Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Povratak Ante Đapića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2011. 20:20 
Naslov:  Povratak Ante Đapića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima nas svakakvih. Jedan od tih je i Anto Đapić, političar kojemu su zamjerali puno toga, većinu s pravom. Ukoliko je točno da se vraća u politiku, možda bi trebalo razmisliti o aktualnom trenutku, i zaista uzdahnuti, ili izdahnuti.
Svoja razmišljanja povezuje s Austrijom i vremenom kad je zbog zasićenja glasača dvjema najjačim političkim opcijama, isplivao Haider. Ako se želi uspoređivati s njim, nije daleko, samo ne u kontekstu o kojem on sanja.
Mišljenja sam da je na tzv. ojačanoj desnoj opciji on trojanski konj HDZ-a, koji je poslan da opstruira okupljanje desnice na valu nezadovoljstva građana. Bilo bi mu bolje da je ostao u mirovini. Ovako, možemo samo očekivati raspad još ne sastavljene desnice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2011. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li bilo koja stranka desne orijentacije, osim HSP-a, uopce sanse za ulazak u Sabor?

Hoce li HSP tog jednog zastupnika dobiti zahvaljujuci, ili Djapicu usprkos?

Najavljuje li Djapic razotkrivanje odredjenih afera? Zabavno to zvuci kad izlazi iz usta osobe koja ima pola metra putra na glavi.

http://www.jutarnji.hr/dapic--vracam-se-i-bit-cu-nemilosrdan-prema-hdz-u/930010/

Zabavno je promatrati to valjanje desnice u kaljuzi. Svi akteri musavi i zasrani, a jedan u drugog upiru prst i vicu "zagovnani, zagovnani".

U svakom slucaju, cekamo detalje iz njegovih crnih knjizica, nadam se samo da se nece zaustaviti samo na HDZ-u.

Kako god, s obzirom da u svakom sustavu ima (a pogotovo u ovakvom neobrazovanom) ljudi desne orijentacije, dobro je imati neku civiliziranu platformu koja bi ih okupljala. Ne znam koliko to moze biti ovaj danasnji HSP, odnosno HSP nakon izlaska ljudi poput Tadica.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2011. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sumnjam da će hsp uopće participirati u idućem sazivu sabora. prije bi se moglo dogoditi da koje zastupničko mjesto uzme hsp dr. ante starčević. da ta stranka polako preuzima primat na krajnjoj desnici, dobar primjer su nedavni izbori u vukovaru. hsp dr. ante starčević 3 mandata, hsp 0 mandata. ruža ih prcka lagano. ali i njima se dogodio slučaj pero kovačević. s druge strane, đaponeta je ili pozvala unutarstranačka struja zbog konstantnog pada i nezadovoljstva srbom ili se on igra sanadera.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2011. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stranka bilo koje orijentacuje koja želi dobro proći na izborima mora imati: čelnika bez repa, nekorumpirano rukovodstvo, bilo kakav ekonomski program za zemlju i lako pamtljivo kratko ime. Sve to nema ni jedna koja mi trenutno pada na pamet!
Mislim da je današnjem prosječnom rvatu tako svejedno je li stranka desna,lijeva ili nigdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ima li bilo koja stranka desne orijentacije, osim HSP-a, uopce sanse za ulazak u Sabor?

Hoce li HSP tog jednog zastupnika dobiti zahvaljujuci, ili Djapicu usprkos?

Najavljuje li Djapic razotkrivanje odredjenih afera? Zabavno to zvuci kad izlazi iz usta osobe koja ima pola metra putra na glavi.

http://www.jutarnji.hr/dapic--vracam-se-i-bit-cu-nemilosrdan-prema-hdz-u/930010/

Zabavno je promatrati to valjanje desnice u kaljuzi. Svi akteri musavi i zasrani, a jedan u drugog upiru prst i vicu "zagovnani, zagovnani".

U svakom slucaju, cekamo detalje iz njegovih crnih knjizica, nadam se samo da se nece zaustaviti samo na HDZ-u.

Kako god, s obzirom da u svakom sustavu ima (a pogotovo u ovakvom neobrazovanom) ljudi desne orijentacije, dobro je imati neku civiliziranu platformu koja bi ih okupljala. Ne znam koliko to moze biti ovaj danasnji HSP, odnosno HSP nakon izlaska ljudi poput Tadica.

Mungos šta missliš ti kao dobro obaviješten čovjek na koga je Đapone mislio kada je u jutarnjem spominjao određene ljude Iz HSP-a koji su kupljeni novcem iz crnih fondova.....slijedi Surprise...... sve same poštenjačine i neovisni intelektualci........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nuša Matanova
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: promjenjiva
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2011. 7:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Stranka bilo koje orijentacuje koja želi dobro proći na izborima mora imati: čelnika bez repa, nekorumpirano rukovodstvo, bilo kakav ekonomski program za zemlju i lako pamtljivo kratko ime. Sve to nema ni jedna koja mi trenutno pada na pamet!
Mislim da je današnjem prosječnom rvatu tako svejedno je li stranka desna,lijeva ili nigdje.


e pa i nije baš svejedno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2011. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...još mi samo fali Anto Đapić u životu....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2011. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...još mi samo fali Anto Đapić u životu....

Netko i zato izlazi na izbore, kao kandidat.
Konferencija za novinare na kojoj je, u stilu Ivice Kostelića, cijelo vrijeme govorio "MI" (valjda misli na Srba i njega, a možda i sam sebi kaže mi), bila bi sasvim ok da on nije što nije. Tko o čemu, Anto o poštenju. Ako će ovi izbori obilježiti "povratnici" kao što su Budiša i Đapić, onda je bolje odmah ih poništiti i kriti datum njihovog održavanja, jer mislim da bi više ljudi došlo na "neviđeno", nego ako ih ovakvi budu pozivali.
Jako dobro zna da je kriv za debakl HSP-a na prošlim izborima, kada su ga kaznili u cijeloj državi za lopovluk u Osijeku, osim šačice naših koji su se nadali da će zauvijek trajati era žmirenja na jedno oko, ponekad i na oba. Kako se onda može shvatiti njegov pokušaj povratka?
1.Srb je usamljen - kad je kadar kojeg je postavio sam Đapić. Tomašić ga šije i preotima članstvo.
2. Vidi svoju šansu Budišinim povratkom kao "nova generacija starih"- jedino kad bi izborna pravila pisao Vlatko Marković
3. Računa na demenciju birača - možda je njega uhvatila pa reflektira
4. Netko ga zove - možda propali poduzetnici kojima nekako ne ide od kad je otišao
5. Možda je doživio katarzu - nisam primijetio da se kaje
6. Kosorica mu platila da razjedini pravaše - kad bi se ona tog mogla uopće sjetiti
7. Željan je malo pažnje medija - očito će ga dobiti, makar pričao ispraznice

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2011. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chager je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...još mi samo fali Anto Đapić u životu....

Netko i zato izlazi na izbore, kao kandidat.
Konferencija za novinare na kojoj je, u stilu Ivice Kostelića, cijelo vrijeme govorio "MI" (valjda misli na Srba i njega, a možda i sam sebi kaže mi), bila bi sasvim ok da on nije što nije. Tko o čemu, Anto o poštenju. Ako će ovi izbori obilježiti "povratnici" kao što su Budiša i Đapić, onda je bolje odmah ih poništiti i kriti datum njihovog održavanja, jer mislim da bi više ljudi došlo na "neviđeno", nego ako ih ovakvi budu pozivali.
Jako dobro zna da je kriv za debakl HSP-a na prošlim izborima, kada su ga kaznili u cijeloj državi za lopovluk u Osijeku, osim šačice naših koji su se nadali da će zauvijek trajati era žmirenja na jedno oko, ponekad i na oba. Kako se onda može shvatiti njegov pokušaj povratka?
1.Srb je usamljen - kad je kadar kojeg je postavio sam Đapić. Tomašić ga šije i preotima članstvo.
2. Vidi svoju šansu Budišinim povratkom kao "nova generacija starih"- jedino kad bi izborna pravila pisao Vlatko Marković
3. Računa na demenciju birača - možda je njega uhvatila pa reflektira
4. Netko ga zove - možda propali poduzetnici kojima nekako ne ide od kad je otišao
5. Možda je doživio katarzu - nisam primijetio da se kaje
6. Kosorica mu platila da razjedini pravaše - kad bi se ona tog mogla uopće sjetiti
7. Željan je malo pažnje medija - očito će ga dobiti, makar pričao ispraznice


Very Happy

Ja bih mu ipak predvidio svijetlu budućnost jer računa na glasove ljudi koji žive u prošlosti, a to je većina naših roditelja, baka i djedova. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2011. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
chager je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...još mi samo fali Anto Đapić u životu....

Netko i zato izlazi na izbore, kao kandidat.
Konferencija za novinare na kojoj je, u stilu Ivice Kostelića, cijelo vrijeme govorio "MI" (valjda misli na Srba i njega, a možda i sam sebi kaže mi), bila bi sasvim ok da on nije što nije. Tko o čemu, Anto o poštenju. Ako će ovi izbori obilježiti "povratnici" kao što su Budiša i Đapić, onda je bolje odmah ih poništiti i kriti datum njihovog održavanja, jer mislim da bi više ljudi došlo na "neviđeno", nego ako ih ovakvi budu pozivali.
Jako dobro zna da je kriv za debakl HSP-a na prošlim izborima, kada su ga kaznili u cijeloj državi za lopovluk u Osijeku, osim šačice naših koji su se nadali da će zauvijek trajati era žmirenja na jedno oko, ponekad i na oba. Kako se onda može shvatiti njegov pokušaj povratka?
1.Srb je usamljen - kad je kadar kojeg je postavio sam Đapić. Tomašić ga šije i preotima članstvo.
2. Vidi svoju šansu Budišinim povratkom kao "nova generacija starih"- jedino kad bi izborna pravila pisao Vlatko Marković
3. Računa na demenciju birača - možda je njega uhvatila pa reflektira
4. Netko ga zove - možda propali poduzetnici kojima nekako ne ide od kad je otišao
5. Možda je doživio katarzu - nisam primijetio da se kaje
6. Kosorica mu platila da razjedini pravaše - kad bi se ona tog mogla uopće sjetiti
7. Željan je malo pažnje medija - očito će ga dobiti, makar pričao ispraznice


Very Happy

Ja bih mu ipak predvidio svijetlu budućnost jer računa na glasove ljudi koji žive u prošlosti, a to je većina naših roditelja, baka i djedova. Very Happy

Mislim da svi precjenjuju slučaj Gotovina, mislim na generala, a podcjenjuju gotovinu, mislim na ukradeni keš. Čak ni dementni glasači neće zaboraviti silu milijuna, jer se dade govoriti o postotku onih koji će za desnicu glasati zbog prošlosti, poglavito drugog svjetskog rata, i domovinskog, koji je kombinacija želja za samostalnošću i "poslovnih vizionara" koji su iskoristili priliku. Ni moj stari nije bio u ratu zbog srba, partizana ili ustaša, već prije svega da mu djeci bude bolje, tada da prežive, a poslije da imaju bolju perspektivu. Koja podvala desnice

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: