Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Koristite li usluge Taxi Cammeo?

Da, zadovoljan/na sam!
44%
 44%  [ 152 ]
Da, nisam zadovoljan/na!
5%
 5%  [ 20 ]
Ne, nemam potrebu
41%
 41%  [ 140 ]
Ne, iz nekog drugog razloga
7%
 7%  [ 27 ]
Ukupno glasova : 339


Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65430
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 11:23 
Naslov:  Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[11.04.2010.] Samo dan nakon što je u petak službeno proradila nova taxi služba u gradu - Taxi Cammeo, uslijedilo je vatreno krštenje. Osječani, privučeni idejom da ih prijevoz iz noćnog izlaska njihovim domovima košta samo šaku kuna, užarili su lako pamtljivu liniju dispečera nove taxi službe (031/205-205), a sretnici koji ih i dobili morali su čekati i po nekoliko minuta za potvrdu vožnje te više desetaka minuta za samu vožnju.

Znajući da je na snazi promotivna cijena od 13 kuna za vožnje do 5 kilometara, gdje se ukupan iznos dijeli između svih putnika u vozilu (nerijetko se radi o skupinama prijatelja) - nije im za zamjeriti. Iscrpeljni vozači i pomalo izgubljeni dispečeri su i u takvim uvjetima uspjeli zadržati profesionalan odnos i osmijeh na licu.

Kakva su bila vaša iskustva? Slobodno iz iznesite u komentaru na članak...

[07.04.2010.] Taksi Cammeo u Osijeku počinje voziti u petak, a za korisnike usluga pripremio je iznenađenje - snizio je cijenu vožnje do pet kilometara s najavljenih 20 na 13 kuna. Osječani će tako pozivom na telefonski broj 031/205-205 u bilo koje doba dana i noći moći naručiti taksi-uslugu, koju direktori i vlasnici Cammea Osijek, Kosta i Vladimir Minovski - nude u 13 novih vozila (12 Opel Zafira i jedan minibus Opel Vivaro).

Riječki poduzetnici, koji su u osječkoj taksi-tvrtki zaposlili 40-ak djelatnika, objašnjavaju da je cijena od 13 kuna znatno niža od one koju naplaćuju u Rijeci, gdje su prije nekoliko godina uspostavili visoke standarde u poslovanju i tako postali lider ne samo na području Primorsko-goranske županije nego i u široj regiji.




- Osječani su nas jako dobro primili i pokazali se kao dobri domaćini, pa se i mi želimo pokazati kao dobri domaćini u našim vozilima, pod motom 'Brzo, jeftino i sigurno'. Uzimajući u obzir gospodarsko stanje, želimo približiti taksi-usluge svima pa ćemo do lipnja naplaćivati 13 kuna za vožnje do pet kilometara. Nakon toga cijena će za istu uslugu biti 20 kuna, kako smo i najavili pri pokretanju posla u Osijeku, kaže Kosta Minovski.

Direktor Vladimir Minovski objašnjava kako će pozive građana primati u dispečerskom centru, a dispečer će upućivati vozila po putnike. Dakako, građani će moći zaustaviti taksi i na ulici i prevesti se.

Vozila su, navodi Braco Munjas, voditelj poslovanja, opremljena svim potrebnim uređajima, od taksimetra do uređaja za praćenje vozila. Vozači su iskusni, provjereni, govore strane jezike, odjeveni u prepoznatljive Cammeo odore. Putnicima, posebice starima, nemoćnima i invalidima, pomoći će oko smještaja u vozilo i pri utovaru prtljage. Zadovoljan putnik naš je imperativ, poručju iz Cammea.

Dostava pošiljki

Taksi Cammeo Osijek pružat će usluge gradske i međugradske vožnje, ali i poslovnih putovanja uz rezervaciju ili prema ugovoru. Taksisti moraju položiti ispit o poznavanju kulturnih i drugih znamenitosti pa će turiste voditi u obilazak grada i dati osnovne turističke informacije, a u suradnji s agencijama uz pratnju vodiča pružat će usluge turističkih izleta. Također, Cammeo omogućuje prijevoz hitne pošiljke na odredišta u Osijeku ili u Osječko-baranjskoj županiji.


Autor: D.Pejić/Glas-Slavonije.hr


Zadnja promjena: Redakcija 031; 12.04.2010. 11:56; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
apple
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 11:26 
Naslov:  Re: Taksi Cammeo snizio cijenu, pet kilometara - trinaest kuna!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opet ovaj izmislja neku toplu vodu (navlakusa)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

13kn???
nadam se da nije neka šala... GPP propada...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
apple
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

13 kn do 01.05.2010 navodno, i onda nakon toga kad navuce ljude onda ce vratit na 20kn ako ne i vise. ovo sve isko kao sto je i u Rijeci poceo sa 13 pa sa 20 pa onda varanje ludi na veliko,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2010. 11:36 
Naslov:  Re: Taksi Cammeo snizio cijenu, pet kilometara - trinaest kuna!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apple je napisao/la (Pogledaj post): › opet ovaj izmislja neku toplu vodu (navlakusa)


?????????

Kakva navlakuša?

Pametan poslovni potez, u tih mjesec i pol dana jeftinija vožnja, a nakon toga kada građani steknu naviku vožnje taksijem povećati cijenu tj. staviti onu koja je najavljena. Ako budem zadovoljan uslugom naravno da ću je koristiti i kada bude 20 kuna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mnogo je bolji gpp koji i ne vozi na pojedinim relacijama noću i vikendima.
Kao što sam ranije pisala, neka cijena bude i 25kn, radije ću njima platiti nego ovim "starim" taksijima koji neće riječ prozboriti bez 100kn avansa Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
apple
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ostajem na domacim proizvodima gpp i stari taxi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uz biciklisticke staze, javni prijevoz i ovakve cijene taxi usluga posjedovanje automobila [ili vise njih] postaje tocka za ozbiljno razmatranje.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2010. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apple je napisao/la (Pogledaj post): › 13 kn do 01.05.2010 navodno, i onda nakon toga kad navuce ljude onda ce vratit na 20kn ako ne i vise. ovo sve isko kao sto je i u Rijeci poceo sa 13 pa sa 20 pa onda varanje ludi na veliko,


Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › Uzimajući u obzir gospodarsko stanje, želimo približiti taksi-usluge svima pa ćemo do lipnja naplaćivati 13 kuna za vožnje do pet kilometara. Nakon toga cijena će za istu uslugu biti 20 kuna, kako smo i najavili pri pokretanju posla u Osijeku[/i], kaže Kosta Minovski


Lipanj je šesti mjesec.

Pa da, odmah je trebalo biti 20 kuna... Neki skroz prigovaraju i nikada neće biti zadovoljni, a možda su samo konkurencija s kojom se ja ne bih vozio ni da prevoze 5 km za 10 kuna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2010. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apple je napisao/la (Pogledaj post): › ja ostajem na domacim proizvodima gpp i stari taxi.


Sve jasno Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apple je napisao/la (Pogledaj post): › ja ostajem na domacim proizvodima gpp i stari taxi.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

kad se neke stvari zbroje dođe se do zaključka
2+2=4

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
apple
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvo ja nema veze s ni jednim prijevozom od ovih, tako da nisam konkurencija nitkome, radim svoje, al kazem da cu se prije vozit gpp-om i starim taxi-em jel sam se s njim mogao uvijek dogovorit, a kad gledam malo forume onda vidim da sipac mulja na veliko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
divkovi1
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apple je napisao/la: ›
prvo ja nema veze s ni jednim prijevozom od ovih, tako da nisam konkurencija nitkome, radim svoje, al kazem da cu se prije vozit gpp-om i starim taxi-em jel sam se s njim mogao uvijek dogovorit, a kad gledam malo forume onda vidim da sipac mulja na veliko.


Ma naravno da ces platiti starim taksistima 100kn za isto sto bi platio novima 20kn... Daj ne seri...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bolje mi je njima dati 13 ili 20 kn,nego da me pauk digne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apple je napisao/la (Pogledaj post): › prvo ja nema veze s ni jednim prijevozom od ovih, tako da nisam konkurencija nitkome, radim svoje, al kazem da cu se prije vozit gpp-om i starim taxi-em jel sam se s njim mogao uvijek dogovorit, a kad gledam malo forume onda vidim da sipac mulja na veliko.


de sa pricas ti..sta si se s njima mogo dogovoriti? za cijenu? ako ti mislis njima placati duplo a i vise onda nesto s tobom nije u redu..ili si ti jedan od njih pa sada tu pljujes po ovom novom....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: