Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Savjet o faksovima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Juzomachine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2012. 12:37 
Naslov:  Savjet o faksovima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovak: cura mi je maturantica ne zna koji fakultet upisati...dvoumi se između predškolskog odgoja, učiteljskog studija, filozofskog( hj i pedagogija i samo hj), medijske kulture i kulturalnog menadžmenta na kulturlologiji. Koje su vaše preporuke?
S kojim je lakse naci posao (znam da je tesko svakome danas naci posao ali ipak Razz)? molim za savjete

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2012. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bitnije od toga "s kojim je lakše naći posao" je pitanje što ona želi raditi u životu, koji posao će voljeti, a tada je lako dalje jer šanse za zapošljavanje su relativno iste za sve, no ako nešto voli više će se boriti za to Wink

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Juzomachine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2012. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U tome je stvar sto je nesigurna sto zeli raditi. (znam da je to o poslovima malo glupo pitanje al to je da ona bude sigurnija oko svog izbora). Ona bi najviša voljela predškolski ili učitaljski

_________________
I am the chmar
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2012. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Juzomachine je napisao/la: ›
U tome je stvar sto je nesigurna sto zeli raditi. (znam da je to o poslovima malo glupo pitanje al to je da ona bude sigurnija oko svog izbora). Ona bi najviša voljela predškolski ili učitaljski

Nijedan fax ne garantira lakši pronalazak posla. Bolje da upiše ono što joj se baš sviđa jer treba imati na umu činjenicu da bi na tom faxu trebala provesti nekoliko godina. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2012. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda učiteljski ... djeca ... ima 3x godišnje ferije ... slobodni vikendi ... stalno radno vrijeme ... milina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2012. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › Bitnije od toga "s kojim je lakše naći posao" je pitanje što ona želi raditi u životu, koji posao će voljeti, a tada je lako dalje jer šanse za zapošljavanje su relativno iste za sve, no ako nešto voli više će se boriti za to Wink
krivo. iako bi tako trebalo biti, a i sam sam se vodio takvim razmišljanjem pri upisivanju faksa, danas na žalost vrijede drugačija pravila. inače, slažem se s monstrumom, niti jedno od ovih zanimanja koliko ja znam ne pruža nešto veću mogućnost zaposlenja, a jedan jako dobar prijatelj mi je profesor i iskreno mu zavidim, ponajviše zbog radnog vremena.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2012. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ja sam radio u školi do danas... Smile pa mi to nije pruzalo preveliko zadovoljstvo..jest da se ima vremena,ali... škola je meni idealno mjesto za ženu..... od navedenih fakulteta nijedan mi ne zvuči kao da se ljudi otimaju za njima...ipak..prijatelj mi je završio kulturologiju....dobio je jako dobar posao...neka knjižara....dobra plaća....a opet ima ih koji konobare sa tim i drugim navedenim fakultetima.... iskreno...mislim da u RH najveće šanse imaju medicinski, stomatologija...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2012. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je faks helizim najbolji:))

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: