Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[ne]ispunjena predizborna obecanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 18:21 
Naslov:  [ne]ispunjena predizborna obecanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › frustrira ga nemoć što će zauvijek ostat u oporbi i što ova vlast polako ispunjava sve obećano pred izbore.
Frustrira ga i što zna da SDP neće dobit ni 15% u Osijeku

kad je to vracen parking pod nadleznost gradske uprave?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.06.2011. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la: ›
Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › frustrira ga nemoć što će zauvijek ostat u oporbi i što ova vlast polako ispunjava sve obećano pred izbore.
Frustrira ga i što zna da SDP neće dobit ni 15% u Osijeku

kad je to vracen parking pod nadleznost gradske uprave?


može link na to predizborno obećanje? Ne sjećam se da je to obećano?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2011. 2:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): ›

može link na to predizborno obećanje? Ne sjećam se da je to obećano?


nije, a?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2011. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la: ›
Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): ›

može link na to predizborno obećanje? Ne sjećam se da je to obećano?


nije, a?


Lega, moraš biti pametniji. Trebaš provjerit kad su bili izbori.
kad skužiš da je ovo 1 godinu ranije, dok se Vrdoljak još nije razišao sa đapićem slobodno možeš obrisati da ti se ne smiju ljudi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2011. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lega, moraš biti pametniji. Trebaš provjerit kad su bili izbori.
kad skužiš da je ovo 1 godinu ranije, dok se Vrdoljak još nije razišao sa đapićem slobodno možeš obrisati da ti se ne smiju ljudi

aha da, zaboravih da na hrvatskoj politickoj sceni obecanja traju samo dok se ne dode na vlast.

a vjeruj mi da se, u svakom slucaju, vise ljudi smije tebi, nego meni. no ajde, razumijem te. ti si se uvukao u guzicu, politicki si podoban i stranacka duznost ti je branit stranku koja ti je osigurala bezbriznu sadasnjost (a vjerojatno i buducnost) te ciju clansku iskaznicu posjedujes, bez obzira sto ce/cete potrosit 50 milijuna kuna na (pazi sad!) most za nigdje.

fear of the dark je napisao/la: ›
Dođe mi da se opet odem penjati...ali kontam si da bi sada to ipak čudno izgledalo... Smile
u svakom slučaju kad ih vidim sjetit će me na djetinjstvo....

ne boj se, ne bi. Very Happy jucer dok sam sjedio na trgu, hrpa odraslih ljudi je dosla, sjedila, penjala se, slikala tamo...


Zadnja promjena: zuvvu; 30.06.2011. 8:48; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2011. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zuvvu je napisao/la: ›
Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): ›

može link na to predizborno obećanje? Ne sjećam se da je to obećano?


nije, a?


Lega, moraš biti pametniji. Trebaš provjerit kad su bili izbori.
kad skužiš da je ovo 1 godinu ranije, dok se Vrdoljak još nije razišao sa đapićem slobodno možeš obrisati da ti se ne smiju ljudi


Pa kakve to veze ima kad je to bilo i s kime se on razišao. Obećanje je obećanje. To samo pokazuje poltronizam i nekonzistentnost lika i djela Ivana Vrdoljaka, kao i nespremnost i nezainteresiranost aktualne vlasti (čiji je Vrdoljak istaknuti član) da se uhvati u koštac s tom problematikom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2011. 9:08 
Naslov:  Re: 'Grupa građana' aka 'Ljudi' se vratila na Trg, otvoreno Osječko ljeto kulture 2011.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 
palanacko ludilo. anonimni duznosnik fasisticke stranke ratnog zlocinca brani stranackog kolegu Vesne Pusic od forumaskih prozivki za neispunjena predizborna obecanja. samo danas, na tv 031, ne propustite!

...

istina, vec vidjeno na drzavnoj razini (u raznoraznim partitokratskim kombinacijama).
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2011. 9:25 
Naslov:  Re: 'Grupa građana' aka 'Ljudi' se vratila na Trg, otvoreno Osječko ljeto kulture 2011.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ Zuvu - da,da Pusićka me plaća i idem u EU parlament a ti ostaješ ovdje gledat kako hdssb polako okuplja svu oporbu u hdssb. Gledaj ovih dana još neke prelaske Wink


zaboravljaš 3-4 važne činjenice..
1. ja sam pisao o predizbornim obećanjima Snage grada a ti pišeš o đapićevom mandatu

2. ti pišeš o 2008.g. kad je grad imao najviše love u svojoj povjeisti jer je Lovokovićka bila upraviteljica i nije trošila lovu pa je došao Đapić i sve potrošio.

3.Kao svaki neodgovorni Hrvat ti bi trošio i ono što nemaš..trebaš shvatiti da kad smo imali love mogli smo isplatit elektro modul jer je 2008. g bilo smisla jer im je ostalo 5 godina koncesije.
Imali smo love koju je Đapić potrošio i uz to smanjio cijene usluga na neralne razine tako da je Grad otisao u tešku dubiozu.

4. Iako to nije morao - Grad je uspio natjerati elektro modul na povečanje koncesije.

5.Tek sad kad je autobusni kolodvor gotov vidi se tko je zapravo svo ovo vrijeme štitio elektromodul i zašto se to radilo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2011. 10:43 
Naslov:  Re: 'Grupa građana' aka 'Ljudi' se vratila na Trg, otvoreno Osječko ljeto kulture 2011.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja znam samo da je vrdoljak trenutno dogradonacelnik.

a gledaj sad vrlo jednostavno rjesenje: umjesto gradnje, u ovom trenutku nepotrebnog i neprofitabilnog mosta (u ovom trenutku!; nisam rekao da jednog dana nece biti potreban), isplati se elektromodul i parking vrati pod nadleznost grada, a za ostatak se napravi podvoznjak na cepinskoj. ulozeni novac je zasigurno vracen u roku 2 godine.

nisam niti politicki niti ekonomski strucnjak (samo sam student), nego samo logicki razmisljam i gledam sta je prioritet u gradu. vjeruj mi da bi (vi) tim potezom na iducim izborima sigurno dobili 5-10% glasova vise.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2011. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la: ›
ja znam samo da je vrdoljak trenutno dogradonacelnik.

a gledaj sad vrlo jednostavno rjesenje: umjesto gradnje, u ovom trenutku nepotrebnog i neprofitabilnog mosta (u ovom trenutku!; nisam rekao da jednog dana nece biti potreban), isplati se elektromodul i parking vrati pod nadleznost grada, a za ostatak se napravi podvoznjak na cepinskoj. ulozeni novac je zasigurno vracen u roku 2 godine.

nisam niti politicki niti ekonomski strucnjak (samo sam student), nego samo logicki razmisljam i gledam sta je prioritet u gradu. vjeruj mi da bi (vi) tim potezom na iducim izborima sigurno dobili 5-10% glasova vise.


Koji most? Jel znaš kad će se gradit tj. napravit? za 4-5 godina..ako i tada..
nema više Đapića pa Osijek više nije grad slučaj i novinari nemaju o čemu pisati pa onda kad Bubalo najavi most oni pišu kao da se to može radit bez papira, projekata i preko noći..
za takav jedan projekt treba 5-6 godina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2011. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zuvvu je napisao/la: ›
ja znam samo da je vrdoljak trenutno dogradonacelnik.

a gledaj sad vrlo jednostavno rjesenje: umjesto gradnje, u ovom trenutku nepotrebnog i neprofitabilnog mosta (u ovom trenutku!; nisam rekao da jednog dana nece biti potreban), isplati se elektromodul i parking vrati pod nadleznost grada, a za ostatak se napravi podvoznjak na cepinskoj. ulozeni novac je zasigurno vracen u roku 2 godine.

nisam niti politicki niti ekonomski strucnjak (samo sam student), nego samo logicki razmisljam i gledam sta je prioritet u gradu. vjeruj mi da bi (vi) tim potezom na iducim izborima sigurno dobili 5-10% glasova vise.


Koji most? Jel znaš kad će se gradit tj. napravit? za 4-5 godina..ako i tada..
nema više Đapića pa Osijek više nije grad slučaj i novinari nemaju o čemu pisati pa onda kad Bubalo najavi most oni pišu kao da se to može radit bez papira, projekata i preko noći..
za takav jedan projekt treba 5-6 godina


Ti znaš koliko treba za most!? Pojma ti nemaš.

Isprojektirati most danas je mačji kašalj i ne treba više od mjesec dana. A izgraditi bi ga se moglo i za 3 mjeseca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: