Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U šta se pretvara "Tvrđa sajam antikviteta"?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lega2cv6
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2010. 16:06 
Naslov:  U šta se pretvara "Tvrđa sajam antikviteta"?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaki puta sve tužnija prića...danas debakl,auto-pijac se preselio u tvrđu..."bofl-seljačine" sa uzvicima "AJMO JOŠ MALO..." zadignutih majica preko "trbuva" koji toče 2.5 litarski PAN u vinsku čašu (istu i prodaju) su pokupile "stare" pepeljare iz 1989,stare boce "grenadine",kirbajske autiće,replike plagijata secesijskog namještaja "bondeksiranih" u mahagonij...ONI izlazu na sajmu "antikviteta" HEJ !!!??? a naravno tu su i oni "nobles" tipovi koji imaju fol "ozbiljniju" robu koja inaće košta na pravim sajmovima oko 20-30-40 eur a kod njih je popračena sa pričom da je to unikat (koji je inace konfekcija 60-70-ih limited edition u 100000000000 kom...lol) i košta do 10 puta više...ups... inace isti ti drze stav kao da prodaju teglu maslina sa titanika ili rijetku vazu dinastije ming!!!??? pa prestrašno! ako se pokusava od ovog seljačinama kontaminiranog grada vođenog nesposobnim ljudima napraviti iole neki starogradski štih,zašto se onda ne napravi neka selekcija izlagača koji ce donjeti nešto konkretno za izložiti i dobiti akreditaciju "IZLAGAČ" koji ce na neki nacin biti provjeren od strane stručnjaka...?! ovo je seoski kirbaj i odličan subotnji zalet za nedjeljnu kulminaciju na čepinskoj...dajte ljudi malo inicijative da se profiltrira sve i ovaj naš grad dovede do reputacije kakvu zaslužuje...postoje mladi kreativni fresh ljudi koji bi drage volje nesto napravili za grad i za boljitak ljudi u njemu samo im treba dati priliku i razrjesene ruke...
peace ya!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lady_di
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2010. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh da, primjetila sam i ja da na tom sajmu ima svega samo NE antikviteta! Ako je to sajam antikviteta, onda tu ne treba biti štand sa kruhom i kolačima, pa onaj lik sa aparatom za šeć. vatu, kokice i balonima.... Znači treba biti stvarno samo antikviteta, a ne seljački vašar!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega2cv6
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2010. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lady...slažem se potpuno,mada... aj ne smeta mi u svom tom okružju i štandovi sa domacim proizvodima (peciva,sirevi,vina, etc etc) ali kirbaj fore ne mogu biti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2010. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e o tome ja pričam u topicu o festivalu slame! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2010. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vuk dlaku mijenja al cud nikada...
odnosno...
koliko god mi imali viziju necega kako bi to trebalo lijepo izgledati...
da ga jebeš...iz nas ne možeš izbiti taj balkanski mentalitet....koji u konacnici uvjek izađe na vidjelo...
tako da sve što lijepo krene...završi sa cevapima i janjetinom na ražnju Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega2cv6
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2010. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oooo pa vidim da ne nedostaje smisla za humor,naravno...loš humor i lošu zajjjj...ne može se napisati niti jedan post i izraziti odeređeno nezadovoljstvo a da sve ne krene na lošu zajjjj i to vec nakon nekoliko postova...nego,spomenio je netko "balkanski mentalitet"?! da...vidi se iz prilozenog upadima i totalnom OT-u po temi...vidim ADMIN mi je pravopisno "ispravio" tekst i prebacio ga na drugo mjesto jer kao ovo ne spada pod "kulturu" (cak je mozda i u pravu)... ADMINE mani se lektoriranja a ufati se metle i pometi OT...Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: