Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.08.2013. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
... zaista previše kakanja...

skontala si i sama suštinu svojih postova

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2013. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ju naopako tako divanit u Slavoniji sramota jedna da nemož bit veća , pa zar tako divanite u Slavoniji KAKAT sramite se kad ste spali na tuđine da vam dadu koji taj eurić e jadni ste ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.08.2013. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
I ju naopako tako divanit u Slavoniji sramota jedna da nemož bit veća , pa zar tako divanite u Slavoniji KAKAT sramite se kad ste spali na tuđine da vam dadu koji taj eurić e jadni ste ....

...veli pobjegulja koja izvikuje parole iz te iste tudjine i zivi od tih istih eura...ja sad zaista vise ne mogu vjerovati ovome, jer toliko licemjerje ni Bozanic ne propovjeda...poslije ovih par postova toliko si mi se zgadila da je to neopisivo, dugo nisam osjetila takav prijezir prema nekome...jadna si jedino ti, toliko da vise ni u zahebanciji ne mogu citati slova koja tipkas, pa evo na srecu-postoji opcija ignore...pozdrav, bljuvo...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: