Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što je sa restoranom Tikveš??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 23:16 
Naslov:  Što je sa restoranom Tikveš??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Često sam tamo išao na klopu, danas naiđoh i sve zatvoreno!! Sad
Kormoran pun ko čep!! Shocked
Kovač čarda puna motorista iz Mađarske!! Shocked
Preostalo mi da riblje specijalitete probam u Piroš čizmi!! Laughing
Što je sa Tikvešom?? Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2011. 23:27 
Naslov:  Re: Što je sa restoranom Tikveš??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm...baš čudno. Prošle godine u ovo vrijeme imali su prometa, kad grupe nakon Kopačkog rita i Tikveša završe obilazak, ostanu na ručku ili kavi + vanjski gosti. To razdoblje je od ožujka do lipnja, ako se ne varam. Probaj ih kontaktirati ako želiš, imaš kontakt podatke na njihovoj web stranici.

Jesi posjetio Citadelu (Vardarac)? Isti vlasnici drže i jedan i drugi restoran.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2011. 11:42 
Naslov:  Re: Što je sa restoranom Tikveš??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Hm...baš čudno. Prošle godine u ovo vrijeme imali su prometa, kad grupe nakon Kopačkog rita i Tikveša završe obilazak, ostanu na ručku ili kavi + vanjski gosti. To razdoblje je od ožujka do lipnja, ako se ne varam. Probaj ih kontaktirati ako želiš, imaš kontakt podatke na njihovoj web stranici.

Jesi posjetio Citadelu (Vardarac)? Isti vlasnici drže i jedan i drugi restoran.


Pa nisam zvao njih...više me zanimalo ovako...jer juče sam se naoštrio na neku ribicu...prolazim pokraj Kormorana i vidim pun kao čep...nemaš mjesta..reko neću se sad gurat tu, načekat ćemo se..i odem u Tikveš kad tamo zaprto leso... Sad Probat ću nazvat, možda nešto renoviraju ali mi se čini da je to zatvoreno zbog malo prometa jer ja sam tamo odlazio svake trće ili četvrte nedjelje ove i prošle godine na ribu...nikad nije bila pretjerana gužva, jednom je naišao autobus turista ali koliko sam vidio to su bile narudžbe kavica i sokova...ništa konkretno!! Osobno moje mišljenje je da Kormoran ima ljepšu unutrašnjost i onu terasu....parkić okolo ali to je to...ništa više od toga..dalje je cesta i njive!! Tikveš me se dojmio, ima nešto ono...najedeš se pa malo u šetnju prekrasnom prirodom, kad vidim one stoljetne hrastove kako leže po šumi, pa koju životinju...toga u blizini Kormorana nema!! Mislim da bi se Tikveš morao više posvetiti reklamiranju i smišljanju neke priče za privuči raju...a imaju čime....uff samo kad se sjetim one njihove kućice gdje prave fiševe, piješ vani vinčeko i gledaš fiš gdje krčka....nenadhebivo....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2011. 12:07 
Naslov:  Re: Što je sa restoranom Tikveš??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): › Tikveš me se dojmio, ima nešto ono...najedeš se pa malo u šetnju prekrasnom prirodom, kad vidim one stoljetne hrastove kako leže po šumi, pa koju životinju...toga u blizini Kormorana nema!! Mislim da bi se Tikveš morao više posvetiti reklamiranju i smišljanju neke priče za privuči raju...a imaju čime....uff samo kad se sjetim one njihove kućice gdje prave fiševe, piješ vani vinčeko i gledaš fiš gdje krčka....nenadhebivo....

Slažem se, lijepo je u Tikvešu. Priroda je prekrasna, svugdje mi i tišina. Mislim da je lokacija problem jer treba i doći do Tikveša. Ako se obnovi Novi dvorac, možda Tikveš bude i zanimljiviji i posjećeniji, jer ovako se ljudi većinom razočaraju kad skontaju da ne mogu ući u dvorac.

Što se tiče restorana, zanimljivo je uređen. Jesi vidio unutra na šanku kad upale vodu pa voda teče ispod stakla na šanku i slijeva se u fontanicu kraj šanka? Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2011. 19:19 
Naslov:  Re: Što je sa restoranom Tikveš??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la (Pogledaj post): › Tikveš me se dojmio, ima nešto ono...najedeš se pa malo u šetnju prekrasnom prirodom, kad vidim one stoljetne hrastove kako leže po šumi, pa koju životinju...toga u blizini Kormorana nema!! Mislim da bi se Tikveš morao više posvetiti reklamiranju i smišljanju neke priče za privuči raju...a imaju čime....uff samo kad se sjetim one njihove kućice gdje prave fiševe, piješ vani vinčeko i gledaš fiš gdje krčka....nenadhebivo....

Slažem se, lijepo je u Tikvešu. Priroda je prekrasna, svugdje mi i tišina. Mislim da je lokacija problem jer treba i doći do Tikveša. Ako se obnovi Novi dvorac, možda Tikveš bude i zanimljiviji i posjećeniji, jer ovako se ljudi većinom razočaraju kad skontaju da ne mogu ući u dvorac.

Što se tiče restorana, zanimljivo je uređen. Jesi vidio unutra na šanku kad upale vodu pa voda teče ispod stakla na šanku i slijeva se u fontanicu kraj šanka? Wink


Sad si me sjetila na onaj vic kad pitaju lika: jesi čito Na Drini Ćupriju??
A on odgovara: Šta čito??
Odo po njoj!!! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: