Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mladić HIV-om zarazio nepoznat broj Šibenčana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2010. 5:17 
Naslov:  Mladić HIV-om zarazio nepoznat broj Šibenčana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


"Sve se razotkrilo kad me izvjesna 40-godišnjakinja iz Tisnog sa otoka Murtera prijavila i optužila da sam joj provalio u obiteljsku kuću', rekao je mladić koji je zarazio trojicu svojih ljubavnika AIDS-om."


Policija je podnijela kaznenu prijavu protiv 21-godišnjeg mladića K. Š. iz zaleđa Šibenika, koji je zarazio je trojicu ljubavnika virusom HIV-a.

Policija sumnja da je na području Šibenika od 1. kolovoza 2009. do 1. veljače ove godine, održavao seksualne odnose s nekoliko muškaraca, znajući da je inficiran, a da ih nije upozorio na svoje zdravstveno stanje.

Novinari Jutarnjeg lista razgovarali su sa zaraženim mladićem, koji im je rekao da mu je žao, te da se ispričao svojim ljubavnicima.

Ispričao je kako se sve razotkrilo kada ga je jedna 40-godišnjakinja iz Tisnog sa otoka Murtera prijavila i optužila da joj je provalio u obiteljsku kuću. Tada ga je zadarska policija pozvala na razgovor, a poslije su ga odveli na ispitivanje u Vodice.

''Tada sam shvatio da mi je moja donedavna prijateljica iz Tisnog namjestila cijelu igru. Ona je ispričala policiji sve o mojoj seksualnoj orijentaciji i bolesti, što je, priznajem, nažalost, istina. Učinila je to i prokazala me javnosti iz meni neshvatljivih razloga. Samo znam da je policija tu osobu prije nekoliko dana dovela u vezu s drogom i oružjem što su pronašli skriveno na njenoj pasari u tišnjanskoj luci'', ispričao je K. Š. za Jutarnji list.

Kada ga je policija pitala za bolest K.Š. im je otkrio cijelu svoju stravičnu priču zbog koje danas žali. Priznao je i da je, od kada je znao da ima AIDS spavao s oko 15 muškaraca.

''HIV mi je dijagnosticiran u kolovozu prošle godine. Pristupio sam terapiji i danas se liječim. Da, istina je, što sam priznao i policiji da sam u tom vremenu ostvario seksualne kontakte s tri muškarca s područja Šibenika bez zaštite. Istina je da im nisam rekao istinu'', rekao je novinarima Jutarnjeg lista.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2010. 5:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu vjerovati da se tako što događa i da je lik svjesno išao zaraziti svoje partnere. Ne znam dal mi je čudnije ili odvratnije to ili što je bio s čak tri lika koji su čak i oženjeni?! Čovječe, kud ovaj svijet ide?!?! Da se ti Šibenčani toliko idu trpati u dupe...i da su derpei...odvratno! To kao da je kupleraj za pederaju u Šibeniku, ako je ovaj u samo par mjeseci spavao s 15 likova, a možda i više...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2010. 7:46 
Naslov:  Re: Mladić HIV-om zarazio nepoznat broj Šibenčana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za svaku osudu je što je namjerno išao zaraziti tolike ljude. Šibenik je duplo manji grad od Osijeka cca. 50 000 stanovnika. Čini mi se da one priče o "galebovima" i ženama baš ne drže vodu. Zlo, odem na kupanje sa ženom i nisam siguran mjerka li tip mene ili ženu? Smatram se vrlo tolerantnom osobom, ali ovo je i meni previše. Nisam ni u najcrnjim slutnjama mogao pomisliti da je gay populacija toliko proširena. Ima li itko pojma kako normalno odgajan mladi čovjek (odrastao u tradicionalnoj obitelji uz oca i majku) uopće i postane gay? Zna li itko odgovor na to pitanje, ili makar neku ideju kako je moguće da do toga dođe?

Napominjem da ovim postom nisam želio povrijediti ničije osjećaje, niti bilo koga osuđivati, ali odgojen sam u jednoj tradicionalnoj katoličkoj obitelji i istospolna ljubav kao takva za mene nije prihvatljiva pojava.


osijek031.com smile Ne, ne i ne! osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2010. 9:32 
Naslov:  Re: Mladić HIV-om zarazio nepoznat broj Šibenčana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stoka pederska Twisted Evil hehehehhe
sto se mene tice - tako im i treba, samo mi zao zena Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2010. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Čovječe, kud ovaj svijet ide?!?! Da se ti Šibenčani toliko idu trpati u dupe...i da su derpei...odvratno! To kao da je kupleraj za pederaju u Šibeniku, ako je ovaj u samo par mjeseci spavao s 15 likova, a možda i više...


Taj Sibenik je ustvari sodoma i gomora.

Sva sreca da kod nas toga nema. Kod nas pravi decki, hrvati i katolici vataju djevojke po ulici i drpaju ih po sisama i guzicama ... a one koje se bas ne otimaju jako ... i prcnu malo.

A nije ni cudo ... kad pogledas kako se te vrtirepke oblace u danasnje vrijeme i kako provociraju.

To su normalne i zdrave pojave u jednom gradu ... neka se ti sibencani malo ugladaju u nas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2010. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidjeh na vijestima. . . .

oženjeni frajeri guze druge frajere . . .

evo još jedan razlog zašto je pederluk bolestan.

neka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2010. 13:55 
Naslov:  Re: Mladić HIV-om zarazio nepoznat broj Šibenčana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Za svaku osudu je što je namjerno išao zaraziti tolike ljude. Šibenik je duplo manji grad od Osijeka cca. 50 000 stanovnika.

...

Zlo, odem na kupanje sa ženom i nisam siguran mjerka li tip mene ili ženu? Smatram se vrlo tolerantnom osobom, ali ovo je i meni previše. Nisam ni u najcrnjim slutnjama mogao pomisliti da je gay populacija toliko proširena.


Potpisujem...
always ready je napisao/la: ›
vidjeh na vijestima. . . .

oženjeni frajeri guze druge frajere . . .

evo još jedan razlog zašto je pederluk bolestan.

neka.

F.U.J!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2010. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svakako je užasno i za osudu, što je mladić učinio svjesno tako nešto. No i tužno mi je čitati ovakve primitivne komentare i negativne prizvuke:

always ready je napisao/la: ›
evo još jedan razlog zašto je pederluk bolestan.
neka.

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): › stoka pederska Twisted Evil hehehehhe


Educirajte se malo i pogledajte oko sebe.
Neki brojevi kažu i da su cca. 10% osječkoga stanovništva homoseksualci, zdravi ljudi, zdrava razuma,...
Homoseksualnost nije bolest i desetljećima se ne kategorizira kao poremećaj u psihologiji.

Ovo što se tu vrlo lakoumno počne širiti među ljudima nepotrebna je mizantropija.
Osuditi mladića - svakako. Homoseksualnost općenito - ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2010. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koko je napisao/la: ›
Educirajte se malo i pogledajte oko sebe.
Neki brojevi kažu i da su cca. 10% osječkoga stanovništva homoseksualci...

Osijek je puno veći grad naspram Šibenika. Onda kontam da u Šibeniku ima 30% gayeva. Ne znam jesu to sve tamo homoseksualci kad je ovaj izmjenjao čak 15 partnera otkad zna da ima HIV. K'o da se lijepe na njega, čovječe! Ajd da je eventualno 2-3, ali nije ni to, nego 15, i još su neki od njih i oženjeni i kontam da imaju djecu. Jesu to ljudi poludjeli?!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2010. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koko je napisao/la: ›
Svakako je užasno i za osudu, što je mladić učinio svjesno tako nešto. No i tužno mi je čitati ovakve primitivne komentare i negativne prizvuke:

always ready je napisao/la: ›
evo još jedan razlog zašto je pederluk bolestan.
neka.

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): › stoka pederska Twisted Evil hehehehhe


Educirajte se malo i pogledajte oko sebe.
Neki brojevi kažu i da su cca. 10% osječkoga stanovništva homoseksualci, zdravi ljudi, zdrava razuma,...
Homoseksualnost nije bolest i desetljećima se ne kategorizira kao poremećaj u psihologiji.

Ovo što se tu vrlo lakoumno počne širiti među ljudima nepotrebna je mizantropija.
Osuditi mladića - svakako. Homoseksualnost općenito - ne.


Tvrdiš da homoseksualnost nije bolest . Dobro, neću pobijati tu tvoju tvrdnju ma što god ja mislio o njoj. Možeš li mi ti ili bilo tko drugi molim te objasniti što je homoseksualnost ako nije bolest. Ja sam tradicionalno katolički odgojen, a natuko' sam i godina na grbaču, i nikako ne bih želio umrijeti u neznanju, a da ne znam što je to kad osoba ima seksualne sklonosti prema osobama istog spola. Otvoren sam za edukaciju, pucajte. Hvala lijepo!
Glavom o zid

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2010. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Tvrdiš da homoseksualnost nije bolest . Dobro, neću pobijati tu tvoju tvrdnju ma što god ja mislio o njoj. Možeš li mi ti ili bilo tko drugi molim te objasniti što je homoseksualnost ako nije bolest.


To vam neću ja objašnjavati, jer postoje sigurno bolji izvori informacija.
Primjerice psihijatri, psiholozi, biolozi i drugi znanstvenici koji su još u sedamdesetim godinama prošloga stoljeća tako odlučili.
Uvjeren sam da u našoj knjižnici postoje kvalitetne knjige na tu temu!

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja sam tradicionalno katolički odgojen, a natuko' sam i godina na grbaču, i nikako ne bih želio umrijeti u neznanju, a da ne znam što je to kad osoba ima seksualne sklonosti prema osobama istog spola. Otvoren sam za edukaciju, pucajte. Hvala lijepo! Glavom o zid


Ironičan ton baš i ne obećava da ste spremni nešto naučiti o ovoj tematici.
Iako su vas godine i vjera trebali naučiti da ne sudite površno o drugim ljudima, te da nekoga tko je drugačiji, ne etiketirate (zbog svog uvjerenja) kao bolesnika.

citat sa wikipedije je napisao/la: ›
...primjer je homoseksualizam, koji je sve do ranih 1970-ih smatran za duševnu bolest, dok se takvo mišljenje danas u mnogim krugovima smatra za simptom duševne bolesti zvane homofobija.


Nije mi glavna zanimacija ovo sve pisati (a također smo u offtopicu), tako da vas ostavljam s pozdravom, da naučite još mnogo toga dok ste u mogućnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2010. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zbog takvih osoba ne volem lizati pičke ženama! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2010. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koko je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Tvrdiš da homoseksualnost nije bolest . Dobro, neću pobijati tu tvoju tvrdnju ma što god ja mislio o njoj. Možeš li mi ti ili bilo tko drugi molim te objasniti što je homoseksualnost ako nije bolest.


To vam neću ja objašnjavati, jer postoje sigurno bolji izvori informacija.
Primjerice psihijatri, psiholozi, biolozi i drugi znanstvenici koji su još u sedamdesetim godinama prošloga stoljeća tako odlučili.
Uvjeren sam da u našoj knjižnici postoje kvalitetne knjige na tu temu!

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja sam tradicionalno katolički odgojen, a natuko' sam i godina na grbaču, i nikako ne bih želio umrijeti u neznanju, a da ne znam što je to kad osoba ima seksualne sklonosti prema osobama istog spola. Otvoren sam za edukaciju, pucajte. Hvala lijepo! Glavom o zid


Ironičan ton baš i ne obećava da ste spremni nešto naučiti o ovoj tematici.
Iako su vas godine i vjera trebali naučiti da ne sudite površno o drugim ljudima, te da nekoga tko je drugačiji, ne etiketirate (zbog svog uvjerenja) kao bolesnika.

citat sa wikipedije je napisao/la: ›
...primjer je homoseksualizam, koji je sve do ranih 1970-ih smatran za duševnu bolest, dok se takvo mišljenje danas u mnogim krugovima smatra za simptom duševne bolesti zvane homofobija.


Nije mi glavna zanimacija ovo sve pisati (a također smo u offtopicu), tako da vas ostavljam s pozdravom, da naučite još mnogo toga dok ste u mogućnosti.



Ako pažljivije pročitaš post vidjet ćeš da je moje pitanje bilo upućeno tebi, ili bilo kome drugom na ovom forumu i nije imalo za namjeru vrijeđati ničije osjećaje . Ironičan ton je dio moje osobnosti i tu se baš ne da nešto puno promijeniti. Moja vjera ne priznaje istospolne zajednice, a moje životno iskustvo me je naučilo da nije sramota biti bolestan . Znam da je ovo vrlo osjetljiva tema (posebno za neke„kategorije“ ljudi) te u potpunosti razumijem tvoju potrebu da se odmakneš od rasprave sa tamo nekim „matorim frustriranim prdonjom“. Molim sve da pročitaju moj prvi post na ovu temu prije nego me optuže za vrijeđanje zbog nerazumijevanja. Hvala !

Predrasude nemam glupe. Rupe ko' rupe .
osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.02.2010. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
koko je napisao/la: ›
Svakako je užasno i za osudu, što je mladić učinio svjesno tako nešto. No i tužno mi je čitati ovakve primitivne komentare i negativne prizvuke:

always ready je napisao/la: ›
evo još jedan razlog zašto je pederluk bolestan.
neka.

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): › stoka pederska Twisted Evil hehehehhe


Educirajte se malo i pogledajte oko sebe.
Neki brojevi kažu i da su cca. 10% osječkoga stanovništva homoseksualci, zdravi ljudi, zdrava razuma,...
Homoseksualnost nije bolest i desetljećima se ne kategorizira kao poremećaj u psihologiji.

Ovo što se tu vrlo lakoumno počne širiti među ljudima nepotrebna je mizantropija.
Osuditi mladića - svakako. Homoseksualnost općenito - ne.


Tvrdiš da homoseksualnost nije bolest . Dobro, neću pobijati tu tvoju tvrdnju ma što god ja mislio o njoj. Možeš li mi ti ili bilo tko drugi molim te objasniti što je homoseksualnost ako nije bolest. Ja sam tradicionalno katolički odgojen, a natuko' sam i godina na grbaču, i nikako ne bih želio umrijeti u neznanju, a da ne znam što je to kad osoba ima seksualne sklonosti prema osobama istog spola. Otvoren sam za edukaciju, pucajte. Hvala lijepo!
Glavom o zid


gle, a šta je vjerovanje u isusa nego blaži oblik shizofrenije?
[uklonjeno, upozorenje]

P.S. ovako grube riječi zato jer su pravi krenuli s kamenjem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2010. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakve veze ima promiskuitetno ponasanje jedne osobe sa sexualnom orjentacijom ?

sexualno devijantno ponasanje i promiskuitet nisu odlike samo homosexualnosti, nego ih ima i u heterosexualnim odnosima.

svatko od nas poznaje barem jednu 'radodajku' kojoj ljubav prema kurcu nije strana ... i koja to radi cak besplatno.

nakon takvih slucajeva se ne razapinje heterosexualna populacija na krizu radi tog pojedinca.

tako da ne vidim razlog zbog kojeg se sada ovdje pljuje po svim homosexualcima.

i u homo i hetero populaciji ima i prostitucije i pedofilije i sodomije i nekrofilije i sadizma i mazohizma i zoofilije i nimfomanije itd itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: