Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Vlado Bilić: U Koprivnicu po pobjedu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65811
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2011. 12:56 
Naslov:  NK Osijek: Vlado Bilić: U Koprivnicu po pobjedu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- U Koprivnicu po pobjedu! Naslušali smo se takvih najava u zadnjih 13 godina, od kada je Slaven Belupo postao konstanta hrvatskog nogometa, ali statistika je u pogledu bijelo – plavih izleta u srce Podravine poprilično poražavajuća – samo pet pobjeda u 17 odigranih susreta! Kada tome pridodamo podatak da je u zadnje tri utakmice na Gradskom stadionu Osijek zabio četiri gola, ali primio čak 11, svima nam je jasno što u subotu možemo očekivati.

Ipak, ono od čega trener Bijelo – plavih Vlado Bilić ne planira odustati je izrazito otvorena i napadačka igra, čak i na gostujućim terenima, gdje je brojnim bivšim osječkim stratezima „dobar bio i bod“. Tu filozofiju će mu vjerojatno zamjeriti malo koji navijač, željan povratka na stare staze slave, usprkos mogućem izlijetanju iz tračnica i dobijanju pet komada od nekog prosjeka hrvatskog nogometa. Međutim, mislim da je bolje i to, nego odigrati šest puta u sezoni bez golova pred domaćim navijačima. Za donošenje konačnog suda o Vladi Biliću ćemo imati još puno vremena, barem ako je vjerovati riječima predsjednika Roberta Špehara.

Najsvježije novosti iz bijelo – plave svlačionice su izrazito crnog tonusa – Hrvoje Kurtović, Antonio Perošević i Milan Pavličić su zaradili ozljede prednjih križnih ligamenata i na terenu ih neće biti minimalno 6 mjeseci! Za utakmicu sa Slaven Belupom ne konkurira niti Srđan Vidaković, dok će lakše ozljede do subote zaliječiti Dino Špehar, Mladen Pelaić i Hrvoje Bubalo.



Ovako je utakmicu sa Slaven Belupom najavio trener Vlado Bilić: - U Koprivnici nas ne zanima nula. Idemo se boriti, nadigravati i probati zabiti pogodak više od protivnika. Tako se moramo postavljati u svakoj utakmici ako se želimo vratiti u „veliku četvorku“ hrvatskog nogometa. Predstave pred domaćom publikom ću nastojati korigirati do početka iduće sezone. Na Slaven ćemo sigurno krenuti s dvojicom napadača, a još se dvoumim koga izabrati iz terceta LjubojevićBarišićMaglica. Vrlo je izvjesno da bi u ovoj utakmici svoju minutažu, ovisno o potrebi, mogli dobiti Lešković i Prijić.

Svoje viđenje ponudio je i ponovni prvotimac Osječana, Ivan Miličević: - Boriti ćemo se kao u Varaždinu i nastojati postići što više golova da bi sezonu zaključili sa pozitivnim rezultatom i u dobrom ozračju otišli na odmor. Nije nam svejedno hoćemo li završiti četvrti ili deveti, kako zbog naše publike, tako i zbog nas samih. Na gostovanjima smo redovito opušteniji nego pred domaćim navijačima, a vjerujte mi da ni sam ne znam koji je razlog tome.



Najavljeni sastav za subotnju utakmicu:
Kardum – Bubalo, Vrgoč, Gavrić, Ibriks – Miličević, Jugović, Špehar, Šorša – Ljubojević, Maglica (Barišić)

Osječani na put kreću na dan utakmice, a ista se igra u subotu, 21. 05. 2011., s početkom u 19:00 sati.



Tekst i foto: Mladen Kovačević

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2011. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nakon onakve partije protiv Karlovca u Koprivnici jednostavno očekujem poraz

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2011. 18:17 
Naslov:  Re: NK Osijek: Vlado Bilić: U Koprivnicu po pobjedu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoće li mi autor teksta obrazložiti u kakvu se mi to veliku četvorku hrvatskog nogometa trebamo vratiti i koji klubovi pripadaju toj velikoj četvorki?!
Nadalje po kojem to kriteriju NK Osijek spada u 'veliku četvorku'?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2011. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miličevića stilizirao Modni mačak?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.05.2011. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bastro je napisao/la (Pogledaj post): › Miličevića stilizirao Modni mačak?


Haha to se i ja pitam,izgleda mi kao kombinacija mačka i hercegovca s tom lančinom Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2011. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne očekujem ništa, tak je najbolje

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2011. 10:50 
Naslov:  Re: NK Osijek: Vlado Bilić: U Koprivnicu po pobjedu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Hoće li mi autor teksta obrazložiti u kakvu se mi to veliku četvorku hrvatskog nogometa trebamo vratiti i koji klubovi pripadaju toj velikoj četvorki?!
Nadalje po kojem to kriteriju NK Osijek spada u 'veliku četvorku'?
to je bio quote bilićevih riječi, ne autorova umotvorina. valjda je mislio na hajdin, osijek, rijeka.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.05.2011. 13:01 
Naslov:  Re: NK Osijek: Vlado Bilić: U Koprivnicu po pobjedu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Hoće li mi autor teksta obrazložiti u kakvu se mi to veliku četvorku hrvatskog nogometa trebamo vratiti i koji klubovi pripadaju toj velikoj četvorki?!
Nadalje po kojem to kriteriju NK Osijek spada u 'veliku četvorku'?
to je bio quote bilićevih riječi, ne autorova umotvorina. valjda je mislio na hajdin, osijek, rijeka.


Hajdin iz Creta Bizovačkog? tu su negdje po kvaliteti Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2011. 11:24 
Naslov:  Re: NK Osijek: Vlado Bilić: U Koprivnicu po pobjedu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Hoće li mi autor teksta obrazložiti u kakvu se mi to veliku četvorku hrvatskog nogometa trebamo vratiti i koji klubovi pripadaju toj velikoj četvorki?!
Nadalje po kojem to kriteriju NK Osijek spada u 'veliku četvorku'?
to je bio quote bilićevih riječi, ne autorova umotvorina. valjda je mislio na hajdin, osijek, rijeka.

OK, ali obzirom da je NK Zagreb jedini bio prvak države uz Hajduk i Dinamo, mislim da on zaslužuje ući u 'veliku četvorku' a ne mi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: