Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Upravljanje zgradom - predstavnik stanara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Maverick25
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2010. 12:35 
Naslov:  Upravljanje zgradom - predstavnik stanara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bok,

u situaciji sam da sam izabran za predstavnika stanara Sad, ali ajd, odradio bih to onda najbolje sto mogu.Nova je zgrada, nisu jos svi (dosta njih) ni uselili, a jos nema kontejnera za smece.
Mene sad zanima postupak kako ide. Naime, investitor mi dogovara sastanak s nekim iz K-Grupe (ne mogu ih bas izguglat) i navodno se oni bave s odrzavanjem zgrade. Mene sad zanima koji su zapravo njihovi zadaci i prava ( u slucaju da oni budu upravitelji zgrade)?

Opcenito, ako netko moze pojasniti postupak, ili neki link gdje to sve ima objasnjeno?
Jel bolje uzeti Zavod za Stanovanje, ili nekog drugog?
Kako se definira naknada predstavniku stanara? Ide li neka zakonska, ili to ide kako se dogovori?

Hvala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemo1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.10.2010. 13:34 
Naslov:  Re: Upravljanje zgradom - predstavnik stanara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obzirom da sam u zadnje vrijeme čula o upraviteljima koji loše upravljaju novcem zgrada (nenamjenski potrošeni novci Shocked ), možda ti je najbolje potražiti savjet u Udruzi stanara grada Osijeka! Oni imaju crnu listu upravitelja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Maverick25
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2010. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, oni rade dva sata u cijelom tjednu. Smile
Nego, imas li ti kakvih saznanja? Moze li se bez problema promjeniti upravitelj zgrade?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: