Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U Srbiji se proizvode brand name cipele...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2013. 13:03 
Naslov:  U Srbiji se proizvode brand name cipele...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A mi ubili kožaru, Borovo, sve redom...

-----
Najveći broj ekskluzivnih cipela poznatih svjetkih brendova Louis Vuitton, Prada i Gucci proizvedene su u talijaskim tvornicama u Srbiji.

Najveći broj ekskluzivnih cipela poznatih svjetkih brendova Louis Vuitton, Prada i Gucci proizvedene su u talijaskim tvornicama u Srbiji.

Samo u tvornici koja se nalazi u blizini Šapca godišnje se proizvede dva milijuna pari obuće koja se pak prodaje na tržištima diljem svijeta. Njihova cijena se kreće od 300 do 1.500 eura. Uz strojarsku obavlja se i ručna proizvodnja.

Riječ je o proizvodima koji se izrađuju od visoko kvalitetne i skupocjene kože. U talijanskoj tvornici Progetti čiji su vlasnici braća Rossi zaposleno je 350 radnika, a ona je otvorena još prije 20 godina.

izvor

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2013. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

utekli iz hrvatske i naši poduzetnici, gdje neće strani. nedavno otvorena trgovina bicikala capriolo u centru grada, ja mislio ludak, strani bicevi, a ono prave se u bačkoj topoli.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2013. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Srbija ce za dvije godine biti lider na Balkanu, ma sto mi o tome mislili. Mozda imaju bolji PR, pa se to meni samo tako cini, ali kao da privlace puno vise investitora i kao da imaju daleko vecu proizvodnju.

A proizvodnja je jamac stabilnosti...

Dok su samozvani ekonomski eksperti zemalja koje se sada ekonomski raspadaju palamudili o "zemljama znanja" temeljenima na financijskim uslugama i virtualnim pi*k*ama materinama, Poljaci su rintali i proizvodili.

Kad je dosla jahacica ekonomske apokalipse pobrati svoje zrtve, Poljskoj (Njemackoj i ostalima koji su svoj razvoj temeljili na proizvodnji) se nije nista dogodilo.

Izmisljene kule od karata - tzv. "zemlje znanja" su se preko noci pretvorile u zagovnani WC papir. A sve genijalac do genijalca, ekspert do eksperta...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mlpokn
Offline
Ukupno postova: 98
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2013. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi bi radili za 1000 eura, oni rade za 200-300.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: