Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska - Lihtenštajn

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Planiraš li ići na tekmu?

Da
12%
 12%  [ 2 ]
Koju tekmu
6%
 6%  [ 1 ]
Ne
31%
 31%  [ 5 ]
Igra Gordon Schieldenfeld to nije tekma
50%
 50%  [ 8 ]
Ukupno glasova : 16


Autor Poruka
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.11.2009. 21:13 
Naslov:  Hrvatska - Lihtenštajn
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoće bit kojim slučajem iako je utakmica u Vinkovcima, i u Osijeku negdje za kupit kartu?
Kad je već topic ovakav da pitam i šta mislite o ovom što Bilić ostaje, i o tome što pričaju i on i igrači da Lihtenštajn nije kanta za nabijanje da neće bit lagano.
Mene to ubija. Oni gube i od Walesa i od fakin Azerbejžđana po 2 gola razlike, aloooo Azerfakinbejžđan.
Tako je bilo i pred kraj kvalifikacija kad smo igrali s Kazahstanom i ranije Andorom, nisu sigurni u pobjedu. Fuj.
A za Bilića mi je drago što ostaje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2009. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super sto je Bilic osto, al mi ne ide u glavu sta ce mu onaj šildenfeld????? zasto ne zove Vidu???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2009. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma lihestjnove bi pobjedio i hajduk Smile
Drag mi je Bilic ali neke stvari mi nisu jasne. Zasto ne zove igrace iz HNl ako nisu u dinamu ili hajduku?? Vida je sada prvi primjer a do nedavno najbolji igrac lige Anas Sharbini nije dobio poziv dok je igrao uvjerljivo najbolje u ligi za Rijeku ali 2 dana nakon potpisa za Hajduk odmah je reprezentativac. bljuv bljuv
Zasto je proslo 5 godina od zadnje utakmice repke u Osijeku..sad ce reci travnjak je los ..a prije par godina bio je najbolji teren u Hrvatskoj..bljuv bljuv
Dinamo 4 puta zaredom na Htv u izravno prijenosu + euro tekme a Osijek igra najljepsi nogos i nista. bljuv bljuv

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2009. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne planiram dvaput posjetit taj grad u tjedan dana,nekako bolje mi paše ona subota za 2 tjedna zbg škole,onda ne pita povijest Razz Razz Razz Razz osijek ale !!!

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.11.2009. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Osijek igra najljepsi nogos


Laughing
Laughing
Laughing

jeote led, ak se to može nazvat nogometom ja sam jazavac. da se razumijemo, bio sam sad na tekmi protiv zagreba i sve super, znam šta očekujem. ali da igru osijeka ideš kitit takvim epitetima mi stvarno nije jasno... čak i da osijek igra najljepši nogomet u hr (a ne igra) to i dalje znači samo to da je najmanje loš među lošima Wink
ali da, slažem se da osijek zaslužuje da bude prijenos iz gr. vrta, pretp. da će bit sada prijenos s cibalijom, a onda u 2. mjesecu dinamo dolazi u GV pa će nam se smilovat jbg Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2009. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ko igra ljepse u Hrv? Bunkerasi Cibalija i Karlovac? hajduk?

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2009. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Osijek igra najljepsi nogos


Laughing
Laughing
Laughing

jeote led, ak se to može nazvat nogometom ja sam jazavac. da se razumijemo, bio sam sad na tekmi protiv zagreba i sve super, znam šta očekujem. ali da igru osijeka ideš kitit takvim epitetima mi stvarno nije jasno... čak i da osijek igra najljepši nogomet u hr (a ne igra) to i dalje znači samo to da je najmanje loš među lošima Wink
ali da, slažem se da osijek zaslužuje da bude prijenos iz gr. vrta, pretp. da će bit sada prijenos s cibalijom, a onda u 2. mjesecu dinamo dolazi u GV pa će nam se smilovat jbg Very Happy


malo si pobrkao lončiće,..imaš šansu se ispravit sam.

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.11.2009. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
Ko igra ljepse u Hrv? Bunkerasi Cibalija i Karlovac? hajduk?


dinamo Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2009. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
Ko igra ljepse u Hrv? Bunkerasi Cibalija i Karlovac? hajduk?


dinamo Wink


misliš ono što se upali na točku bicikla ?

to ide brže Wink

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2009. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebes ovu tekmu

Određene su i cijene ulaznica za utakmicu:
- tribina zapad B - 100 kn
- tribine zapad A i C - 70 kn
- tribina zapad D (stajanje) - 40 kn
- tribina istok - 40 kn
- tribina istok stajanje - 30 kn

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2009. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

* vas nogomet i vaša hrvatska reprezentacija puna prenpuhanih balonja i bogatunčića koji se prave da su zaboravili igrat (ako su ikad i znali)..jebala vas i ta euforija oko jebene nogometne utakmice...* nedeljne utakmice domaće lige u kojima igraju neki poluamateri preplaćeni na par godina..* i dinamo i hajduk u kojima igraju neki likovi koji imaju plaće od kojih boli glava a nemogu pobijediot karlovac,dugo selo,međimurje....j* nogomet više!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2009. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[email protected] je napisao/la (Pogledaj post): › * vas nogomet i vaša hrvatska reprezentacija puna prenpuhanih balonja i bogatunčića koji se prave da su zaboravili igrat (ako su ikad i znali)..jebala vas i ta euforija oko jebene nogometne utakmice...* nedeljne utakmice domaće lige u kojima igraju neki poluamateri preplaćeni na par godina..* i dinamo i hajduk u kojima igraju neki likovi koji imaju plaće od kojih boli glava a nemogu pobijediot karlovac,dugo selo,međimurje....j* nogomet više!!!!
laki je malo nervozan. ak je to naša hrvatska reprezentacija, koja je tvoja? dis bio 91? jebo tebe dinamo i hajduk, ko tu priča o dinamu i hajduku? mi samo pričamo o osijeku u kojem igraju poluamateri koji neto zarađuju otprilike prosječnu hrvatsku plaću. jebo krečenje više!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svatko moze postati nogometas.treniraj od djetinjstva svaki dan 2 puta.trci ko budala.jedi sta ti kazu...jednom se jebacki ozljedi i ode sve u pm a nisi nista zaradio. riejtki zarade neku lovu. nije to bas tako jednostavno kao sto svi mislite. svako je imao sansu.sto niste trenirali pa bi vi bili zvjezice sa hrpom novaca Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[email protected] je napisao/la: ›
* vas nogomet i vaša hrvatska reprezentacija puna prenpuhanih balonja i bogatunčića koji se prave da su zaboravili igrat (ako su ikad i znali)..jebala vas i ta euforija oko jebene nogometne utakmice...* nedeljne utakmice domaće lige u kojima igraju neki poluamateri preplaćeni na par godina..* i dinamo i hajduk u kojima igraju neki likovi koji imaju plaće od kojih boli glava a nemogu pobijediot karlovac,dugo selo,međimurje....j* nogomet više!!!!

eo ja necu bit blag kao Mladjo... nego,more mrš odjebi

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2009. 5:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›
ali da, slažem se da osijek zaslužuje da bude prijenos iz gr. vrta, pretp. da će bit sada prijenos s cibalijom, a onda u 2. mjesecu dinamo dolazi u GV pa će nam se smilovat jbg Very Happy


malo si pobrkao lončiće, ali OK... no pored utakmice Karlovac - Dinamo i činjenice da iz Karlovca još nije bilo prijenosa, a Hajduk je prošao...
mislim da će se HTV-ići teško odlučiti priznati da postoji derby bez Dinama ili Hajduka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: