Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Rukomet: EURO 2010

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Dokle ćemo dogurat?

Skupina
0%
 0%  [ 0 ]
Skupina (drugi krug)
4%
 4%  [ 1 ]
Polufinale
13%
 13%  [ 3 ]
Finale
54%
 54%  [ 12 ]
Prvaci
27%
 27%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 22


Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2010. 16:27 
Naslov: Great ! Rukomet: EURO 2010
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nego šta kažete na otvaranje jučer? po meni je ispalo bolje nego sam iskreno očekivao. drago mi je zbog vukovića, aliloviću i malom štrleku isto kapa do poda. balić imam osjećaj da je konačno nešto odigro nakon valjda dvije godine zabušavanja i šerifovanja na terenu.

diletant červar je već priča za sebe koju sam vam ispričao prije jedno 2 godine i naravno ništa se nije promijenilo. i dalje ga za vrijeme time - outova guraju sa strane. zadnji time na tekmi, vodimo 1 razlike i suci nam digli ruke a on majstor govori idi na faul, dva i onda baci loptu u aut. imbecil. ako ideš na faul, dva suci će ti odmah uzet loptu. nepozivanje stupova u obrani dominikovića i špoljarića (osvetit će nam se kad tad, vidit ćete), nepozivanje istog tog vukovića prošle godine, dalje da nepičam

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2010. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedva čekao prvenstvo. Iznenadili su me dosta Njemci, znao sam da nisu toliko jaki, al da su igrali x danas od Slovenaca, to me začudilo.
Mislim da bi mogli mi ovo osvojit, evo i Francuzima ne ide nešto, jučer x sa Mađom danas jedva Čehe pobjedili, a njih su jučer Španjolci razvalili. Poljska bi mogla bit jako opasna.
Kao što si i spomenio gore Štrlek, Alilović i Vuković maestralno, i Balić se budi i bit će zvijer. Samo da još Duvnjak proradi kako spada i ne brinem se za rezultat.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2010. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Francuzi se zagrijavaju na početku ko uvijek, poslije su ne zaustavljivi sa svojom ubijačkom obranom koju suci dopuštaju iz godine u godinu.
a što se tiče nas obrana nam je jako slabija nego prije i bit će trenutaka kad nam zašteka napad 10 minuta bez gola tak da ne vjerujem u osvajanje medalje.

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2010. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr. zoidberg je napisao/la: ›
Francuzi se zagrijavaju na početku ko uvijek, poslije su ne zaustavljivi sa svojom ubijačkom obranom koju suci dopuštaju iz godine u godinu.
a što se tiče nas obrana nam je jako slabija nego prije i bit će trenutaka kad nam zašteka napad 10 minuta bez gola tak da ne vjerujem u osvajanje medalje.

Ma medalja po meni sigurna, samo još da vidim koje boje Smile
Evo Francuzi danas bili preko 15 minuta bez gola.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2010. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad kad malo gledam, imali smo jebene sreće sa ždrijebom. imamo uvjerljivo najlakšu skupinu, čak mislim da je bolje da smo dobili ukrajince nego domaćine a i skupina s kojom se križamo nam puno više odgovara od one dvije. francuzi neće puno izgubit ovim remijem protiv mađara ako nabiju španjolce u zadnjem kolu što vjerujem da hoće. i za kraj jedna opservacija: al će graz da gori kad budemo sa srbima igrali. kontam da će bit ko u kranju na vaterpolu Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2010. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvatska je odigralo točno onako kako sam i mislio da će biti.Jači smo od norvezana sto smo i pokazali ali prva je tekma pa nisam ni mislio da ce biti pobjeda s vise golova razlike.Do sada najlijepsi rukomet su pokazali španjolci koji su odigrali 2 stvarno dobre utakmice i čini mi se da ponovo imaju onakvu snagu od prije par godina.Francuzi su me razocarali,kao sto je netko rekao mozda se i zagrijavaju ali mislim da to nije to.Poljska vrlo dobra.Sto se tice zdrijeba tu smo stvarno dobro prosli i nadam se da ovaj puta mozemo do kraja.Ako bi gledao dosada odigrano mislim da bi se u finalu mogli naci mi i spanjolci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2010. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u svakom slučaju će u onom dijelu ždrijeba jedna super ekipa ostat bez polufinala (francuska, španjolska, poljska) dok bi u našem dijelu ždrijeba mogli u polufinale mi i danci. još sam tamo zaboravio i sloveniju.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2010. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

katastrofalna igra, puno poveznica između ovog susreta i meča čilića i tomića od prije dva dana. jebeš mi sve, mi nikad nikog ne možemo razbit.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2010. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
katastrofalna igra, puno poveznica između ovog susreta i meča čilića i tomića od prije dva dana. jebeš mi sve, mi nikad nikog ne možemo razbit.
Nista drugo nego krivi pristup igri.Mislili smo a dobili smo norvezane,lako cemo ukrajince i rezultat je bio takav kakav je.Danas navijam za spanjolsku protiv francuza i mislim da bi ih mogli dobiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2010. 11:44 
Naslov:  Re: Rukomet: EURO 2010
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

majmun


_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2010. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mali živac toliko nam je puta sjebao igrača manje svojim istupima. Ponekad djeluje kao nezreli klinac. Suma sumarum jučerašnje igre naših: goli k

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2010. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
sad kad malo gledam, imali smo jebene sreće sa ždrijebom. imamo uvjerljivo najlakšu skupinu, čak mislim da je bolje da smo dobili ukrajince nego domaćine a i skupina s kojom se križamo nam puno više odgovara od one dvije. francuzi neće puno izgubit ovim remijem protiv mađara ako nabiju španjolce u zadnjem kolu što vjerujem da hoće. i za kraj jedna opservacija: al će graz da gori kad budemo sa srbima igrali. kontam da će bit ko u kranju na vaterpolu Smile


Naša i grupa s kojom se križamo su podjednake.
Hrvatska = Danska
Rusija jača od Srbije
Norveška = Island
Ukrajina = Austrija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2010. 23:39 
Naslov:  Re: Rukomet: EURO 2010
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

teško smo usrali motku ovim iksom, al kako smo igrali još smo dobro i prošli. nadam se samo da će ovim panjevima tamo netko objasniti da će nam za prolaz 99% sigurno trebati pobjeda protiv austrije i krvavi bod protiv danaca. malo sam računao i rasplet je sljedeći; računam da ćemo dobit austriju (mislim ako njih ne dobijemo nemamo šta tražit u polufinalu), island će dobit ruse jer nemaju više šanse pa vjerojatno ni motiva. nam je super važna i utakmica norveške i danske.

trebamo navijat za norvežane jer bi tada prije zadnjeg kola situacija bila sljedeća:
hrvatska 7
island 6
norveška 6
tu prolazimo sigurno i da izgubimo od danske jer u zadnjem kolu igraju island i norveška, a ako međusobno odigraju neriješeno čak smo i prvi jer smo najbolja ekipa u krugu.

sranje je ako dobije danska;
hrvatska 7
island 6
danska 6
tada smo u teškoj banani jer island bi igrao protiv otpisane norveške, a susret nas i danaca bi odlučivao tko će proći (ovo će se dogoditi, vjerujte mi, a znamo kako krasna iskustva imamo sa dancima. skoro kao sa francuzima)

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.01.2010. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma dobivamo austrijance...a ruse ne bi trebalo još otpisat...sigurno da žele dokazat da nešto vrijede...a vrijede...ma idemo mi dalje sve do francuza...a onda dolazi aballo Smile ....al mislim...najmlađa smo repka na prvenstvu...polufinale je dobar rezultat...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2010. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mlada smo mi reprezentacija i blizu smo polufinala ali meni se nekako cini da previse toga "silimo" u napadu,da nema tecnih i brzi akcija i proigravanja.Vori mi se nekako slabo krece,a i Duvnjak mi se cini sporiji nego prije.Mozda je to utjecaj igranja u Njemackoj.Nisam zadovoljan sa nerijesenim rezultatom protiv Islanda,pogotov jer smo imali minutu da odigramo neki napad i nismo uspjeli,ali kako smo igrali i nije lose.Dobra stvar je da su norvezani dobili austrijance jer ce norvezani sada gristi i protiv Islanda i protiv Danske.S druge strane valjda ce poraz od norveske ostaviti nekog traga na austrijanci pa da ih mi glatko dobijemo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: