Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



agencija za organizaciju vjenčanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
yukatan
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2010. 0:42 
Naslov:  agencija za organizaciju vjenčanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pozz svima! Zanima me da li su slavonci uopće zainteresirani za agencije za organizaciju vjenčanja... Ili cjelokupnu organizaciju obavljaju sami?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2010. 1:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što misliš? Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yukatan
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2010. 1:30 
Naslov:  Re: agencija za organizaciju vjenčanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da li biste prepustili agenciji cjelu organizaciju itd... ili biste sve skupa sami radili sa prijateljima ili rođacima?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2010. 1:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi nastoje sve sami organizirati, da znaju na čemu su, a isto tako da i prođu što povoljnije. Moja tetka se udaje u 5. mjesecu i sami smo tražili salu, organizacija pića, domaći kolači, pronalazak benda, svirača i sl., sve sami. Tako smo već mojoj tetki koja se udala prije 2 godine organizirali i bilo je fantastično! Uz dosta manje novca nego što bi se potrošilo na neku fensi organizaciju vjenčanja, stvarno smo super sami organizirali. Smile Možemo i drugima organizirati vjenčanja koliko smo se ispraksali. Smile

Ali uvijek ima onih koji su dobro potkoženi i ne da im se zamarati i misliti na to pa sve prepuste drugima. Pa ako se baviš organizacijom vjenčanja... Wink

Mislim da bi to bio unosan posao negdje drugdje, ovdje kod nas je sve...znaš već gdje. Wink

Ali jako je fora...nekome organiziraš vjenčanje, ne mora misliti ni na što, manje je stresa, žurbe i sl., a ti opet fino zaradiš. Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2010. 6:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: