Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pronađen BIGL

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sessy
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2009. 18:52 
Naslov:  Pronađen BIGL
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pronađen bigl, star godinu do dvije, u Žutom Naselju u Retfali, nema ogrlicu ali ima ulegnuće na dlaki od ogrlice. Trobojni je, glava mu je potpuno smeđa osim njuškice koja je bijela. Molim da se vlasnici jave na broj mobitela 099 676 2176 Hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2009. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda ima onaj čip.Pa da je videt kod veterinara!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2009. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mikro je napisao/la: ›
Možda ima onaj čip.Pa da je videt kod veterinara!

Da, ako je mikročipiran, pa ako možeš odvedi ga veterinaru pa da se skonta čiji je. Uslikaj ga pa stavi sliku na osijek031. com, i možda da isprintaš pa malo poljepiš po Retfali...i okolici. Naravno, ako ti se da i ako želiš. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2009. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bigl je vračen vlasniku Smile koliko ja znam Smile

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sessy
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.12.2009. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, je, pronašli smo vlasnika! Od svih veterinara u Osijeku, samo je jedna gospođa bila voljna očitati mu čip ali ni to nije pomoglo jer samo veterinarski inspektor smije i može reći adresu vlasnika, tako da smo se raspitivali po retfali i na kraju našli vlasnika nakon trosatne vožnje po gradu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2009. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čestitam na uloženom trudu.. kada bi svi bili ovakvi, pa di bi nam kraj bio... svaka pohvala...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2009. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sessy je napisao/la: ›
Je, je, pronašli smo vlasnika! Od svih veterinara u Osijeku, samo je jedna gospođa bila voljna očitati mu čip ali ni to nije pomoglo jer samo veterinarski inspektor smije i može reći adresu vlasnika, tako da smo se raspitivali po retfali i na kraju našli vlasnika nakon trosatne vožnje po gradu!


pa jel nebi trebao veterinar kontaktirati vlasnika da mu je pronađen pas?

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2009. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovječe, na kraju taj mikročip ništa ne vrijedi jer veterinar ne smije pogledati čiji je to pas...veću glupost nisam čula! Baš će sad svi nalaznici pasa ić zivkat i tražit neke insperktorčiće...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sessy
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.12.2009. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›

pa jel nebi trebao veterinar kontaktirati vlasnika da mu je pronađen pas?


Veterinar navodno uopće nema te podatke u sustavu, nego samo taj neki inspektor njihov!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2009. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pojma nemam, znam kad je moja gea bila čipirana da su unosili podatke njene unutra. a i koliko sam čuo tak neku priću usput neki lik je bio našao psa vani i bio je čipiran i veterinar je odma nazvao vlasnika psa i sve okej bilo

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2009. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nedavno je jedan bračni par iz Zagreba našao psa na ulici uzeli ga odveli veterinaru i ustanovilo se da je pas iz srbije veterinar nazvao vlasnike i oni došli po njega u Zagreb eto koliko vrijedi taj čip!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.12.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovako... ja sam pronašao tog bigla..na kraju ima 5 god, al izgleda mlađeVery Happy. šetao sam svog bigla po retfali i u prenjskoj je taj maleni došao do nas... pas nije imao ogrlicu, al sam vidio ulegnuče dlake oko vrata pa sam kontao da je nečiji... on je naravno trčao za nekom djecom... ja sam skratio šetnju, svog ostavio kući..sjeo po mećavi,al doslovno i krenuo u potragu... nakon sat i pol vremena vožnje po retfali sam ga našao u žutom naselju..dao mu jest i stavio ga u auto... onda sm zvao furyja koji je rekao da on ne može doći očitat čip...pitao sam jel može ona žena koja živi 100m od ambulante..0 bodova... zvao sam i vet. stanicu gdje se javio aparat i dao mi br. moba gdje se nitko nije javio.... al eto dr. dolittle je izašao u susret i očitala mi je žena čip.... pošto su podaci tajni vratio sam se u RFT i tražio po kućama vlasnika...na kraju sam našao vlasnika/vlasnicu i tada šok... TA JEBENA GLUPAČA PUŠTA BIGLA, PAZI BIGLA, DA SE SAM ŠETA... jedva mi je rekla hvala..ona tvrdi DA SE ON SAM VRATI KUĆI KADA SE DOBRO SMRZNE... taj pas je jedva hodao od hladnoće...kad sam ga našao... i to ti je hvala... nakon 3h u autu po mećavi, 25 potrošenih kuna na mobu, bog te pita kolko goriva..vratio sam bigla vlasnicima koji ga ne zaslužuju

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2009. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sljedeći put kad vidiš tog istog bigla, umjesto sam povedi i policiju sa sobom na vrata ponosnoj vlasnici pa će ju oderat ko vrag svoju mater za mučenje životinjam, puštanje istih da se šetkaju bez povodca i brnjice. pa da vidimo oće li opet puštat pseto van. krmača.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.12.2009. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: › jedva mi je rekla hvala..ona tvrdi DA SE ON SAM VRATI KUĆI KADA SE DOBRO SMRZNE... taj pas je jedva hodao od hladnoće...kad sam ga našao... i to ti je hvala... nakon 3h u autu po mećavi, 25 potrošenih kuna na mobu, bog te pita kolko goriva..vratio sam bigla vlasnicima koji ga ne zaslužuju

Ma stvarno, ljudi su danas prenezahvalni! Čovječe, nahraniš joj psa, dovezeš živog i zdravog i još onda jedva: ''Hvala.'', ma ljudi ništa danas ne znaju cijeniti!

Ja sam prije koji dan bila u Zagrebačkoj banci, trebala podići novac na bankomatu... i pokušam staviti karticu i vidim da već jedna ima unutra. Ja što ću...uzela karticu i odnijela službenici na šalter, pa nek kontaktiraju vlasnika. Kad ono, samo što sam pokazala karticu službenici i rekla da ju je netko zaboravio u bankomatu, javlja se neka žena iz mase, smije se gledajući u pravcu svoje kartice koja je bila u rukama službenice...a meni ni jedno pišljivo HVALA!!

Još stojim ja u banci, poslije toga neko vrijeme, čekam svoj red...ali ni HVALA što ste mi vratili karticu...k'o da ne postojim. A stvar je ta da to nije obična kartica...već je to bila MasterCard kartica s kojom nemaš frke ako ju pronađeš...Možeš kupovati bez problema na tuđi račun, samo pročitaš prezime s kartice i potpišeš se, jer ta kartica prilikom kupnje ne zahtijeva PIN. Žena je bar mogla reći HVALA jer da ju je netko drugi našao pitanje je da li bi joj kartica bila vraćena ili bi umjesto toga imala povelik minus na računu. Eto, toliko o današnjoj zahvalnosti...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.12.2009. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim... ja bih to opet učinio zbog tog jadnog psa..koji je skoro završio pod točkovima meggle kamiona, al eto..kad se smrzne vrati se on...
kakvih kretena ima.. al isto tao znam.da nedaj bože moj odluta... kad bi ga vidili..99% ljudi bi reklo : ko ga jebe... a ne da ga po mećavi traže po naselju i vozaju po osijeku

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: