Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Taxi Cammeo - iskustva

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ninaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.09.2010. 9:28 
Naslov:  Taxi Cammeo - iskustva
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Vodopić optužuje Cameo da ljudima naplaćuje uslugu ne po vožnji nego po osobi, ali Minovski to odlučno odbacuje. Budući da osječka gradska odluka o taksi prijevozu dopušta izdavanje računa po izlasku iz vozila, Vodopić tvrdi da vozači konkurentske kuće na istoj liniji izdaju račune po broju osoba u vozilu iako idu u istom smjeru. 'T[b]o nipošto nije točno. Tko bi se onda vozio s nama? Naprotiv, naša usluga naplaćuje se po vožnji', ustvrdio je Minovski.[/b] Dodaje da će baždarenje njihovih taksimetra biti gotovo 4. listopada."

Ovo je dio članka sa T-portala u kojem čitam što piše i ne mogu vjerovati da ovog Minovskog nije sramota u javnosti iznositi takve laži. Ja osobno sam bila nekoliko puta u njihovom taxi-u kada je u jednoj vožnji u jednom smjeru naplaćeno 2 i 3 puta. Živim u retfali i jednom sam se vraćala kući taxiem iz tvrđe (oko 5 ujutro), a vozač je čekao da se taxi potpuno napuni tako da je vozio dvoje ljudi do hotela Osijek, jednog dečka do rokove crkve i mene do bille u retfali-to je za mene jedna vožnja u jednom smjeru, a naravno da je svatko od nas troje platio 13 kn! Ja sam zadnja izlazila tako da sam to dobro vidjela i sad mi nije jasno kako taj Minovski ima obraza ovakve izjave davati u javnosti! Očito je da su sve tvrdnje izigranih djelatnika istinite!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.09.2010. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ukoliko svi ulaze i izlaze na istom mjestu plaća se jedna cijena, no ukoliko je ulazak i izlazak na različitim mjestima svatko plaća svoju cijenu...

Nas 4 često idemo skupa van i vraćamo se Cameom. Uđemo skupa, izađemo skupa i platimo ukupnu cijenu vožnje...

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.09.2010. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ako se ide sa istog mjesta na isto mjesto, ali su 2 razlicita poziva isto se placaju 2 voznje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2010. 8:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
i ako se ide sa istog mjesta na isto mjesto, ali su 2 razlicita poziva isto se placaju 2 voznje


Svejedno je to lopovluk, ja i moj susjed nazovemo svako sebi taxi, dođe isto vozilo za nas dvoje, on će izaći 100m prije mene i plaćamo dvije vožnje.... Nema mi logike.

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.10.2010. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vozili bi se taxijem ... a puno vam 13 kn ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2010. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tvrđa - retfala 40kn... i još 16 ljudi zajedno samnom u taxi-u.

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2010. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la: ›
Svejedno je to lopovluk, ja i moj susjed nazovemo svako sebi taxi, dođe isto vozilo za nas dvoje, on će izaći 100m prije mene i plaćamo dvije vožnje.... Nema mi logike.

ima logike, jer su to dvije odvojene vožnje. to što ti znaš tog drugog, to se taxi ne tiče.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: