Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Balkanski gen

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2012. 9:39 
Naslov:  Balkanski gen
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"balkanski gen"...je gen..prisutan kod svih naroda bivše Yuge i susjeda...balkanski gen je kad autoritet kaže da nešto treba bit bijelo po zakonu..balkanac odmah skače do plafona i traži da bude crno...onda se mijenjaju zakoni da bi to bilo crno...i pravi se sanacija bijelog i farba se crno...(što naravno košta)...da bi nakon bojanja balkanac reko da ne valja ni crno..da je trebo bit natječaj..da je trebo bit referendum za bojanje...da se svaka šuša...iz zadnje donje mahale izjasni koje boje treba da budu!!! nakon bojanja bijelog u crno, izmjene zakona, balkanac ima referendum(i to košta)..i onda se svi balkanci izjasne da hoće da nešto bude roza boja i sve se opet špahtla i presvlači u roza boju!! kad sve bude gotovo...nakon deset dana dolazi balkansko mladunče sa bočicom spreja i preko toga napiše "đaba si krečio" ili onu meni antologijsku "bitno je da se za te ima, a meni kako bude" !! to je valjda neki športsko-navijački slogan mladunčadi balkana, koji eto nema posla, koru leba si ne može skucat ali se za neko "zlatno tele" mora imat, makar umro!! međutim..da završim sudbinu roza zida....on biva pošaran, devastiran i uništen i služi ruglu..i balkanac je tek tada sretan..da zid tako stoji..jer onda može grintat protiv države kako ne poduzima ništa da se sanira..naravno svepropadne, zahrđa i balkanac na kraju nema ništa...nakon čega baca pogled preko ograde i kaže....antologijsku..."u nas, u šveckoj"!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2012. 15:32 
Naslov:  Re: Balkanski gen
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): › "balkanski gen"...je gen..prisutan kod svih naroda bivše Yuge i susjeda...balkanski gen je kad autoritet kaže da nešto treba bit bijelo po zakonu..balkanac odmah skače do plafona i traži da bude crno...onda se mijenjaju zakoni da bi to bilo crno...i pravi se sanacija bijelog i farba se crno...(što naravno košta)...da bi nakon bojanja balkanac reko da ne valja ni crno..da je trebo bit natječaj..da je trebo bit referendum za bojanje...da se svaka šuša...iz zadnje donje mahale izjasni koje boje treba da budu!!! nakon bojanja bijelog u crno, izmjene zakona, balkanac ima referendum(i to košta)..i onda se svi balkanci izjasne da hoće da nešto bude roza boja i sve se opet špahtla i presvlači u roza boju!! kad sve bude gotovo...nakon deset dana dolazi balkansko mladunče sa bočicom spreja i preko toga napiše "đaba si krečio" ili onu meni antologijsku "bitno je da se za te ima, a meni kako bude" !! to je valjda neki športsko-navijački slogan mladunčadi balkana, koji eto nema posla, koru leba si ne može skucat ali se za neko "zlatno tele" mora imat, makar umro!! međutim..da završim sudbinu roza zida....on biva pošaran, devastiran i uništen i služi ruglu..i balkanac je tek tada sretan..da zid tako stoji..jer onda može grintat protiv države kako ne poduzima ništa da se sanira..naravno svepropadne, zahrđa i balkanac na kraju nema ništa...nakon čega baca pogled preko ograde i kaže....antologijsku..."u nas, u šveckoj"!!

Izgleda da tim Balkancima nikad nije dosadno Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2012. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›

Izgleda da tim Balkancima nikad nije dosadno Very Happy


a i najprodavaniji artikl je boja Very Happy
ipak je Bare bio upravu sa onom pjesmom...teške boje Smile

no šalu na stranu....
zanimljiv je fenomen kako smo mi...odnosno Rvati najbolji...najcjenjeniji...najvredniji, najpametniji naj (ovo ono)....u stranim zemljama...odnosno...najbolje rezultate postižemo pod tuđom zastavom....al kad taj isti Rvat dođe u svoju zemlju ovdje postaje najnesposobniji covjek na zemlji....i ako realno pogledamo unazad kroz povijest ....najviše smo postigli kad smo bili pod tuđom vlasti....
sad kad sme se konacno oslobodili svih zlih sila koje su nas stoljecima uništavale....za 20 godina neovisnosti...smo uspjeli razjebati ono što se stoljecima stvaralo....

živjela Rvatska neovisnost......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2012. 17:33 
Naslov:  Re: Balkanski gen
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo dolje...copy.. paste jednog teksta(anegdote) sa drugog foruma!!
To je privremeni lijek za posljedice i simptome koje ostavlja balkanski gen!!
Strahovlada, autoritet, sila, diktatura....nema rasprave oko boje zida..nema bacanja biserja pred svinje i demokratskog izglasavanja jer to kod nas previše košta jer bi svi neke druge teške boje........boja je takva kakva je ...ako ti se ne sviđa...odseli se..ako ju pošaraš ideš u Sibir!! Jedino tada balkanac može funkcionirat jer više ne razmišlja o bojama, već se posveti radu i stvaranju!!! Nismo mi narod za velike demokracije!! Evil or Very Mad

"Ima jedna priča u vezi s Staljinom. Gradila se pruga preko Sibira i on je trebao povući crtu s ravnalom gdje bi pruga trebala ić. I on slučajno stavi prst preko ravnala i povuče crtu i na karti ostala linija njegovog prsta. A kako je samo on moga bit u pravu i dan danas u sredini te sibirske pustare vlak ide u širokom luku."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: