Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Traži se prijevoz za ZG 28.5.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2010. 12:29 
Naslov:  Traži se prijevoz za ZG 28.5.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, manje - više, sve piše u naslovu. Nas tri cure bi na Mars festival gledati Skunk Anansie i, da ne objašnjavam, imamo komplikacija sa transportom do tamo.
Dvije bi išle iz Osijeka, a jednu moramo pokupiti putem u Našicama. Dakle, tražimo nekoga tko, eto baš taj dan popodne ide u ZG, a ima 3 mjesta da nas poveze. Naravno, sudjelujemo u troškovima.

Hvala.

Ako ništa, nema beda, teleportirat ćemo se, ako treba Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2010. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A bus...vlak? Smile Ili vam je to zadnja opcija?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pomladi si profil,sruši se na jedno 16,17 godina pa ćeš vidjeti prevoznika koliko ti srce hoće. Svi frajeri "u najboljim godinama,labudovi" baš će taj dan morati u Zg.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2010. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › A bus...vlak? Smile Ili vam je to zadnja opcija?


Stella, stvar je u tome da radimo i ne možemo uhvatiti bus/vlak koji bi nas dovezao tamo na vrijeme. Jedna legica radi u Našicama i stvari će sa sobom nositi u Našice pa hvatati što se da uhvatiti, ali to znači tek vlak koji oko 16h ide iz Osijeka, jer busa za ZG iz Našica nema. Veze su katastrofa. A i nas dvije što idemo iz Osijeka smo u banani. Ja još i mogu uzeti sl.dan, ali legice ne, jedna taj dan ima izvoz, a druga dežura na državnoj maturi i nemamo pojma kada će završiti.

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2010. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajoooj...e, jedino da unajmite onaj mini kombi od Cammea. Smile Šalim se, naravno. Mislim da ćeš malo teže naći prijevoz kakav vama treba...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2010. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa i ja.
ali, vrijedi pokušati.
Ako ništa, ići ćemo svaka sama, ja ću otići prva sa stvarima (ostajemo cijeli vikend), naći stan u kojem spavamo, naći mjesto na kojem je koncert i kako doći do njega i onda sačekati cure i odvesti ih drito tamo da ne gubimo vrijeme.

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rent-a car...nađite si neki koji vam daje mogućnost ostavljanja (vraćanja) vozila u ZG.za povratak vam očito nije bitno.kad podijelite troškove dođe vas kao i vlak.tek nedavno sam saznao da se u ZG može unajmiti i stan po danu...svašta nešto....

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.05.2010. 21:13 
Naslov:  Re: Traži se prijevoz za ZG 28.5.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle, manje - više, sve piše u naslovu. Nas tri cure bi na Mars festival gledati Skunk Anansie i, da ne objašnjavam, imamo komplikacija sa transportom do tamo.
Dvije bi išle iz Osijeka, a jednu moramo pokupiti putem u Našicama. Dakle, tražimo nekoga tko, eto baš taj dan popodne ide u ZG, a ima 3 mjesta da nas poveze. Naravno, sudjelujemo u troškovima.

Hvala.

Ako ništa, nema beda, teleportirat ćemo se, ako treba Wink


pokusajte ovdje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2010. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › rent-a car...nađite si neki koji vam daje mogućnost ostavljanja (vraćanja) vozila u ZG.za povratak vam očito nije bitno.kad podijelite troškove dođe vas kao i vlak.tek nedavno sam saznao da se u ZG može unajmiti i stan po danu...svašta nešto....


ma, @morgane, što se toga tiče, imamo mi i auto, samo, ja imam osobne traume vezane uz auto i vožnju i imam jako veliki strah kada trebam voziti negdje van Osijeka. Tu ne pričamo o ono tipa malo se bojim, već o nečem što graniči sa panikom. Sad
Palo mi je na pamet da se suočim sa svojim strahom, ali, nisam sigurna da je ovo baš pravo vrijeme za to. A cure ne voze.

Ingo je napisao/la: ›

pokusajte ovdje


hvala Smile

to još nisam vidjela

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2010. 8:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za sada se čini da su nam se komplikacije odkomplicirale Smile i da neće biti problema s prijevozom Smile Smile Smile

naravno, tu još cijeli tjedan da se opet zakomplicira, ali, nadam se da neće!
drž'te fige! Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: