Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trazim prijatelja iz ratnih studentskih dana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sara2001
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: Split
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2011. 23:13 
Naslov:  Trazim prijatelja iz ratnih studentskih dana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moze pomoc pls.... Godinama pokusavam pronaci prijeratnog kolegu studenta i bila bih jako zahvalna ukoliko bi mi netko pomogao da ga lociram nakon 20g. Naime, 1991. studirala sam u Sarajevu sa Vlatkom Kadezabekom (generacija 1971./72.) i usljed ratnih zbivanja prvo u BiH a poslije i u Hrvatskoj izgubili smo kontakt. Ako imate neku kontakt informaciju za njega puno bi mi znacilo! Hvala unaprijed Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2011. 1:06 
Naslov:  Re: Trazim prijatelja iz ratnih studentskih dana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne da meni vrag mira i idem ja vidjet jel google zna tog Vlatka. I ma da da zna! Sta nis' to odma' i sama prvo napravila?! Very Happy
Tvoj prijatelj ima profil na google plusu i jos par nekih forica. Posto je neki stariji ciko, a niti je ime cesto, o prezimenu da ne pricamo, jos pise da je iz Osijeka, nema tko drugi biti. Javi mu se tamo... Wink

I bonton nalaze u ovakvim situacijama ponuditi novcanu nagradu! Samo da znas... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sara2001
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: Split
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2011. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Progooglala sam i zato sam i stavila poruku na ovaj osječki forum jer sam zaključila da se Vlatko još nalazi u Os. Medutim preko google plusa ga nisam mogla kontkatirati kad nemam njegov mail...... Ili postoji način? Znam da Face-u možeš poslati zahtjev za prijateljstvom ali nisam skužila da neka takva mogućnost postoji i na google plus....
PS: Što se tiče bontona - nagrade, dogovoreno, plačam kavu kad osoba koja mi pomogne dodje na more Smile A moze i sladoled....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2011. 15:31 
Naslov:  Re: Trazim prijatelja iz ratnih studentskih dana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa hmmm... napravi profil na google plusu (makar samo za ovu prigodu), dodaj ga u krug prijatelja i u kontaktu ste... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.11.2011. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam ga poznaval, zivio je na jugu 2 , u opatijskoj ulici, nisam ga vidjela pa jedno 13 - 14 god, javi mi se inbox pokusat cu ti doci do njegove adrese Smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: