Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izgubljen novčanik

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
frizider
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2012. 23:45 
Naslov:  Izgubljen novčanik
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav, molim Vas za pomoc u vezi jedne situacije. Naime,danas oko 12 sati u poslovnici Interspara u ulici Leopolda Mandica u Osijeku ostavljen je ili ukraden crni novcanik sa znacajnim novcanim iznosom i mojim dokumentima, amex, visa, studentska iskaznica i ostali dokumenti na blagajni broj 104, negdje u sredini. Nitko nije pronasao nista do sada,no, sami dokumenti su mi jako bitni jer nisam iz Osijeka,a novac je bio namjenjen za stanarinu. Molim stoga osobu ili osobe koje su eventualno pronasle novcanik za milost u srcu te da mi isti vrate ako je moguce. Uvijek sam dostupan na broj 0989888834. Hvala Vam unaprijed! Goran Pintarić Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jasna600
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Molim pomoć. Izgubljen ženski novčanik,sivo-roza boje sa svim dokumentima na parkingu RK Sjenjak oko 17h 27. veljače, na ime JASNA SKENDER. Poštenog pronalazača molim da se javi na tel 031/497-174 ili 099/404-0889

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: