Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nova nogometna pravila

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.10.2009. 13:47 
Naslov:  Nova nogometna pravila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo sad vidim na još jedno pravilo koje bi se moglo uvesti ˝Nogometaš koji simulira faul morao bi za kaznu 10 minuta sjediti na klupi - rekao je potpredsjednik Fife Jack Warner.˝ Ovo je samo jedno od pravila koje misle uvesti, sjećam se pametne lopte pa da bude 2 glavna suca na terenu, onda imamo sad ovo gdje su još pomoćnih iza gola. Bilo je, neznam jel još uvijek, da se smije provjeravati snimka. Sigurno ih je bilo još u zadnjih par godina ali ne mogu se sada sjetiti.
Osobno mislim da je to hrpa gluposti da bi totalno ubilo igru i da nogomet više nebi bio zanimljiv.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2009. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da bi kazna od par minuta boravlka na klupi, ali i ideja o mogućnosti povratka zamjenjenog igrača u igru mogli poboljšati nogometnu igru... ali u svakom slučaju sam za uvođenje kamera bar na liniju gola!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.10.2009. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

c-192 je napisao/la: ›
ideja o mogućnosti povratka zamjenjenog igrača u igru mogli poboljšati nogometnu igru...

Ma da, odmoriš jednog od boljih igrača i onda ga vratiš, neznam, meni se ni to ne sviđa to bi onda bilo još manje prilike mlađim i potencijalno dobrim igračima da se iskažu.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2009. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma stavit onaj čelnđ,ko u tenisu... i sve ok! O_o

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: