Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ubrzanje izvršavanja JavaScripta na IE8

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2009. 13:45 
Naslov:  Ubrzanje izvršavanja JavaScripta na IE8
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



hehe

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2009. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a tko još koristi IE?

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2009. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odlicna fora... oduvijek zastupam tezu po kojoj bi browseri trebali dozvoljavati korisnicima da sami biraju koji rendering engine zele koristiti... [malo je kasno za takvu vrst utopije, znam, svaki od njih je zaglibio u svoje proprietary vode u kojima je funkcionalnost shella usko vezana uz sam rendering engine].

Njesra je sto ce se velika vecina korisnika ukenjati kad im iskoci popup za instaliranje ChromeFrame plugina za IE.

Sto se dogadja s ActiveX kontrolama u tom slucaju? Naime, mnogim poslovnim korisnicima je IE neophodan jer im se posao temelji na ActiveX kontrolama. Kontam da ne bi bili presretni kad bi im jednog dana sve to prestalo funkcionirati samo zato da im se tamo neki "Java_what!?" brze vrti ili jer ce moci jednog dana pokrenuti GoogleWave [kojeg su tek rijetki vidjeli]...

Netko testirao?

@beziljy, zacudio bi se koliko ljudi koristi IE... dok god ih bude vise od 5%, morat ce se i na njih racunati...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2009. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nažalost znam


_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2009. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Silly me... ChromeFrame nece biti defaultni rendering engine na svim web stranicama pregledavanim IE8-icom, vec samo kod onih koje u headeru imaju:

Kod: › meta http-equiv="X-UA-Compatible" content='chrome=1'


Ok... sad to ima malo vise smisla...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2009. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beziljy je napisao/la: ›
a tko još koristi IE?

Ja! Uz Chrome koji je def. najbrzi, IE8 mi je drugi izbor. Ipak je kompletan firmin intranet na majkrosoftovim tehnologijama, ubrojimo li tu jos transparentan pristup intranetu preko VPN-a (AD autentifikacija,certifikat) i Chrome 3 se jadan sav zbuni i izbacuje login prozore. O exchange webmailu necu ni govoriti, sa ex 2k7 jedino IE 7+ radi posteno.
@mungos - instalirao sam u vrijeme postanja,ali sam ubrzo zaklopio lap i zbrisao na vikend ;-)
Postam osvrt sutra-prekosutra...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: