Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Konji...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Hrska
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2009. 17:16 
Naslov:  Konji...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bliži se rođendan moje djevojke, i pošto ona obožava konje, odveo bih ju njegdje gdje može vidjeti, približiti se, a možda i zajahati (ako je moguće) konja... Gdje se to može u Osijeku??? hvala unaprijed...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2009. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

konjički klub, pampas, ne znam koliko pola sat jahanja, ali možeš uplatiti treninge za mj dana ili ovako pojedinačne satove
nije skupo

KONJIČKI KLUB OSIJEK
Adresa:
Pampas bb, 31000 Osijek
Tel.:
031 37 79 99

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2009. 19:55 
Naslov:  Re: Konji...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Konjički klub Capistro u Bilju

Salaš Ipša u Čemincu

Konjički klub Gaj, Osijek

KK / EC Baranja u Dardi, Ljudevita Gaja bb, 31326 Darda.

KK / EC "SLAVONIJA I BARANJA", Osijek, Vodenička 8 Tel. 031/507-050, Fax. 031/507-050, Mob. 098/223-445

KK / EC "NEMETIN" Ergela "MATA", Osijek, Nemetin 29 Mob. 091/2017-338

KK / EC "ĐAKOVO", Pastuharna, Tel. 031/813-286, Fax. 031/813-286

Eto, nazovi broj kluba/ergele koji ti najbolje odgovara pa se dogovori, većina njih je poprilično fleksibilna Wink Ako bi malo "intimniju" atmosferu, u Karancu se možeš obratiti Sklepiću ili gospodinu Marku.

Eto, nadam se da će ti koristiti. I lijepo od tebe što ju na taj način želiš razveseliti Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.11.2009. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, baš si se Lijepo sjetio Smile

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.11.2009. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imaš u ZOO vrtu ponija..tam klinci slave rođendan pa se s njim zajebavaju:-D

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Antonija1996
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2017. 21:41 
Naslov:  Re: Konji...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijep pozdrav Smile mene zanima ima li u Osijeku konički klub koji zapošljava volontere? S konjima sam cijeli život i znam sve o njima, ali nemam nikakvu licencu jer nažalost nisam bila u novčanoj mogućnosti za licencu pa mi je to veliki nedostatak

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jacika
Offline
Ukupno postova: 296
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2017. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..Hura,.mlada.damo..to.je.duh.kakav.valja.razvijati.i.poticati.svaku.pozitivu!..........................................Moj.ti.je."tip"..Udruga."Mogu"..jer.je.to.i.terapija.za.djecu.sa.zdravstv.teškoćama...ako.ti.ovo.izgleda.ok.(a.možda.se."pika".i.u."papirologiju".za.volomtirajuće.aktivitete..javi..pa.idemo.dalje.s.uputama..Živa,.a.i.zdrava.6ila..svoje.želje.:OStvarila!Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jacika
Offline
Ukupno postova: 296
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2017. 7:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..Hura,.mlada.damo..to.je.duh.kakav.valja.razvijati.i.poticati.svaku.pozitivu!..........................................Moj.ti.je."tip"..Udruga."Mogu"..jer.je.to.i.terapija.za.djecu.sa.zdravstv.teškoćama...ako.ti.ovo.izgleda.ok.(a.možda.se."pika".i.u."papirologiju".za.volomtirajuće.aktivitete..javi..pa.idemo.dalje.s.uputama..Živa,.a.i.zdrava.6ila..svoje.želje.:OStvarila!Smile))
Antonija1996 je napisao/la: ›
Lijep pozdrav Smile mene zanima ima li u Osijeku konički klub koji zapošljava volontere? S konjima sam cijeli život i znam sve o njima, ali nemam nikakvu licencu jer nažalost nisam bila u novčanoj mogućnosti za licencu pa mi je to veliki nedostatak

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Antonija1996
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2017. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jacika je napisao/la: › ..Hura,.mlada.damo..to.je.duh.kakav.valja.razvijati.i.poticati.svaku.pozitivu!..........................................Moj.ti.je."tip"..Udruga."Mogu"..jer.je.to.i.terapija.za.djecu.sa.zdravstv.teškoćama...ako.ti.ovo.izgleda.ok.(a.možda.se."pika".i.u."papirologiju".za.volomtirajuće.aktivitete..javi..pa.idemo.dalje.s.uputama..Živa,.a.i.zdrava.6ila..svoje.želje.:OStvarila!Smile))
Antonija1996 je napisao/la: ›
Lijep pozdrav Smile mene zanima ima li u Osijeku konički klub koji zapošljava volontere? S konjima sam cijeli život i znam sve o njima, ali nemam nikakvu licencu jer nažalost nisam bila u novčanoj mogućnosti za licencu pa mi je to veliki nedostatak
naravno da mi je okej, bila bi jako sretna da mogu bilo šta raditi u vezi konja Smile možete li me uputiti kako da dođem do vas?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jacika
Offline
Ukupno postova: 296
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2017. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drage.volje,.samo.ukucajte:.udruga.Mogu...i.tamo.su.svi.podaci..;-)..........................mislim.da.je.gđa.Koprivmjak..voditeljica...provjerit.ću.i.sama.,pa.dodati.podatke.koji.su."ključ".za.priliku.da.se.povežete.i.aktivirate.Wink<3

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Antonija1996
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2017. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jacika je napisao/la: › Drage.volje,.samo.ukucajte:.udruga.Mogu...i.tamo.su.svi.podaci..;-)..........................mislim.da.je.gđa.Koprivmjak..voditeljica...provjerit.ću.i.sama.,pa.dodati.podatke.koji.su."ključ".za.priliku.da.se.povežete.i.aktivirate.Wink<3
odlično, stvarno Vam hvala puno na pomoći Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jacika
Offline
Ukupno postova: 296
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2017. 6:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Antonija1996 je napisao/la: ›
jacika je napisao/la: › Drage.volje,.samo.ukucajte:.udruga.Mogu...i.tamo.su.svi.podaci..;-)..........................mislim.da.je.gđa.Koprivmjak..voditeljica...provjerit.ću.i.sama.,pa.dodati.podatke.koji.su."ključ".za.priliku.da.se.povežete.i.aktivirate.Wink&lt;3
odlično, stvarno Vam hvala puno na pomoći Smile))
...Javi,.kako.ide.sve.i.je.li.teško.povezivati.svoje.želje.i.pritom.čak.i.pomagati.drugima..go,.ahead!<3

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: