koji to vole.. pa kod svi, tud i ludi suljo.


Ne djelim tvoje mišljenje. Družim se s malo ljudi koji idu na cajke, ali mi ne pada na pamet zbog toga ići s njima vanka. Ne dopuštam da zbog društva patim fizički i psihički.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.03.2007. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u feniksu se okupljaju djeca koja su se preselila iz sounda tamo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: