Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Upozorenje! Lažni poziv iz VIP-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2010. 17:56 
Naslov:  Upozorenje! Lažni poziv iz VIP-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

netko zove s broja 091-788-9999 i predstavlja se da je iz vip-a, pita jeste kod kuće, da bi došao prezentirati vam najnovije vip-ove pogodnosti za korisnike.

u vip-u tvrde da to nema veze s njima i da nije nitko njihov.

na tom se broju nitko ne javlja kad vi zovete nazad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2010. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaš broj dostupan u imeniku ?

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2010. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije mene osobno zvao, ali od dvije osobe za koje znam da je zvao jedna je u imeniku, ali druga nije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2010. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, mene su vise puta zvali iz T-mobilea, nudeci da se nalazim s njihovim agentima. Lijepo od njih, ali doista nemam vremena nalaziti s nekim na cugi da bi mi objasnio ono sto mogu saznati preko telefona ili u samom T-mobile centru pri produljenju.

Jedan od rijetkih slucajeva kad mi je bilo nelagodno jer netko zeli penetrirati u moju privatnost. Ok - imajte moje podatke, masturbirajte nad mojim JMBG-om, navikama, kolicinom poziva, cak me i ponekad zovite, ali ne inzistirajte da se nalazim s vasim agentima.

S produljenjem ugovora prestali su i pozivi. ;-)

Jesi na pretplati? Mozda doista jest netko iz VIP-a. Spika je bila slicna kao i u tvom slucaju - da ce agent doci gdje god treba, zbog cega sam se i osjecao nelagodno - jos da moram spremati gajbu radi tamo nekog jebenog produljenja ugovora. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2010. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nijedan od dva broja o kojima je riječ nije na pretplati.

nije isključeno da to uistinu jest neki vanjski suradnik vipa, ali to u službi za korisnike ne znaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2010. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › nijedan od dva broja o kojima je riječ nije na pretplati.

nije isključeno da to uistinu jest neki vanjski suradnik vipa, ali to u službi za korisnike ne znaju.


Ma ne vjerujem...VIP prepaid imam preko 10 godina..postpaid preko 5...nikada me nitko nije pozivao vezano za ikakve njihove usluge sa nekakvog "običnog" broja...tako da vjerujem da se prije radi o nekakvoj zeznciji (pogotovo što su oba pozivana broja na prepaid-u)...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ally Mcbeal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2010. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sigurno je neki vanjski suradnik, jer danas rade na tome da potuku konkurenciju, pa možda i na ovaj način...
To što na službi za korisnike nisu upućeni u to, ne znači da taj netko zaista ne radi za VIP. Na službi za korisnike česta je pojava da netko nije upućen, nije pročitao mail ili slično.... Ima jako puno ljudi koji rade tamo tako da... mislim da se ne bi trebali zabrinjavati... Isto je bilo i s MAXTV-om i sličnim uslugama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2010. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da nije bio lažan poziv jer je legici tako došao predstavnik vipa u stan. zovu korisnike koji su već dugi niz godina na vipu i imaju određenu <visoku> potrošnju. daju pogodnosti jeftinijeg telefoniranja uz potpisivanje ugovorne obaveze na ... mislim 18mj ... s time da te tarfine opcije i pakete nemaju u redovnoj ponudi

p.s. što se tiče službe za korisnike agenti svaki dan dobiavju hrpu mailova i možda baš taj agent nije stigao pročitati ili je predvidio jedan. osim toga nekad se agentima u CC-u ne šalju mailovi da agenti-akviziteri idu od "kuće do kuće" ...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2010. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A možda su im ti agenti studenti koji nemaju pojma o takvim stvarima ili nisu obaviješteni. Baš oni znaju od XY ljudi iz cijele Hrvatske koji rade u VIP-u, koji što radi i za što je zadužen...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2010. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd pliiiz ne spominji da studenti nemaju pojma

kakve veze ima jesi student ili si na ugovor, obuka je ista
ne možeš raditi ako nisi prošla edukaciju, testove, slušanje pa tek onda počneš s javljanjem korisnicima
misliš da bi ijedan operater dozvolio da stave nekoga na slušalice i da taj daje netočne informacije

hvala na razumijevanju

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.02.2010. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a nekada smo mislili da su jehovini svjedoci dosadni, i da ih se ne mozes rijesiti Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2010. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@MissTake...pa baš oni agente iz cijele Hrvatske obavijeste da imaju čovjeka koji će osobno zvati ljude i tko je to...kužiš, ne kažem da su studenti glupi, ali ne mogu uvijek svi sve znati i tko sve radi za VIP koji pokriva cijelu Hrvatsku.

Ako je Don Kojot zvao VIP-ovu službu za korisnike, i ako je recimo dobio nekoga iz Zagreba i sl., jel taj isti može njemu reći: "Da, mi sve znamo koga imamo zaposlenog u Osijeku i koja mu je funkcija?". Naravno da ne, kao što blagajnica u Konzumu iz Osijeka nema pojma tko radi i na kakvom radnom mjestu u Dubrovniku. Ista stvar.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2010. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

isuse i bože i marijo i sve sveci i apostoli

ide ti grupni mail na cijelu granu

i da , svi agenti imaju istu obuku, ma gdje bio cc iltiga call centar, i da ako krene neka nova akcija mail ide na sve grane koje su obuhvaćene tom akcijom bez obzira u kojem si gradu

hahahahah osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile meni je ovo 6666 post

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2010. 13:51 
Naslov:  Re: Upozorenje! Lažni poziv iz VIP-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
hahahahah osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile meni je ovo 6666 post

Evil devil Twisted Evil

Kod mene kući, prije koji mjesec došao neki lik iz T-Mobilea i nudio tarifu "Po mom", za koju nisam ni čula. Pričao je i pričao o toj tarifi i brat ju je uzeo. Tako da ne vjerujem da je ovo neka podvala jer takvih stvari ima, da ti samo onako bane ne vrata i nudi neke tarife i sl. Donio čovjek ugovore i sve, kao da si došao u T-Mobile. Možda to idu u slobodno vrijeme da naprave što veći broj potpisanih ugovora...a time i veću zaradu.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2010. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, postoje takvi agenti-akviziteri, i neće te nitko silovati ako ih pustiš u kuću i briga ih kako je stan pospremljen, bitno im je da nešto prodaju osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: