Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Psi na promenadi, Kopici i u parkovima!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Taka i Xenna
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2011. 14:20 
Naslov: Great ! Psi na promenadi, Kopici i u parkovima!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=33149


Tuzno je i nadasve sramotno da su psi i njihovi vlasnici postali ovako izopceni u nasem gradu !!!
Tretira nas se kao najgori olos i najvece smece ! A psi su puno puta bolje osobe nego neke ,,osobe˝.

Sto se tice kupljenja izmeta za nasim ljubimcima, to u potpunosti podrzavam.
Znaci, ja pokupim kakicu, ona je u vrecici i bacam ju u kantu za smece. Ali naravno Osijek je grad kakav je i u krugu od 500 metara nema kante za smece jer su nasi huligani sve unistili ! Sto sada? Naravno, baciti cu kakicu skupa sa vrecicom na pod Wink

MIslim da u gradu ima i vecih problema od izmeta nasih pasa ! Ulice i parkovi prepuni su narkomanskih igala i razbijenog stakla. Recimo, ja bih radije stala u pasju kakicu nego na zarazenu iglu ili se izrezala prljavim staklom !!


Taman i kada mi vlasnici pasa svoje pse budemo drzali na povodcima problem nece biti rijesen . Pogledajte oko sebe! Grad je pun lutalica jer nadlezna tijela ne obavljaju svoj posao! kome cete zvati policiju zbog njih? Na koga cete se derati na ulici da pokupi izmet za psom lutalicom?


U Osijeku zivi oko 120.000 stanovnika! Racunajte koliko onda ima pasa! A u ovolikom gradu nema niti jedno predvidjeno mjesto za pustanje pasa!

SVE DOK SE TO NE PROMIJENI, MOJI PSI CE BITI SAMNOM NA SVAKOJ JAVNOJ POVRSINI ! MOJI PSI SU MOJI NAJBOLJI PRIJATELJI I PUNOPRAVNI CLANOVI MOJE OBITELJI I OCEKUJEM DA IH SE TAKO TRETIRA!

Moj veliki pas koji moze predstavljati opasnost za nekoga uvijek ce imati brnjicu, ali mi ne pada na pamet drugom psu koji je velik ali je jos stene stavljati brnjicu i raditi traume !

Sto se tice kupanja na kupalistu kod kopike, mogu vam samo reci da mi se vise gadi kupati u blizini mnogih ljudi nego mojih pasa! Jer moji psi zive u stanu i njihova higijena je na vecoj razini od higijene nekih ljudi.

DOK SE U GRADU NE OTVORI KUPALISTE ZA PSE, MOJI PSI CE SE KUPATI SAMNOM NA GRADSKOM KUPALISTU JER PONAVLJAM : MOJI PSI SU MOJI NAJBOLJI PRIJATELJI I PUNOPRAVNI CLANOVI MOJE OBITELJI I OCEKUJEM DA IH SE TAKO TRETIRA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2011. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast na ovom tekstu. i svaka čast što si se potrudila to napisati!

u potpunosti te podržavam i stojim iza toga što si napisala!

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tiger
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2011. 15:30 
Naslov: Great ! Re: Psi na promenadi, kopici i u parkovima !!!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taka i Xenna je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=33149
DOK SE U GRADU NE OTVORI KUPALISTE ZA PSE, MOJI PSI CE SE KUPATI SAMNOM NA GRADSKOM KUPALISTU JER PONAVLJAM : MOJI PSI SU MOJI NAJBOLJI PRIJATELJI I PUNOPRAVNI CLANOVI MOJE OBITELJI I OCEKUJEM DA IH SE TAKO TRETIRA!


Dok pred tvojom kućom ne naprave javni wc ja ću doći sa svojim najboljim prijateljima i posrati ti se na vrata, jer ponavljam to su moji najbolji prijatelji!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Taka i Xenna
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2011. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tiger je napisao/la: ›
Taka i Xenna je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=33149
DOK SE U GRADU NE OTVORI KUPALISTE ZA PSE, MOJI PSI CE SE KUPATI SAMNOM NA GRADSKOM KUPALISTU JER PONAVLJAM : MOJI PSI SU MOJI NAJBOLJI PRIJATELJI I PUNOPRAVNI CLANOVI MOJE OBITELJI I OCEKUJEM DA IH SE TAKO TRETIRA!


Dok pred tvojom kućom ne naprave javni wc ja ću doći sa svojim najboljim prijateljima i posrati ti se na vrata, jer ponavljam to su moji najbolji prijatelji!!!


Samo daj, za ovakve kao ti ima poprilican broj avnih wc-a u gradu, pa slobodno uroni u koji god hoces Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.07.2011. 16:07 
Naslov: Great ! Re: Psi na promenadi, kopici i u parkovima !!!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taka i Xenna je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=33149


Tuzno je i nadasve sramotno da su psi i njihovi vlasnici postali ovako izopceni u nasem gradu !!!
Tretira nas se kao najgori olos i najvece smece ! A psi su puno puta bolje osobe nego neke ,,osobe˝.


Nisu svi! Izopceni su oni koji neznaju da postoje i ostala bica u gradu koja ne zele djeliti isti prostor sa vlasnikom i njegovim ljubimcem. To su ljudi koji neznaju pravila ponasanja i kulture i kao takvi se sami smatraju izopcenim.

Taka i Xenna je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=33149
Sto se tice kupljenja izmeta za nasim ljubimcima, to u potpunosti podrzavam.
Znaci, ja pokupim kakicu, ona je u vrecici i bacam ju u kantu za smece. Ali naravno Osijek je grad kakav je i u krugu od 500 metara nema kante za smece jer su nasi huligani sve unistili ! Sto sada? Naravno, baciti cu kakicu skupa sa vrecicom na pod Wink

Ponesi vrecicu kuc i baci u svoju kantu. Zar je to problem?

Taka i Xenna je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=33149
MIslim da u gradu ima i vecih problema od izmeta nasih pasa ! Ulice i parkovi prepuni su narkomanskih igala i razbijenog stakla. Recimo, ja bih radije stala u pasju kakicu nego na zarazenu iglu ili se izrezala prljavim staklom !!


I jedno i drugo i trece je problem.

Citat: › Taman i kada mi vlasnici pasa svoje pse budemo drzali na povodcima problem nece biti rijesen . Pogledajte oko sebe! Grad je pun lutalica jer nadlezna tijela ne obavljaju svoj posao! kome cete zvati policiju zbog njih? Na koga cete se derati na ulici da pokupi izmet za psom lutalicom?


A tko je kriv tome? Ljudi koji nemaju ljubimce ili oni koji imaju ili su imali?
Citat: ›
U Osijeku zivi oko 120.000 stanovnika! Racunajte koliko onda ima pasa! A u ovolikom gradu nema niti jedno predvidjeno mjesto za pustanje pasa!


Ima ih previse ljudi su se otudjili zive sa svojim ljubimcima i spavaju zajedno u krevetu i kupaju i sta sve ne.. bolje da neznam! Zivotinja tome nije kriva nego drustvo sto dopusta da zivotinja ima jednaka prava kao covijek. Imali smo primjer na forumu da se pas usporedjivao sa djetetom katastrofa!


Citat: › SVE DOK SE TO NE PROMIJENI, MOJI PSI CE BITI SAMNOM NA SVAKOJ JAVNOJ POVRSINI ! MOJI PSI SU MOJI NAJBOLJI PRIJATELJI I PUNOPRAVNI CLANOVI MOJE OBITELJI I OCEKUJEM DA IH SE TAKO TRETIRA!


E vidis u ovom dijelu teksta govori sve o tebi! Egocentricnost ti je na prvom mjestu, ja protiv svih i nitko mi nista ne moze! Sam cu ti reci da ides glavom kroz zid.


Citat: › Sto se tice kupanja na kupalistu kod kopike, mogu vam samo reci da mi se vise gadi kupati u blizini mnogih ljudi nego mojih pasa! Jer moji psi zive u stanu i njihova higijena je na vecoj razini od higijene nekih ljudi.


Ti kao osoba si odavno izgorila, ocito imas gadne traume iz proslosti. Nikoga ne zanima kako ti zivis sa svojim ljubimcima i sta radis s njima sve dok ne urusavas tudji mir.

Citat: › DOK SE U GRADU NE OTVORI KUPALISTE ZA PSE, MOJI PSI CE SE KUPATI SAMNOM NA GRADSKOM KUPALISTU JER PONAVLJAM : MOJI PSI SU MOJI NAJBOLJI PRIJATELJI I PUNOPRAVNI CLANOVI MOJE OBITELJI I OCEKUJEM DA IH SE TAKO TRETIRA!


Kupaliste za pse? Zar hoces i crvenih tepih do drave? Imas pampas koji zjapi prazan i nema ljudi. Pametni vlasnici svojih ljubimaca odlaze na pampas i kupaju se sa svojim ljubimcima vjerovala ili ne! Cesto se vozim tamo pa imam i priliku vidjeti. Dalje se necu vise upustati u raspravu s tobom jer nema smisla, rjesenja i alternative postoje, stoga svoje koplekse ljeci dalje ili kao sto sam reko pronadji strucnu pomoc! Pozz!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2011. 16:19 
Naslov:  Re: Psi na promenadi, kopici i u parkovima !!!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj topic je školski primjer problema u kojem je Osijek.

Idioti pojedinci na biciklima viču "nismo mi najveći problem grada", neodgovorni vlasnici pasa viču isto.
Gotovo svi koji se pozovu na nekakvo civilizirano ponašanje, kažu isto.
Što je najtragičnije, u pravu su.
Ima ovaj grad puno većih problema.
Ljudi su se počeli ponašati kako se ponaša i gradska vlast, pa i državna ako ćemo biti još točniji.
Primitivno, balkanoidno, kako god.

@Djevojčice, i ja imam pse i tretiram ih onako kako smatram da je prikladno, tvoje psiće ne moram tretirati kao punopravne članove tvoje obitelji.
To moraš samo ti, ako već želiš.
Vodi psa tamo gdje znaš da postoji kanta za smeće, recimo?
Naravno da nećeš, lakše je reći da nisi najveći problem grada,to te ipak ništa ne košta, pa ni trunku truda.

Ovakvim stvarima će na kraj stati policija i komunalci, učestalim obilaženjem kritičnih mjesta pa kad ti oderu kaznu-dvije za sranje, pa još kaznu-dvije za kupanje, onda ćeš se opametiti.
kao što sam već jednom rekao, udariš par puta po džepu i brđanin brzo postane građanin.
Jer ipak, više od svega danas, ljudima je stalo do njihovog novca.


Zadnja promjena: nemosvjerovat; 25.07.2011. 16:20; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Taka i Xenna
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2011. 16:20 
Naslov: Great ! Re: Psi na promenadi, kopici i u parkovima !!!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisu svi! Izopceni su oni koji neznaju da postoje i ostala bica u gradu koja ne zele djeliti isti prostor sa vlasnikom i njegovim ljubimcem. To su ljudi koji neznaju pravila ponasanja i kulture i kao takvi se sami smatraju izopcenim.

Dakle, problem je u tome sto moj pas nece ulaziti u niciji zivotni prostor i nikoga dirati a opet ce nekoga smetati.


[/quote]
Ponesi vrecicu kuc i baci u svoju kantu. Zar je to problem?

A hoces reci da Osjecki divljaci nisu problem? ili si se nasao prozuvan pa se branis?


I jedno i drugo i trece je problem.

NIje li lakse oprati obucu nego se ljeciti od posljedica igli i stakla (ako ej uopce izljecivo)


A tko je kriv tome? Ljudi koji nemaju ljubimce ili oni koji imaju ili su imali?

Krivi su oni koji su ih napustili i grad koji zna ugnjetavati vlasnike pasa (urednih i uredno cjepljenih) a ove lutalice pune bolestina ne zbrinuti i ostaviti na ulici.


E vidis u ovom djelu teksta govoro sve o tebi! Egocentricnost ti je na prvom mjestum, ja protiv svih i nitko mi nista ne moze! Sam cu ti reci da ides glavom u zid.

Ne nego sam uzasno iznenadjena nacinom razmisljana ljudi!


Ti kao osoba si odavno izgorila, ocito imas gadne traume iz proslosti. Nikoga ne zanima kako ti zivis sa svojim ljubimcima i sta radis s njima sve dok ne urusavas tudji mir.

Daj molim te, prodjem pored covjeka on smrdi po alkoholu, cigarama, znoju-fuj!


Kupaliste za pse? Zar hoces i crvenih tepih do drave? Imas pampas koji zjapi prazan i nema ljudi. Pametni vlasnici svojih ljubimaca odlaze na pampas i kupaju se sa svojim ljubimcima vjerovala ili ne! Cesto se vozim tamo pa imam i priliku vidjeti. Dalje se necu vise upustati u raspravu s tobom jer nema smisla, rjesenja i alternative postoje, stoga svoje koplekse ljeci dalje ili kao sto sam reko pronadji strucnu pomoc! Pozz!

Crveni tepih bi bio OK kad vec nema nista drugo Wink pozz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Taka i Xenna
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2011. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemosvjerovat je napisao/la: ›
Ovaj topic je školski primjer problema u kojem je Osijek.

Idioti pojedinci na biciklima viču "nismo mi najveći problem grada", neodgovorni vlasnici pasa viču isto.
Gotovo svi koji se pozovu na nekakvo civilizirano ponašanje, kažu isto.
Što je najtragičnije, u pravu su.
Ima ovaj grad puno većih problema.
Htjedoh reći da se ljudi ponašaju kako se ponaša i gradska vlast.
Primitivno, balkanoidno, kako god.

@Djevojčice, i ja imam pse i tretiram ih onako kako smatram da je prikladno, tvoje psiće ne moram tretirati kao punopravne članove tvoje obitelji.
To moraš samo ti, ako već želiš.
Vodi psa tamo gdje znaš da postoji kanta za smeće, recimo?
Naravno da nećeš, lakše je reći da nisi najveći problem grada,to te ipak ništa ne košta, pa ni trunku truda.

Ovakvim stvarima će na kraj stati policija i komunalci, učestalim obilaženjem kritičnih mjesta pa kad ti oderu kaznu-dvije za sranje, pa još kaznu-dvije za kupanje, onda ćeš se opametiti.
kao što sam već jednom rekao, udariš par puta po džepu i brđanin brzo postane građanin.
Jer ipak, više od svega danas, ljudima je stalo do njihovog novca.


Ja nisam rekla da necu pokupiti za svojim psom, daleko od toga.
I da, nema tog novca koji moze zamjeniti srecu mog psa.
Kad smo kod kupanja, koliki ljudi mokre u Dravu? Nemali broj puta smo vidjeli i ljudska govanca da plutaju, ali Drava tece i to odlazi, pa nevidim zasto bi to nekom smetalo Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2011. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cola, eto, ja ne želim dijeliti svoj životni prostor s ljudima koji razmišljaju kao ti pa ne činim ništa po tom pitanju. I kakve su to vječne razmirice između vlasnika ljubimaca i roditelja djece....wtf...ja imam dijete i pse i mačke koji žive s nama u kući i tu se razvio prekrasan odnos. Malac ih obožava, i oni njega. Roditelji, prestanite se ponašat ko da će vam svaki pas ili mačić u najmanju ruku napast dijete, wtf, zašto bi to napravio. Get ower yourself- Životinje su divna bića i zaslužuju da se tako prema njima i odnosimo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2012. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Postoji uredba kojom je vlasnik psa obvezan kakicu svog ljubimca ukloniti sa javne površine u za to predviđene koševe.
Postoji li i kakva odredba kojom se regulira istrčavanje konja u gradskim četvrtima, i skupljanje njihove kakice?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2012. 10:44 
Naslov: Great ! Re: Psi na promenadi, Kopici i u parkovima!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taka i Xenna je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=33149


Tuzno je i nadasve sramotno da su psi i njihovi vlasnici postali ovako izopceni u nasem gradu !!!
Tretira nas se kao najgori olos i najvece smece ! A psi su puno puta bolje osobe nego neke ,,osobe˝.

Sto se tice kupljenja izmeta za nasim ljubimcima, to u potpunosti podrzavam.
Znaci, ja pokupim kakicu, ona je u vrecici i bacam ju u kantu za smece. Ali naravno Osijek je grad kakav je i u krugu od 500 metara nema kante za smece jer su nasi huligani sve unistili ! Sto sada? Naravno, baciti cu kakicu skupa sa vrecicom na pod Wink

MIslim da u gradu ima i vecih problema od izmeta nasih pasa ! Ulice i parkovi prepuni su narkomanskih igala i razbijenog stakla. Recimo, ja bih radije stala u pasju kakicu nego na zarazenu iglu ili se izrezala prljavim staklom !!


Taman i kada mi vlasnici pasa svoje pse budemo drzali na povodcima problem nece biti rijesen . Pogledajte oko sebe! Grad je pun lutalica jer nadlezna tijela ne obavljaju svoj posao! kome cete zvati policiju zbog njih? Na koga cete se derati na ulici da pokupi izmet za psom lutalicom?


U Osijeku zivi oko 120.000 stanovnika! Racunajte koliko onda ima pasa! A u ovolikom gradu nema niti jedno predvidjeno mjesto za pustanje pasa!

SVE DOK SE TO NE PROMIJENI, MOJI PSI CE BITI SAMNOM NA SVAKOJ JAVNOJ POVRSINI ! MOJI PSI SU MOJI NAJBOLJI PRIJATELJI I PUNOPRAVNI CLANOVI MOJE OBITELJI I OCEKUJEM DA IH SE TAKO TRETIRA!

Moj veliki pas koji moze predstavljati opasnost za nekoga uvijek ce imati brnjicu, ali mi ne pada na pamet drugom psu koji je velik ali je jos stene stavljati brnjicu i raditi traume !

Sto se tice kupanja na kupalistu kod kopike, mogu vam samo reci da mi se vise gadi kupati u blizini mnogih ljudi nego mojih pasa! Jer moji psi zive u stanu i njihova higijena je na vecoj razini od higijene nekih ljudi.

DOK SE U GRADU NE OTVORI KUPALISTE ZA PSE, MOJI PSI CE SE KUPATI SAMNOM NA GRADSKOM KUPALISTU JER PONAVLJAM : MOJI PSI SU MOJI NAJBOLJI PRIJATELJI I PUNOPRAVNI CLANOVI MOJE OBITELJI I OCEKUJEM DA IH SE TAKO TRETIRA!


Ajmeee,opet netko tko ispucava privatne traume na krivom mjestu.

Ne vikati.
Ne ljutiti se.
Obožavati svoje ljubimce u svom životnom prostoru.
Ne ugrožavati životni prostor drugih storenja namećući im svoje prisustvo agresivno kršeći pri tome nihova prava i još par zakona/odredbi sa strane.

Da pojednostavim složeći se logikom dotične s pseći nikom/nikovima;
Hajd' da ja uzmem jato galebova (papiga, rajskih ptica, štogod) koje ću obožavati i ljubiti u kljuniće za dobro jutro i laku noć te ću ih puštati da se slobodno izlete nad gradom kad god im drago jer oni su, jel'te, ptice.
E sad, ako se svima izaseru na glavu, rublje, aute i djecu- nema veze jer ja sam super što volim životinje, a i oni su super jer nigdje ne piše da ne smiju srati drugima po glavi.
Zapravo piše, ali mene to ne zanima jer sam ja super što volim životinje. Idea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.10.2012. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taka i Xenna - vozim bicikli po promenadi, pas počne lajat i trčat za mnom, oče me ugrist za nogu.
jednom mi je uhvatrio trenerku.
šta ja trebam apravit u tome trenutku?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.10.2012. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
Taka i Xenna - vozim bicikli po promenadi, pas počne lajat i trčat za mnom, oče me ugrist za nogu.
jednom mi je uhvatrio trenerku.
šta ja trebam apravit u tome trenutku?


Ma neće on ništa... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.10.2012. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
Taka i Xenna - vozim bicikli po promenadi, pas počne lajat i trčat za mnom, oče me ugrist za nogu.
jednom mi je uhvatrio trenerku.
šta ja trebam apravit u tome trenutku?


Ma naprosto je nemoguće da se to dogodilo jer su svi psi fini i kulturni, puno finiji od ljudi, to je sigurno bio neki čovjek ili dijete, samo ti se učinilo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.10.2012. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la: ›
Taka i Xenna - vozim bicikli po promenadi, pas počne lajat i trčat za mnom, oče me ugrist za nogu.
jednom mi je uhvatrio trenerku.
šta ja trebam apravit u tome trenutku?


Ma naprosto je nemoguće da se to dogodilo jer su svi psi fini i kulturni, puno finiji od ljudi, to je sigurno bio neki čovjek ili dijete, samo ti se učinilo Very Happy


da vjerojatno to nisam dobro vidio, sigurno mi se učinilo Smile

nisam se dugo ovak nasmiojo, svaka čast mzzi, dužan sam ti večeru..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: