Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na sate vožnje s parkirališta uz Solarski trg?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2010. 9:00 
Naslov:  Na sate vožnje s parkirališta uz Solarski trg?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za mjesec dana polaznici autoškola na sate vožnje mogli bi kretati s jednog od parkirališta na Gornjodravskoj obali. Najvjerojatnije će biti riječ o parkiralištima na na zapadnoj strani uz Solarski trg, najavio je pročelnik Upravnog odjela za komunalno-stambeno gospodarstvo i promet Milan Kamenko.

- Imam kuću s kolnim prilazom na Zrinjevcu, ali čak i kada prilaz nije blokiran, ne usudim se uvesti automobil, jer najčešće moram instruktore vožnje tražiti po okolnim kafićima da bih mogao isparkirati automobil. Kaos o kojem pričam traje ne godinama, nego desetljećima, a otkako na ulicama nema pauka još je gore. Krajnje je vrijeme da se nađe neko novo rješenje za polaske autoškola, jer ovim stanjem, koliko čujem, nisu zadovoljni ni instruktori, žali se jedan od stanara pokraj Zrinjevca.



O preseljenju lokacije za polaske na Gornjodravsku obalu govorilo se zadnjih godina, ali bez konkretnih pomaka, a Milan Kamenko spominje i drugu mogućnost za reguliranje polazaka autoškola.

- Autoškole mogu i dalje u sate vožnje kretati s ovog mjesta, ali na način da se deset mjesta ostavi rezervirano za njih i da ta mjesta idu na natječaj, ili da dvije autoškole plate rezervaciju za jedno parkirališno mjesto. Planiramo sastanak s predstavnicima autoškola u petak, a vjerujem kako bi ovaj problem mogao biti riješen za mjesec dana, najavio je Kamenko.

Stanari gornjodravske obale - protiv!

Stanari Gornjodravske obale ne podupiru ideju da se polasci na sate vožnje prebace pod njihove prozore. Parkirališnih mjesta, kažu, ionako nema dovoljno, a dolaskom vozila autoškola problem bi se samo produbio. Jedan od nezadovoljnih stanara rekao je kako se nakon godina razmišljanja o dobrom rješenju čini da će se prometni kaos samo prebaciti u neku drugu ulicu, na neko drugo parkiralište.

Tekst: Ivan Sekol/Glas-Slavonije.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2010. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš me zanima kako bi oni to prebacili na gornjodravsku obalu kad i ovako pola grada dođe pred te zgrade parkirat jer se tu ne plaća pa je između 8 i 17h sve prepunjeno da ni stanari ne mogu nać mjesto.

_________________
...I put on my robe and a wizard hat...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2010. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najvažnije od svega je da tamo negdje u blizini nove lokacije ima kakva birtija da nam se naši dragi instuktori ne bi osjećali zapostavljenima.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2010. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a prostora kod autoslavonije koliko hoćeš, tj onaj dio prekoputa pivovare, a i birtija im je blizu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mitar031
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2010. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasto ne krecu ispred Poglavarstva?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka kreću iz zološkog.Ionako se pola instruktora ponaša kao da pripadaju u Zoo vrt.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: