Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradnja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zelja007
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2010. 13:42 
Naslov:  Gradnja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pozdrav,
trebao bih poceti raditi kao tehnicar u navedenoj firmi.Koliko su mi rekli, bio bi "poslovodja gradilista"
zanima me kakvi su uvjeti rada..znam samo da radim 9 sati dnevno..i ako netko zna, koliku placu mogu ocekivati.
hvala!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2010. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odi do onog koji to je to reko i pitaj ga pobogu, sto se sitids, kako ces biti sef gradilista ako se bojis ovakvih pitanja Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2010. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zelja007 je napisao/la: ›
pozdrav,
trebao bih poceti raditi kao tehnicar u navedenoj firmi.Koliko su mi rekli, bio bi "poslovodja gradilista"
zanima me kakvi su uvjeti rada..znam samo da radim 9 sati dnevno..i ako netko zna, koliku placu mogu ocekivati.
hvala!!!


Prve tri godine bit ćeš pripravnika i plaća će ti biti frtalj kruha i dvest' dkg. podrigače (tirolske). Od 3. - 5. godine dobijaš i jedno kinder jaje na sve ono što si imao kao pripravnik. Nakon 5 godina postaješ radnik na neodređeno vrijeme, u slučaju da u međevremenu nisi riknio od zdrave hrane (podrigače, suhog kruha i slatkog).

Čovječe jako si se slabo informirao kad si išao na razgovor za posao, ako smijem primjetiti.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zelja007
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2010. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je bilo na brzinu pa se nisam stigao niti pripremiti..
za placu nisam htio pitati jer je to pomalo nepristojno kod prvog kontakta..
ne bih sad o detaljima..cuo sam svasta,od 3 pa do 6 tisuca..eto,ako netko zna tocno ili barem blizu kolika bi bila.bez terenskog rada

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2010. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...super si, trebao bi početi raditi u XY firmi, a ne znaš ništa osim da je radno vrijeme 9 sati???????.....e, pa svašt'...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2010. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alo ako znate recite,šta ga prčite bez veze...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2010. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

---


Zadnja promjena: PEGY; 23.01.2013. 16:13; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zelja007
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2010. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

halo direktori svemira, ako dozvoljavate da pojasnim...
ponuda je dosla nenadano..i iskreno nisam znao o poslu u tom trenutku nista..sto sam trebao reci trebam par dana da razmislim dok ne vidim o cem se radi??
dobio sam osnovne informacije ali me zanima misljenje ljudi koji su taj posao radili ili ga rade..jel se to uglavnom razlikuje od onog sto ti kazu sefovi.ne vidim sta je u tome cudno?

anakonda,ako te toliko veseli pisanje idiotarija po internetu, slobodno nemam nista protiv..ali bih te molio da se strpis dok ja ne dobijem ono zbog cega sam i otvorio topic.

hvala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2010. 7:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...sori, al nestrpljiva sam osoba.....i btw. mozda si i trebao reći da ti je potreban dan-dva, pa pobogu čovječe, ne ideš kopat kanale, već biti šef gradilišta!!!

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 7:34 
Naslov:  Re: Gradnja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zelja007 je napisao/la (Pogledaj post): › pozdrav,
trebao bih poceti raditi kao tehnicar u navedenoj firmi.Koliko su mi rekli, bio bi "poslovodja gradilista"
zanima me kakvi su uvjeti rada..znam samo da radim 9 sati dnevno..i ako netko zna, koliku placu mogu ocekivati.
hvala!!!

možda je bolje pitanje možeš li plaću očekivat tj jel redovita?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2010. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam se raspitivao za keramičara tamo... koliko sam čuo keramičari imaju po zimi oko 3,000 kn, a po ljeti 4,000 kn plaću i to za teško drkanje kurca ( dnevno imaju za postaviti oko 3, 4 kvadrata ) i to su mi rekli ljudi koji tamo rade... sada jel to istina ili nije ne znam... samo kažem šta sam čuo... za poslovođe sam čuo da više alkohola tamo popiju nego što radnih sati nakupe, tako da kontam da su i oni isto drkadžije...

što se tiče pitanja pri razgovoru za posao, ja imam tri osnovna pitanja, bez kojih ne završavam razgovor, pa makar to bio i prvi: prijavljuje li te poslodavac, kolika je plaća i kakvi su ugovori ( na određeno ili određeno )... ništa ostalo mi nije toliko bitno...

a evo i jedne prigodne pjesme u vezi s ovom temom:



_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: