Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što sve trebaju znati posjetitelji koncerta Đorđa Balaševića u Našicama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65823
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2012. 0:22 
Naslov:  Što sve trebaju znati posjetitelji koncerta Đorđa Balaševića u Našicama?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obavještavamo vjerne čitatelje da se popratnim sadržajima prije koncerta i za vrijeme koncerta može pristupiti samo sa ulaznicom za koncert. Zbog velikog zanimanja obožavatelja iz Hrvatske i regije organizator im je zbog izvanrednih vremenskih uvjeta poput velikih vrućina osigurao sljedeće:

Besplatan parking za posjetitelje, osvježavajuće napitke i gastronomske specijalitete. Cjelokupna organizacija biti će popraćena zvucima slavonske tamburaške glazbe i plesa slavonskih snaša, konjima i kočijom u kojima će posjetitelji koncerta moći besplatno uživati u Perivoju Pejačević i koncertnom prostoru i to u periodu od 17 sati pa do 20 sati. Dugoočekivani i glavni događaj večeri odnosno koncert autora Đorđa Balaševića u sklopu turneje "Osmijeh se vratio u grad" počinje u 21 sat.

Facebook event: [pridružite nam se OVDJE]

Ulaznica još ima, a do četvrka navečer mogu se pronaći na svim najavljenim prodajnim mjestima. Od petka ulaznice se u prodaji mogu naći jedino u sustavu Eventima te u Next step agenciji u Našicama ( u sklopu hotela Park).

Cijena redovne ulaznice je 150,00 kn, a ulaznice za fan pit je 190,00 kn.

Na svim prilaznim pravcima biti će postavljene info ploče i info punktovi sa potrebnim informacijama o nesmetanom prilazu Perivoju Pejačević i koncertnom prostoru, te prometnim režimom. Pozivaju se svi posjetitelji da dođu na vrijeme na navedenu lokaciju kako bi se osigurao komforan boravak i praćenje predviđenog programa.

Pročitajte i ...
Đorđe Balašević @ Perivoj Pejačević, Našice


Zadnja promjena: Redakcija 031; 23.08.2012. 9:27; ukupno mijenjano 3 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2012. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jbt koje pripreme za faking koncert....dobro pa niije preporuceno da li je bolje držati penis u lijevoj ili desnoj nogavici

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.08.2012. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...gle, nije to tek tako....skoro pa ko koncert Stonesa ili U2 u našoj maloj Slavoniji....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2012. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Što sve trebaju znati posjetitelji koncerta Đorđa Balaševića?


poželjno je i da znaju što više pjesama, jer je vrlo frustrirajuće kad stojiš pored ekipice koja otprilike zna 2-3 pjesme, a tijekom ostatka koncerta međusobno pričaju o svemu i svačemu, tko je gdje bio na ljetovanju, kako je na poslu, šta kaže susjedov mali o novim trendovima u informatici i ostale baljezgarije! došli su na koncert jer je to in i ne jebe ih što od njih ne možeš slušati kako spada. ah, ispucao sam frustraciju, sad je bolje... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
skoro_skorojevic
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2012. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Citat: › Što sve trebaju znati posjetitelji koncerta Đorđa Balaševića?


poželjno je i da znaju što više pjesama, jer je vrlo frustrirajuće kad stojiš pored ekipice koja otprilike zna 2-3 pjesme, a tijekom ostatka koncerta međusobno pričaju o svemu i svačemu, tko je gdje bio na ljetovanju, kako je na poslu, šta kaže susjedov mali o novim trendovima u informatici i ostale baljezgarije! došli su na koncert jer je to in i ne jebe ih što od njih ne možeš slušati kako spada. ah, ispucao sam frustraciju, sad je bolje... Smile

A ti onda trk u fan pit, ne bilo ti tesko, s ostalima kojima nije tesko dati ti par desetaka kn vise da bi bili u drustvu sebi slicnih koji upijaju svaku rijec i vjeruju da je Đole koautor Pjesme nad pjesmama i tako to. Taj prostor je za to i osmisljen;).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2012. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

skoro_skorojevic je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
Citat: › Što sve trebaju znati posjetitelji koncerta Đorđa Balaševića?


poželjno je i da znaju što više pjesama, jer je vrlo frustrirajuće kad stojiš pored ekipice koja otprilike zna 2-3 pjesme, a tijekom ostatka koncerta međusobno pričaju o svemu i svačemu, tko je gdje bio na ljetovanju, kako je na poslu, šta kaže susjedov mali o novim trendovima u informatici i ostale baljezgarije! došli su na koncert jer je to in i ne jebe ih što od njih ne možeš slušati kako spada. ah, ispucao sam frustraciju, sad je bolje... Smile

A ti onda trk u fan pit, ne bilo ti tesko, s ostalima kojima nije tesko dati ti par desetaka kn vise da bi bili u drustvu sebi slicnih koji upijaju svaku rijec i vjeruju da je Đole koautor Pjesme nad pjesmama i tako to. Taj prostor je za to i osmisljen;).

ma i ja sam bio naivan što sam mislio da je tih 5-6 ljudi koji su dali po 250 kn za taj koncert zapravo došlo uživati u koncertu! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
skoro_skorojevic
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2012. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ima se...može se...daće tata Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: