Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OŠ Mladost: Zimski košarkaški kamp za djevojčice do 15 godina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65811
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2009. 17:33 
Naslov:  OŠ Mladost: Zimski košarkaški kamp za djevojčice do 15 godina
Od 04.01.2010. 10:00 do 08.01.2010. 10:00 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zimski košarkaški kamp za djevojčice do 15 godina održat će se u O.Š. Mladost na Sjenjaku, u danima od 4. do 8. siječnja 2010. godine, u terminu od 10,00 do 12,00 sati.

S ciljem popularizacije i razvoja ženkog košarkaškog sporta u gradu Osijeku, Ženski košarkaški klub "Mursa" Osijek redovito organizira kampove za nove, mlade, buduće sportašice i igračice kluba. Prethodni zimski, proljetni i ljetni kampovi su bili iznimno uspješni. Osnovno obilježje im je bio velik odaziv – 50-tak djevojčica na svakom kampu, od kojih je veći broj njih već uvršten u trenažni proces i intenzivan rad u okviru mlađih dobnih skupina.

Uz pomoć sponzora Coca Cola, sve sudionice kampa očekuju pokloni te posebne nagrade za najuspješnije sudionice kampa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jao, i ja bih jako htjela ići...ali imam 5 godina više nego što je predviđeno...šmrc!! Dal postoje iznimke? Ja bi, ja bi... Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meidenica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2009. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eeh XD ja imam 15 godina Very Happy
igrala sam za osnovnu košarku a i sada na dalje Very Happy

_________________
It's good to have beer in your hand Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2009. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da bar mogu i ja, da naučim još nekih novih finti...dal se može stupiti u kontakt s trenerom koji će to voditi? Redacijo HELP! Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: