Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stipe Mesić - najpopularniji hrvatski političar ?!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Minardi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2009. 12:42 
Naslov:  Stipe Mesić - najpopularniji hrvatski političar ?!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po anketama baš je Stipe Mesić već neko vrijeme najpopularniji hrvatski političar. Što je poprilično zanimljivo s obzirom na njegovu karijeru ,promjene dresova ,afere...Očito je miljenik medija i nema baš puno onih koji ga kritiziraju (iako u zadnje vrijeme su sve glasniji napadi na njegov račun) ,a bar je on dao hrpu razloga da ga se kritizira ,evo samo nekih :

1) Nevjerovatni politički kameleon - od Jugoslavena do ustaše ,djelitelja BiH i Tuđmanova suradnika ,pa do partizana ,borca za cjelovitu BiH i liberala - u roku od samo par godina
2) Lošu Tuđmanovu politiku počeo "primječivati" tek nakon poraza svoje frakcije u hdz-ovoj unutarstranačkoj borbi - pa je tako npr: '94.e počeo prigovarati zbog sukoba s Bošnjacima koji je završio '93.e
3) Okružio se savjetnicima poput Budimira Lončara (koji nam je početkom agresije sredio UN embargo na uvoz oružja) ,Amira Muharemija (kojeg je State Department potjerao iz naše misije u UN-u) ,udbašem Perkovićem
4)Sramoćenje Hrvatske u vanjsko političkom smislu i međunarodna izolacija Hrvatske - sastanci s Ahmedineđadom ,Castrom ,Gadafijem ,u Italiji ga dočekuju nižerangirani činovnici njihova MVP-a i mora se tamo voziti taxijem ,nazivaju nas "Krvoločnim Slavenima"...
5) Niti jednom nije sazavao sjednicu vlade da riješi bilo koje od pitanja za koje se zalagao
6) Našicecement
7) Laži u Haagu
8 ) Prozivanje Hrvatske zbog "topničkih dnevnika" - dok s druge strane ignorira suce ,tužitelje i glasnogovornike Haškog suda koji otvoreno priznaju svoje igrice i političku prirodu tog suda
9) Šarlatnski pristup ,priglupi vicevi i još gluplje izjave ,populizam i demagogija
10) Micanje nepodobnih mu novinara - koji su mu stajali na žulj (Mikleušević Pavić ,Manjkas ...)a zaštita podbnih poput npr. Munižabe unatoč njihovom brutalnom kršenju profesionalnih standarda itd.
11) Crnogorci su naši prijatelji koji nam ništa nisu napravili ,a BiH Hrvati su agresori.
12) Pokušaj običnog diktatora i notornog zločinca Tita - pretvoriti u "simbol antifašizma"
13) Povezivanje s mafijom (što s hrvatskom - Petrač,što s europskom - klan Osmani)
14) Podizanje osobnih netrpeljivosti na institucinalnu razinu - svađavost ,prgavost ,osvetoljubivost...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.10.2009. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jer karaš ti šta u životu ili bi ga strpao mesketu???
pišeš totalne gluposti,
ajd ti na neki "ekstremni" blog pa tamo s par konjića piši priče o izdaji Hrvatske od strane Mesića i njemu bliskih ljudi,
da je po tvom ti bi sigurno svu vlast u Hr. predao u ruke don Anti Bakoviću i Jezerincu,pa opleti po prašini...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Minardi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2009. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
jer karaš ti šta u životu ili bi ga strpao mesketu???
pišeš totalne gluposti,
ajd ti na neki "ekstremni" blog pa tamo s par konjića piši priče o izdaji Hrvatske od strane Mesića i njemu bliskih ljudi,
da je po tvom ti bi sigurno svu vlast u Hr. predao u ruke don Anti Bakoviću i Jezerincu,pa opleti po prašini...


Ajme koji napad... i svega u njemu ima i Bakovića i Jezerinca i blogova i karanja i izdaje - ali ni slova o onome što sam u postu napisao Smile

Mogu ja pisati što želim ,niš' mi to kod nekih ne vrijedi "Mi ti se kunemo" mentalni sklop je jači. Što god da napišem protiv Dragog Vođe završit će sa napadaom i pokušajem demonizranja mene." Druže Stipe samo reci letit ćemo kao metci"

Zanimljivo da meni prispisuješ neko fiksaciju ,jer ovim što si napisao ,pokazao si čisto obožavanje Mesića- Preporučam tebi da nešto sprčiš ,jer ako se ti približiš Mesiću ,ovako zaljubljen u njegov lik i djelo - to neće dobro završiti Smile
P.S. Eto sada smo offtopičarili ,na tvoji nicijativu malo se i popljuvali ,ali eto ,ako tako nastaviš ,morat ćeš uživati sam ,jer me ne zanima takvo sirovo prepucavanje ,ali ako smisliš način kako obraniti Mesića ili demantirati napisano - onda se još čujemo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2009. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bahatost vladajućih i nažalost nemoć oporbe (naprosto nemaju lidera koji bi ih povukao i pored ovako očajne vlade) mesića promovira u lidera...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.10.2009. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nažalost ja uopće ne obožavam mesketa (ipak je on političar),ali mi idu na k. takvi poput tebe što napadaju čovjeka koji je napravio i neke dobre stvari za našu državu,
vidiš neda mi se uopće s takvima poput tebe nešto počinjati jel znam kako će završiti,već je to sve prožvakano na ovom forumu,
par stranica drkafuziranja i na kraju ćemo završiti na onom starom,ustaše i partizani (znamo tko će biti na kojoj strani)
al jbg bilo je jače od mene pa sam morao nešt napisati...
SF-SN

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2009. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina,ja procito isto na netu,a ako pise tamo,mora da je istina...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Minardi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2009. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Istina,ja procito isto na netu,a ako pise tamo,mora da je istina...


Ja vidio i na netu i na telki i u novinama - e to onda mora biti 100% provjereno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.10.2009. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

4)Sramoćenje Hrvatske u vanjsko političkom smislu i međunarodna izolacija Hrvatske - sastanci s Ahmedineđadom ,Castrom ,Gadafijem


koji si ti panj... o politici ne znaš ništa..o heklanju?

kakva izolacija...šta pričaš ti??? Za velikog Rvata Tuđmana smo bili na rubu izolacije... Mesić nije Rvat jer neljubi onom smradu Bozaniću noge, Jezerincu??

nema s tobom diskusije... ti ćeš i dalje nastavit po starom... drži se ti kladionice...umne rasprave nisu za tebe, jer tu treba neke stvari i znati

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Minardi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2009. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
4)Sramoćenje Hrvatske u vanjsko političkom smislu i međunarodna izolacija Hrvatske - sastanci s Ahmedineđadom ,Castrom ,Gadafijem


koji si ti panj... o politici ne znaš ništa..o heklanju?

kakva izolacija...šta pričaš ti??? Za velikog Rvata Tuđmana smo bili na rubu izolacije... Mesić nije Rvat jer neljubi onom smradu Bozaniću noge, Jezerincu??

nema s tobom diskusije... ti ćeš i dalje nastavit po starom... drži se ti kladionice...umne rasprave nisu za tebe, jer tu treba neke stvari i znati


Ja panj ,a tvoj rječnik na razini birtijaškog obračuna Smile

Što si ti sada meni rekao ? "Što je više kleveta i laži Stipe ti je miliji draži" Smile Ne sekiraj se previše ,nauči nešto o Mesiću pa onda ismijavaj panjeve po forumu ,a ne ovako bježati od raspave uz psovke Smile Nemoj uvjeravati samog sebe da je Stipe legenda ,a da su svi koji ga kritiziraju kreteni - pokušaj i druge uvjeriti u to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Minardi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2009. 15:36 
Naslov:  Re: Stipe Mesić - najpopularniji hrvatski političar ?!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko sam u zadnje vrijeme pratio ,vidio sam da Stipe Mesić sam za sebe govori o nekoliko dobrih stvari koje je napravio za Hrvatsku. Pa kaže da je : izveo Hrvatsku iz međunarodne izolacije ,demokratizirao Hrvatsku ,sprječio vojni udar. A ni to mu baš nije točno.

Izvukao hrvatsku iz izolacije - a mi stalno blokirani na putu za EU. Njemu bliski ljudi su govorili da nas Gotovina drži kao taoce ,a nakon Gotovine - došli "Topnički dnevnici" ,"Piranski zaljev" ,za njegove vladavine iz South East Europe smo gurnuti na West Balkan ,pljačka se Jadran ,Slovenci otimaju teritorij ,a nitko nit je na našoj strani ,nit se zalaže za pošteno razrješenje spora - tu su i omalovažavnja koja su opisna pod točkom 4.

Demokratizirao Hrvatsku - na način da nakon teksta protiv njegovog savjetnika posao gube urednici novina koje objavljuju taj tekst u Novom listu se ne smije objaviti kolumna protiv njega ,a samo se najhrabriji usuđuju pisati o toj cenzuri ,čistka na hrt-u ,Vjesniku ,Slobodnoj Dalmaciji - na hrt-u se gubi posao i zbog križa na privjesku kod novinarke - 2 dana prije izbora 2003.e ide višeminutni prilog u Dnevniku o uspjesima još aktualne vlade...jake li demokratizacije

Spriječio državni udara - Sve bilo spremno za državni udar ,a onda Mesić potpisao jedan papir kojim otpušta generale - i sve propalo Smile To bi bio onda prvi takav udar ,spriječen samo potpisom. Da je stvarno bilo opasno nikakav otpust ne bi ništa značio. I još bi to bio prvi udar najavljen pismom (koje ničim ne upućuje na ništa drugo osim na nezadovoljstvo) i onda to pismo još obrazloženo drugim pismom. Generali su kao sudionici DR bili prisiljeni reagirati na pravo blaćenje ,Mesić je bio prisiljen smjeniti ih. I to je to. Samo se zaboravlja da je Mesić trebao malo bolje štitit DR prije svega toga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.10.2009. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj rječnik? panj je psovka?? ahahahahahaha.... muko majčina... vidio sam stare postove u raspravi o tatici Tuđmanu... i zaključio..pazi ovo, ponovo...da s tobom nema rasprave..ti si zapeo u hdz-ovoj retorici...

nisi dao odgovor na pitanje o izolaciji... jesmo mi dobili neku diplomatsku notu? SAD se buni? EU? kao što rekoh... nemaš ti pojma

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Minardi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2009. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
moj rječnik? panj je psovka?? ahahahahahaha.... muko majčina... vidio sam stare postove u raspravi o tatici Tuđmanu... i zaključio..pazi ovo, ponovo...da s tobom nema rasprave..ti si zapeo u hdz-ovoj retorici...

nisi dao odgovor na pitanje o izolaciji... jesmo mi dobili neku diplomatsku notu? SAD se buni? EU? kao što rekoh... nemaš ti pojma


Kakva psovka ,rekao sam birtijaški riječnik. Koncentriraj se. A to je stvarno na razini birtije ,kao i smrad ,Rvatina i sl. pokušaji okolišanja i demoniziranja.

Čekaj malo ,znači - nisi izoliran ,ako te nitko ne klepi po ušima Shocked ? Kakav ti je to podanički mentalitet ,kada si sretan što nitko nije poslao "notu" ,a ignoriraš : uništavanje najvažnijeg prirodnog resursa Jadrana ,ignoriraš da smo za vrijeme tog Tuđmana bili u SEE krugu država koji je neuhvatljivo uznapredovao u odnosu na nas (skupa s Bugarskom i Rumunjskom Rolling Eyes ) - a da smo mi za vrijeme Mesića ostali zaljepljeni za WB trabante ,ignoriraš što sitna - što ozbiljne omalovažavanja koja dolaze od te međunarodne zajednice...

Pljačka ,blokada ,otimačina - sve je nevažno - sve je super dok nam netko ne pošalje "notu" Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.10.2009. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ahahahahahahaha... mi smo bili i ostali BALKAN..odanički mentalitet????ahahahaha... a daj.. pljačka je bila za HDZ-a nekada a i DANAS...

btw. tuđman bi završio u Haagu..al ne turistički nego sa legom slobom..i alijom da je poživio... te tvoje fore SEE, a danas west balkan..de molim te... uzmi malo atlas , nauči ga čitat, pa onda komentiraj...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.10.2009. 19:37 
Naslov:  Re: Stipe Mesić - najpopularniji hrvatski političar ?!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Minardi je napisao/la (Pogledaj post): ›

1) Nevjerovatni politički kameleon - od Jugoslavena do ustaše ,djelitelja BiH i Tuđmanova suradnika ,pa do partizana ,borca za cjelovitu BiH i liberala - u roku od samo par godina


Tip je odlezao u zatvoru za proslog rezima i tesko da je 'partizan' uostalom, i tudjman je bio partizan i titov general. Ustasa nikada nije bio. Jedan od rijetkih politicara koji je dosljedan u svojim stavovima.

Citat: › 2) Lošu Tuđmanovu politiku počeo "primječivati" tek nakon poraza svoje frakcije u hdz-ovoj unutarstranačkoj borbi - pa je tako npr: '94.e počeo prigovarati zbog sukoba s Bošnjacima koji je završio '93.e


on je jedan od rijetkih koji je to uopce poceo primjecivati ... mnogi to nisu ni do danas primjetili. A vjerovatno je shvatio kako HDZ funkcionira i da tamo nema sta traziti ... jer kako je sanader uz glavasa i namjestanje glasova pobjedio ... bolje mu je bilo da se makne.


Citat: › 3) Okružio se savjetnicima poput Budimira Lončara (koji nam je početkom agresije sredio UN embargo na uvoz oružja) ,Amira Muharemija (kojeg je State Department potjerao iz naše misije u UN-u) ,udbašem Perkovićem


a koji su tvoji savjetnici ?

Citat: › 4)Sramoćenje Hrvatske u vanjsko političkom smislu i međunarodna izolacija Hrvatske - sastanci s Ahmedineđadom ,Castrom ,Gadafijem ,u Italiji ga dočekuju nižerangirani činovnici njihova MVP-a i mora se tamo voziti taxijem ,nazivaju nas "Krvoločnim Slavenima"...


Hrvatska je nakon tudjmana bila toliko osramocena da jos 10 mandata predsjednika to nece popraviti. Susretao se sa onima s kojima bi mi kao nerazvijena zemlja mogli suradjivati i profitirati. Jer ulasnom u EU, mi postajemo i ostajemo europska bijeda kao sto smo i danas ... a suradnjom sa prebogatim castrom i gadafijem mozemo dobiti nesto cime bi popravili svoj polozaj u EU. ... a 'krvolocni slaveni' sigurno nismo postali radi mesica ... a sto se vozi taksijem ... ja stvarno ne vidim nikakvih problema.


Citat: › 5) Niti jednom nije sazavao sjednicu vlade da riješi bilo koje od pitanja za koje se zalagao


mozda zato sto je znao da s tom hdzovom vladom ne moze rijesiti niti jedan problem.

Citat: › 6) Našicecement


sta stim ?

Citat: › 7) Laži u Haagu


zasto mislis da su to lazi ? ili ti zelis vjerovati da o to nisu lazi ? da su hrvati sveti narod koji je poslan na ovu zemlju direktno od boga i da mi nikada u povijesti nismo napravili nista lose, niti mozemo ... jer ipak mi nosimo krunice na retrovizorima ? daj se osvjesti.

Citat: › 8 ) Prozivanje Hrvatske zbog "topničkih dnevnika" - dok s druge strane ignorira suce ,tužitelje i glasnogovornike Haškog suda koji otvoreno priznaju svoje igrice i političku prirodu tog suda


cekaj ... cinjenica je da smo mi POTPISALI i prihvatili sve obveze u suradnji sa haskim sudom. cak smo i inicijatori njegovog osnutka ... jel nam to daje pravo da biramo kako i koliko cemo suradjivati ? ... problem suda i njegovih politickih igara nisu topnicki dnevnici, nego odabir nesposobnih i polupismenih branitelja koje je opat birao ... tko ?

Citat: › 9) Šarlatnski pristup ,priglupi vicevi i još gluplje izjave ,populizam i demagogija


sta je u tome lose ? ti bi ponovo htio faraona poput tudjmana ili tita ?

Citat: › 10) Micanje nepodobnih mu novinara - koji su mu stajali na žulj (Mikleušević Pavić ,Manjkas ...)a zaštita podbnih poput npr. Munižabe unatoč njihovom brutalnom kršenju profesionalnih standarda itd.


hmmm, necu komentirati ostale ... ali manjkasa je postavio HDZ i tudjman kao svog glasnogovornika. Njega su se bojali svi, jer je na HTVu bio politicki komesar koji je vedrio i oblacio. Dakle, on je nestrucna osoba koja je odavno trebala otici u ropotarnicu povijesti.

Citat: › 11) Crnogorci su naši prijatelji koji nam ništa nisu napravili ,a BiH Hrvati su agresori.


ne, bih hrvati su paraziti koji parazitiraju nad nasim proracunom ... i svojim glasovima odredjuju drzavno uredjenje drzave u kojoj je zive.

Citat: › 12) Pokušaj običnog diktatora i notornog zločinca Tita - pretvoriti u "simbol antifašizma"


pa to je tvoje misljenje. Medjunarodno je tito priznat kao antifasist. Ovo gore je tvoje misljenje i misljenje ostalog neonacistickog smeca.

Uglavnom ... zaboravio si spomenuti kako se zeli obracunati sa laznim braniteljima, kako se svadja sa crkvom itd.

ali ti uvijek mozes zaokruziti hebranga koji tebi vjerovatno bolje odgovara i koji je bio dovoljno pametan da kao ministar zdravstva lijecnicku pomoc potrazi izvan hrvatske

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Minardi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2009. 22:04 
Naslov:  Re: Stipe Mesić - najpopularniji hrvatski političar ?!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde da si ti stao u normalnu obranu Mesića ,ali ti ga ideš braniti s "A koji su tvoji savjetnici" ,Što s tim?" ,"što je u tom loše"...a protiv toga se ja ne mogu boriti. Pa pokušat ću najkraće što mogu iznjeti neke stvari koje su tebi "promakle" i odgovoriti ti na par pitanja iako ,kažem ,moji argumenti na vrijede kada ćeš me ionako iovako poslije pitati "A što s tim ?"i sl

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Minardi je napisao/la (Pogledaj post): ›

1) Nevjerovatni politički kameleon - od Jugoslavena do ustaše ,djelitelja BiH i Tuđmanova suradnika ,pa do partizana ,borca za cjelovitu BiH i liberala - u roku od samo par godina


Tip je odlezao u zatvoru za proslog rezima i tesko da je 'partizan' uostalom, i tudjman je bio partizan i titov general. Ustasa nikada nije bio. Jedan od rijetkih politicara koji je dosljedan u svojim stavovima.

Nije bio partizan 40-ih ,nedavno je postao. A tip se priključio MASPOK-u (masovnom pokretu) kada i svi drugi ,pa kud svi Turci...Do tada je tražio zatvor za potpisnike Deklaracije o hrvatskom jeziku i brinuo zbog utjecaja KC - i nakon toga se snašao ,za razliku od Tuđmana koji je samo jedniom ,sredinom 60-ih promjenio svoj svjetonazor.

Bio je i ustaša i to u Australiji Smile



Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › on je jedan od rijetkih koji je to uopce poceo primjecivati ... mnogi to nisu ni do danas primjetili. A vjerovatno je shvatio kako HDZ funkcionira i da tamo nema sta traziti ... jer kako je sanader uz glavasa i namjestanje glasova pobjedio ... bolje mu je bilo da se makne.

Ja sam ti lijepo rekao kada je tek prokužio tu lošu politiku ,ne trebam se ponavljati.
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Hrvatska je nakon tudjmana bila toliko osramocena da jos 10 mandata predsjednika to nece popraviti. Susretao se sa onima s kojima bi mi kao nerazvijena zemlja mogli suradjivati i profitirati. Jer ulasnom u EU, mi postajemo i ostajemo europska bijeda kao sto smo i danas ... a suradnjom sa prebogatim castrom i gadafijem mozemo dobiti nesto cime bi popravili svoj polozaj u EU. ... a 'krvolocni slaveni' sigurno nismo postali radi mesica ... a sto se vozi taksijem ... ja stvarno ne vidim nikakvih problema.


Ti ne vidiš problema...baš neobično Smile Na skupu na kojem je došlo puno drugih državnika ,samo po njega nisu poslali ni službeni auto. A Krvoločni Slaveni smo postali baš za Mesića ,on se čak na to i žalio ,ali nitko ga nije šljivio.


Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›

zasto mislis da su to lazi ? ili ti zelis vjerovati da o to nisu lazi ? da su hrvati sveti narod koji je poslan na ovu zemlju direktno od boga i da mi nikada u povijesti nismo napravili nista lose, niti mozemo ... jer ipak mi nosimo krunice na retrovizorima ? daj se osvjesti.




Nemam ja tu što misliti ,činjenica je da je lagao. Ne predpostavljaj "što ja mislim"
-Manjkas je iz Večernjeg smjenjen par dana nakon što je izašao članak o sramotnoj ulozi Mesićevog savjetnika Budimira Lončara (tu je Mesić prvo Večernji nazvao Ustašoidima ,a onda drugi dan promjenio ploču ,priznao da je Lončar ipak to radio ,ali ga je opravdavao)
-Kakve veze imaju Bih Hrvati i njihovo pravo glasa s Mesićevim opravdavanjem Crnogoraca? Mesić ništa ne radi pa ovu državu košta 50 milijuna kuna godišnje (duplo više od Tuđmana ,koji je stvarno nešto i radio)
-Tito se redovito nalazi na popisima najvećih masovnih ubojica 20.og stoljeća
-Idolopokloništvo ti je passe Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: