Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zoran Bešlić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morovicborna
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.04.2012. 23:40 
Naslov:  Zoran Bešlić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oprostite što otvaram novu temu,nisam siguran jeli ovako šta već postoji ali trebao bih gospodina Zorana Bešlića,on se bavi fotografiranjem,i ima svoje slike na vašoj galeriji,pa ako imate neke podatke o njemu (email ili fb profil) zamolio bih vas da mi pošaljete na moj email ili tu na forumu inbox.

Unaprijed hvala.


Zadnja promjena: morovicborna; 02.04.2012. 15:39; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2012. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da napišeš u naslov teme i "Zoran Bešlić"? Milijun milijardi je "gospodina" na ovom svijetu. Dajte ljudi, malo precizirajte naslove tih tema... Rolling Eyes

Pogledaj je li ovo on - link na LinkedIn profil.

P. S. Google ne grize!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morovicborna
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2012. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala na savjetu,promjenio sam Smile) i trazio sam preko googlea,tako sam i dosao na njegovu galeriju u osijek031,ne znam zasto mi nemoze naci na fbu njegov profil...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2012. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morovicborna je napisao/la: ›
hvala na savjetu,promjenio sam Smile) i trazio sam preko googlea,tako sam i dosao na njegovu galeriju u osijek031,ne znam zasto mi nemoze naci na fbu njegov profil...

Ili nema FB (u što ne vjerujem) ili je u opcijama isključio mogućnost da ga bilo tko može pronaći. Pogledaj onaj link koji sam ti gore stavila. Wink Nije FB jedino što se koristi.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morovicborna
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2012. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rekao mi je za svoj fb,ima ga,al sad sam na tom linku šaljem mu poruke Smile hvala.

Ali ako netko ima njegovu email stranicu ili fb profil nek mi pošalje u slučaju da ovo ne uspije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: