Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatski laburisti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.03.2010. 14:30 
Naslov:  Hrvatski laburisti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cini mi se da na forumu jos nije otvorena tema o novoosnovanoj stranci rada - tzv. hrvatskim laburistima. Dragutin Lesar (bivsi HNS-ovac, trenutno nezavisni zastupnik u saboru) osnivac je stranke - meni osobno simpaticna figura na politickoj sahovskoj ploci u rvata (blog mu je zanimljiv, a cini se i da nema previse dlaka na jeziku), no naravno vec se mogu cuti i drugacija misljenja (najveci su prigovori da se kao sindikalist - u neka ranija vremena - nije pokidao u borbi za radnicka prava i boljitak, te da je godinama sutke gledao kako pusicka i čačić provode svoje svekolike zakulisne igrice u HNS-u, dok je uzivao odredjene povlastice koje donosi visoka stranacka pozicija - covjeka ne poznam, nisam do prije godinu dana niti pratila njegov rad, tako da ne znam koliko istine ima u tim optuzbama).

bilo kako bilo, u situaciji u kojoj postojeca politicka pozicija i opozicija nemaju nikakvih suvislih ni konkretnih ideja (ni volje niti sposobnosti) sto i kako napraviti u ovom trulezu od drzave da se iščupamo iz govana, pozdravljam ovu novu politicku inicijativu i opciju. zadrzavam si pravo da budem rezervirana i oprezna te da bas ne povjerujem u svaku dobro plasiranu izjavu (koja bi isto tako mogla vrlo lako biti floskula), ali imam trenutno neki dobar predosjecaj i truncicu nade da ce hrvatski laburisti mozda biti zacetak jedne zdravije politike i napretka u vjecnoj igri zvanoj "demokracija".

Hrvatski laburisti - stranka rada

misljenja & komentari uvazene forumske populacije? Wink


Zadnja promjena: evil monkey; 16.03.2010. 14:50; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ne znam
Offline
Ukupno postova: 65
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2010. 14:46 
Naslov:  Re: Hrvatski laburisti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da imaju šanse postati bitan faktor na domaćoj političkoj sceni. Lesar, čini mi se, uživa popriličan ugled(koliko ga uopće neki političar može uživati), a s obzirom na situaciju sa dvije "glavne"stranke u državi -jedni prave krumpir salatu, drugi juhu(fuj, koji užas, zar oni stvarno misle da je to inteligentno i duhovito?), mogli bi stvarno dobro proći. I uzeti jezivo nesposobnom sdp-u dobar dio glasova.
S druge strane, stranka tek nastaje, sad će, čim osjete kako vjetar puše, bez sumnje nahrupiti u nju hrpa prebjega iz drugih stranaka, pa bi uz sve dobre namjere moglo i u ovom obliku nastaviti po starom. Isti ljudi, druga stranka, isto stanje.
Tako da, rano je još, vidjet ćemo do idućih izbora.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bugofil
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Brunei
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2010. 9:13 
Naslov:  Re: Hrvatski laburisti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još jedno narcisoidno izdrkavanje po krvatskim građanima, ništa drugo.

JA sam šef stranke, JA sam vođa, JA sam TAJ.

već puno puta viđeno kroz povijest.

_________________
Najbolja hrana je afrička. Jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.03.2010. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lesar je čovjek na mjestu,i moj glas će svakako dobiti,jbg nemam za koga drugoga...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rolling Eyes


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 11:39; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2010. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...osvježenje na političkoj sceni i nije tako loše, iako je Lesar već dugo vremena na istoj...no, s druge strane, nadam se da se neće polakomiti tijekom vremena kao i sve dosadašnje....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.03.2010. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po meni - ništa novo: još jedan sindikalni vođa koji želi politički kapitalizirati popularnost koju je stekao, probao kroz stranku a zatim se otisnuo sam. Slična priča je i s Kunstom, samo mi ne liči da će on skoro napustiti HDZ (možda kad izgubi vlast). Nisam ni za ni protiv, samo mi nije on baš nikakva nova faca; više mi to liči na preslagivanje stvari unutar ljevice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2010. 14:28 
Naslov:  Re: Hrvatski laburisti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zec965
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2010. 10:20 
Naslov:  Re: Hrvatski laburisti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bugofil je napisao/la (Pogledaj post): › još jedno narcisoidno izdrkavanje po krvatskim građanima, ništa drugo.

JA sam šef stranke, JA sam vođa, JA sam TAJ.

već puno puta viđeno kroz povijest.


Očito nisi pročitao Statut, a ni program Stranke rada, a ovako pišeš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zec965
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2010. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Po meni - ništa novo: još jedan sindikalni vođa koji želi politički kapitalizirati popularnost koju je stekao, probao kroz stranku a zatim se otisnuo sam. Slična priča je i s Kunstom, samo mi ne liči da će on skoro napustiti HDZ (možda kad izgubi vlast). Nisam ni za ni protiv, samo mi nije on baš nikakva nova faca; više mi to liči na preslagivanje stvari unutar ljevice.


Znaš li zašto su Lesar i Vuljanić izišli iz HNS-a?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zec965
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2010. 10:23 
Naslov:  Re: Hrvatski laburisti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la (Pogledaj post): › cini mi se da na forumu jos nije otvorena tema o novoosnovanoj stranci rada - tzv. hrvatskim laburistima. Dragutin Lesar (bivsi HNS-ovac, trenutno nezavisni zastupnik u saboru) osnivac je stranke - meni osobno simpaticna figura na politickoj sahovskoj ploci u rvata (blog mu je zanimljiv, a cini se i da nema previse dlaka na jeziku), no naravno vec se mogu cuti i drugacija misljenja (najveci su prigovori da se kao sindikalist - u neka ranija vremena - nije pokidao u borbi za radnicka prava i boljitak, te da je godinama sutke gledao kako pusicka i čačić provode svoje svekolike zakulisne igrice u HNS-u, dok je uzivao odredjene povlastice koje donosi visoka stranacka pozicija - covjeka ne poznam, nisam do prije godinu dana niti pratila njegov rad, tako da ne znam koliko istine ima u tim optuzbama).

bilo kako bilo, u situaciji u kojoj postojeca politicka pozicija i opozicija nemaju nikakvih suvislih ni konkretnih ideja (ni volje niti sposobnosti) sto i kako napraviti u ovom trulezu od drzave da se iščupamo iz govana, pozdravljam ovu novu politicku inicijativu i opciju. zadrzavam si pravo da budem rezervirana i oprezna te da bas ne povjerujem u svaku dobro plasiranu izjavu (koja bi isto tako mogla vrlo lako biti floskula), ali imam trenutno neki dobar predosjecaj i truncicu nade da ce hrvatski laburisti mozda biti zacetak jedne zdravije politike i napretka u vjecnoj igri zvanoj "demokracija".

Hrvatski laburisti - stranka rada

misljenja & komentari uvazene forumske populacije? Wink



Pročitao sam njihov Statut i program, te razgovarao s povjerenicom za Osijek.
Stranka ima budućnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2010. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 11:41; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zec965
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2010. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
zec965 je napisao/la: ›
Pročitao sam njihov Statut i program, te razgovarao s povjerenicom za Osijek.
Stranka ima budućnost.




Bio je ovo,kao, izvještaj "neovisnog" revizora! Onog što je radio za Podravku,Inu i društvo.


Pojasni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2010. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa zlobno,samo mi je onako zazvučalo kao kada u vijestima čujem nalaz naručenog revizora o nečemu aktualnom,a što bi javnost trebalo uvjeriti da je sve super.


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 11:41; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zec965
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2010. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa zlobno,samo mi je onako zazvučalo kao kada u vijestima čujem nalaz naručenog revizora o nečemu aktualnom,a što bi javnost trebalo uvjeriti da je sve super.[/quote]



Mr. Green

Nije mi se dalo podrobnije pisat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: